Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Firefox i wszystko co z nim związane

3063 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 20:16, balduran2 napisał:

Czy w FF, można gdzieś ustawić żeby strona automatycznie odświeżała się co jakiś (z góry ustalony)
czas?
Lub czy istnieje jakaś wtyczka, która to umożliwia?

Klikasz prawym przyciskiem na stronie. W menu podręcznym jest "Odśwież co..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Ludzie pomóżta:P Mam problem z FF, gdy go odpalam nie wczytuje mi ani strony startowej ani żadnej innej, na IE wszystko działa normalnie ale niechce z niego korzystać;/ Błagam o szybką odpowiedź bo na IE to daleko nie zajade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak włączyłem firefoxa, to straciłem wszystko, co miałem w zakładkach.
Zrobiło mi się tak tylko 2razy, a Mozille mam już bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:27, NuGGet napisał:

Ludzie Ludzie pomóżta:P Mam problem z FF, gdy go odpalam nie wczytuje mi ani strony startowej
ani żadnej innej, na IE wszystko działa normalnie ale niechce z niego korzystać;/ Błagam o
szybką odpowiedź bo na IE to daleko nie zajade:P

przepraszam za debilne pytanie ale ustawiłeś takowa w firefoksie? bo o takim przypadku nie słyszałem, no chyba że go firewall blokuje (może być ustawiony tak że z netem mogą łączyć się tylko te programy które dopiszesz na specjalną listę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 20:34, sig. napisał:

przepraszam za debilne pytanie ale ustawiłeś takowa w firefoksie? bo o takim przypadku nie
słyszałem, no chyba że go firewall blokuje (może być ustawiony tak że z netem mogą łączyć się
tylko te programy które dopiszesz na specjalną listę).

Wlasnie usunelem nawet firewalla, a na FF mam na stronke startowa ustawione jak zawsze google, ale w tym rzecz ze zadna stronka mi sie nie wczytuje na FF;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 20:34, sig. napisał:

przepraszam za debilne pytanie ale ustawiłeś takowa w firefoksie? bo o takim przypadku nie
słyszałem, no chyba że go firewall blokuje (może być ustawiony tak że z netem mogą łączyć się
tylko te programy które dopiszesz na specjalną listę).

Wlasnie usunelem nawet firewalla, a na FF mam na stronke startowa ustawione jak zawsze google, ale w tym rzecz ze zadna stronka mi sie nie wczytuje na FF;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:36, NuGGet napisał:

Wlasnie usunelem nawet firewalla, a na FF mam na stronke startowa ustawione jak zawsze google,
ale w tym rzecz ze zadna stronka mi sie nie wczytuje na FF;/

A sprawdziłeś nad polem gdzie się wpisuje adres strony domowej czy masz wybrane "wyświetl stronę startową"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale już sobie poradziłem:)
Jakiś shit blokował mi dostęp do FF i go usunełem:P
Ale i tak net mi muli, jutro czas na formata;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Firefox czy Opera. Z jednej strony Firefoxa używam już parę lat, sprawdził się i bardzo go lubię, a z drugiej strony Opera ma takie bajery jak Widżety i szybkie wybieranie. A Wy czego używacie i co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:04, Full Wypas napisał:

A Wy czego używacie i co polecacie?


Firefoxa z dodatkami, które sa ci potrzebne. Opera wymięka przy ilości pluginów jakie oferuje FF.
A Widżety to żaden bajer - to takie "wykastrowane" dodatki do FF, tylko że do Opery. :)

Poza tym, jakiej odpowiedzi spodziewałeś sie w tym temacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 12:04, Full Wypas napisał:

Mam problem. Firefox czy Opera. Z jednej strony Firefoxa używam już parę lat, sprawdził się
i bardzo go lubię, a z drugiej strony Opera ma takie bajery jak Widżety i szybkie wybieranie.
A Wy czego używacie i co polecacie?

firefox + rozszerzenia, ale regularnie testuję też opere, tyle że póki co nie ma potrzebnych mi funkcji a widgetom daleko do rozszerzeń (zarówno jeśli chodzi o ilość jak i możliwości)
ps jak już porównywać operę to z robionym wg tej samej filozofii seamonkey, firefox w założeniu miał być prostym programem dla początkujących użytkowników, ale użytkownicy dostrzegli jego potencjał i napisali rozszerzenia które dały mu możliwości jakich nie ma żadna inna przeglądarka (i to właśnie one przesądziły o jego potędze a nie przeglądarka jako taka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a znacie może takie rozszerzenie do Firefoxa, jakie jest w Operze? W Operze w lewym górnym rogu jest przycisk "Nowy" i tam są pomniejszone strony w formie podobnej do zakładek. Przydałoby mi się coś takiego, gdyż mam ok. 30 zakładek i czasem mam problemy ze znalezieniem właściwej :/ A może wiecie też, czy jest zegar do Firefoxa podobny do widżeta w Operze? Albo inne okienko ściągania plików? W Operze to okienko jest w formie zakładki, co moim zdaniem jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za menager pobierania na karcie zamiast osobnym okienku odpowiada chyba Download Manager Tweak, jak nie to daj cynka poszukam u siebie innego (w każdym razie ja tak mam, chyba dzięki temu rozszerzeniu). pozostałych nigdy nie potrzebowałem więc nie wiem


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 15:13, Full Wypas napisał:

Hmm, a znacie może takie rozszerzenie do Firefoxa, jakie jest w Operze? W Operze w lewym górnym
rogu jest przycisk "Nowy" i tam są pomniejszone strony w formie podobnej do zakładek. Przydałoby
mi się coś takiego, gdyż mam ok. 30 zakładek i czasem mam problemy ze znalezieniem właściwej


Nie wiem czy o to chodzi, ale spróbuj zainstalować rozszerzenie Tab Mix Plus - efekt na screenie

20070705155256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 16:15, sig. napisał:

jeśli chodzi ci o listę otwartych kart/paneli, to jest to standard od wersji 2.0


Aaa, dobrze wiedzieć. :) W FF nigdy nie wiesz, czy dana opcja jest efektem rozszerzenia (i co gorsza, jakiego?), czy to standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 15:53, rob006 napisał:

> Hmm, a znacie może takie rozszerzenie do Firefoxa, jakie jest w Operze? W Operze w lewym
górnym
> rogu jest przycisk "Nowy" i tam są pomniejszone strony w formie podobnej do zakładek.
Przydałoby
> mi się coś takiego, gdyż mam ok. 30 zakładek i czasem mam problemy ze znalezieniem właściwej


Nie wiem czy o to chodzi, ale spróbuj zainstalować rozszerzenie Tab Mix Plus - efekt na screenie


Nie do końca. Daję screena z Opery.

20070705192727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tab Catalog. Działa jak to z Opery. Aby je aktywować należy nacisnąć ctrl + tab. Niestety przez to, to rozszerzenie kłóci się z wieloma innymi odpowiadającymi za karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować