Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo na Dual Screen'a istniało?

22 postów w tym temacie

No i czy graliście w Halo (pierwszego) w czasie Xbox''owej premiery kiedy była swego rodzaju przełomowym tytułem czy przeszło dwa lata później podczas premiery wersji na PC kiedy nie była już tak przełomowa. :P

A co do przenośnych wersji Halo - Mówimy Nie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo najlepiej smakuje na Xboxie, a najlepiej smakowało w czasie premiery, lepiej będzie smakować Halo 3 na Xboxa 360. Ale wersja PC mi się podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się okaże, że były wersje na inne konsole tylko Micro$oft z nich zrezygnował:/

Grałem w Halo 1 PC na początku tego roku szkolnego, przeszedłem go dwa razy i spodobał mi się (jakby co przeszedłem FEARa, Far Cry i nie tylko, więc nie jestem zielony w klimatach FPS). Z wersją PC można spędzić kilka dobrych wieczorów tylko trzeba pamiętać, że ma ona swoje lata i nie można spodziewać się niewiadomo czego.
Pozdro dla fanów Master Chief''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ciekawe bardzo chciałbym w takie HALO na DS pograć, jeśli naprawdę było coś robione aby Halo DS powstał to na pewno Microsoft już zadbał aby to nigdy nie ukazało światła dziennego. Swoją drogą fajne pudełko i ten podtytuł "combat re-evoled".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:51, Sita napisał:

Ta ciekawe bardzo chciałbym w takie HALO na DS pograć, jeśli naprawdę było coś robione aby
Halo DS powstał to na pewno Microsoft już zadbał aby to nigdy nie ukazało światła dziennego.

Microsoft cały czas coś tworzy na DS, najpierw Age of Empires, teraz Diddy Kong Racing, więc możliwe, że po prostu planują XPortable i Halo ma być efektownym wejściem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1602 Diddy Kong Racing jest od Nintendo :-] ,Nintendo ma prawo do diddy i innych donkey kongow ,rare po rpzejsciu do ms ich nie ma :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować