Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Noworoczna Promocja w sklepie gram.pl - Company of Heroes tanio jak nigdy!

62 postów w tym temacie

Znowu przepłaciłem. Mam już dość! Teraz czekam na noworoczne promocje w 2008 i do tego czasu nic nie kupuje :) . Gierka super, gra się przyjemnie, ciekawe misje. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem jak to jest z ta lista:/pojawiaja sie nowe(nie mowie tu o coh)tytuly a znikaja takie co byly wczesniej:/np fable.A w sklepie np empiku coh tez jest po takiej cenie czy tylko w sklepie gram??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:24, Destro napisał:

> KU**A WCZPORAJ ZAMóWIłEM CoH ZA 75 Zł A TERAZ JEST TANIEJ !!!!!!!!!!!!! AAAAAAAA

Nie wiem gdzie wczoraj zamówiłeś grę, ale z tym "a teraz jest taniej" to trochę nie tak - na
gram.pl ta promocja trwa już od pełnego tygodnia.


Chodzi mi o to że wczoraj zamówiłem u was Company of Heroes za 75 zł a dzisiaj staniało do 60 zł!! Chcę zamówić to jeszcze raz bo wyjdzie mi taniej (tamto zamówienie chcę odwoła!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ta promocja i promocyjne ceny sa juz na gram.pl od paru ladnych dni. jakim sposobem wczoraj kupiles CoH po starej cenie to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wczoraj CoH kosztowało jeszcze 75 zł a dzisiaj dali promocję i staniało do 60 zł. Chyba że mam za mało wirtualnej kasy i wyświetliło mi wyższą cenę (w co wątpię...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja... właśnie dizś doszedł do manie zamówiony Company Of Heroes" heh... Grałem przeszedłem pare misji i sie nie zawiodłem!!! Gra jest super!!! Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:21, adam3400 napisał:

Bo wczoraj CoH kosztowało jeszcze 75 zł a dzisiaj dali promocję i staniało do 60 zł.

Promocja, co pisałem już wcześniej, trwa już calutki tydzień. Dokładnie od tygodnia można zamawiać COH w cenie 59,90 zł jeśli użyjesz 40 wPLN (cena sugerowana 99,90 - 40 wPLN = twoja cena 59,90). Jeśli produkt zamówiłeś u nas wczoraj i użyłeś maksymalną ilość wplnów, to na pewno kupiłeś go w cenie 59,90. Proponuję dokładnie sprawdzić szczegóły swojego zamówienia (kliknij MOJE ZAMÓWIENIA na górze sklepu gram.pl) i porównać ilość wPLN jakie użyłeś w zamówieniu z ilościami które pojawiają się w sklepie. Na pewno będzie się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 22:42, Destro napisał:

> Bo wczoraj CoH kosztowało jeszcze 75 zł a dzisiaj dali promocję i staniało do 60 zł.
Promocja, co pisałem już wcześniej, trwa już calutki tydzień. Dokładnie od tygodnia można zamawiać
COH w cenie 59,90 zł jeśli użyjesz 40 wPLN (cena sugerowana 99,90 - 40 wPLN = twoja cena 59,90).
Jeśli produkt zamówiłeś u nas wczoraj i użyłeś maksymalną ilość wplnów, to na pewno kupiłeś
go w cenie 59,90. Proponuję dokładnie sprawdzić szczegóły swojego zamówienia (kliknij MOJE
ZAMÓWIENIA na górze sklepu gram.pl) i porównać ilość wPLN jakie użyłeś w zamówieniu z ilościami
które pojawiają się w sklepie. Na pewno będzie się zgadzać.


OK, to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy te zamówienia zostaną wysłane? Bo wcześniej mieliście newsa że będzie jakieś opóźnienie do czwartku, ale ja już czekam od środy do teraz i jeszcze mam status że jest pakowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować