Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Pod wpływem tych waszych pięknych rysunków sam postanowiłem chwycić za ołówek i narysować coś "fajnego". Na screenie zamieszczam owoc mojej pracy. Specjalnie nie skalowałem obrazka, ażebyście mogli zobaczyć szczegóły i powiedzieć co powinienem poprawić. Proszę tylko o komentarze bez owijania w bawełnę. Jak wam się nie podoba to mówicie - nie znoszę komentarzy typu : " LoofkhaŚsnE xDDD, daj mi komenta na GS''ie ".

20080508202518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 22:32, bartog123 napisał:

Skiepściłem, ale na żywo dużo lepiej sie prezentuje.

Robinson Cruzoe ?? Bo jakoś taki podobny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 20:25, LuQeMaStEr napisał:

Pod wpływem tych waszych pięknych rysunków sam postanowiłem chwycić za ołówek i narysować
coś "fajnego". Na screenie zamieszczam owoc mojej pracy. Specjalnie nie skalowałem obrazka,
ażebyście mogli zobaczyć szczegóły i powiedzieć co powinienem poprawić. Proszę tylko
o komentarze bez owijania w bawełnę. Jak wam się nie podoba to mówicie - nie znoszę komentarzy
typu : " LoofkhaŚsnE xDDD, daj mi komenta na GS''ie ".


Nawet fajnie ci to wyszło, tylko trochę mało tej postaci. Raczej nic nie musisz poprawiać, bo to co jest te jest dobre. A tak na przyszłość to gdy będziesz robił zdjęcia rysunkom rysowanym ołówkiem to rób je z lekkiego ukosu. Wtedy obrazek nie będzie się lśnił.Ja tak od niedawna robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie sekundę temu skończyłem rysować ten oto rysunek. I teraz standardowe pytania. Jak wam się podoba i co ew. powinienem zmienić ?

20080509174804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:49, LuQeMaStEr napisał:

Dosłownie sekundę temu skończyłem rysować ten oto rysunek. I teraz standardowe pytania.
Jak wam się podoba i co ew. powinienem zmienić ?


Popracuj nad liniami prostymi. Art dobry, ale chyba bardzo znany ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przerysowywałem z jakiegoś concept artu - po prostu takie coś miałem w głowie. Fakt, że to jest często spotykany motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 17:59, LuQeMaStEr napisał:

Ja tam nie przerysowywałem z jakiegoś concept artu - po prostu takie coś miałem w głowie.
Fakt, że to jest często spotykany motyw.

No to ładnie:), ale jak można karabin w ziemię wbić szczerze mówiąc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Choćby lufą w dół. Wybrałem akurat ten karabin ( Granad ), ponieważ ma długą lufę i często montowano do niego bagnet, więc łatwo było wbić go w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 18:06, LuQeMaStEr napisał:

/.../

Choćby lufą w dół. Wybrałem akurat ten karabin ( Granad ), ponieważ ma długą lufę i często
montowano do niego bagnet, więc łatwo było wbić go w ziemię.

Kolba + hełm znacznie to utrudniają :) , chyba Garand ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt ... Garand. A tak w ogóle to nie jest temat o militariach tylko o rysunkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 18:06, LuQeMaStEr napisał:

/.../

Choćby lufą w dół. Wybrałem akurat ten karabin ( Granad ), ponieważ ma długą lufę i często
montowano do niego bagnet, więc łatwo było wbić go w ziemię.


Kolba chyba przykrótka. I Hełmofon za mały. A poza tym to superaśnoffane, dodalem se do ulubionych ;)

A co do wbijania gunów w glebe to nawet dzisiaj tak robia:

http://ernestlmartin.com/images/soldier_funeral.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, nie wiem nawet. Można powiedzieć, że sam się nauczyłem :) Zawsze lubiłem przerysowywać obrazki z concept - artów ( te obrazki, które dałem nie są przerysowywane ), a kiedy coś nie wyszło to leciało do kosza :) Mimo to muszę jeszcze trochę popracować nad sylwetkami ludzi, bo z tym u mnie zdecydowanie najgorzej. A tak w ogóle, to ten obrazek z karabinem mogłem cieniować przy użyciu bardziej miękkiego ołówka, może z 8B, niestety nie miałem takiego pod ręką. ( kiedyś taki posiadałem - efekty, szczególnie w cieniowaniu, nie z tej ziemi. Jedyną wadą było tylko to, że łatwo się rozmazywał. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować