Zaloguj się, aby obserwować  
Unreal11

Wielka Stopa, Potwór z Loch Ness, El Chupacabra. Czy istnieją naprawdę? Dyskusja.

169 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 00:07, Yumer napisał:

/.../ miał masę około 180kg co wyklucza
człowieka bo żaden z taką masą nie byłby w stanie się poruszać tak zwinnie jak ON /.../

Gdzieś czytałem, że cesarz Maksymilian (a było ich kilku i dokładnie nie pamiętam który z nich) miał wzrost, w przeliczeniu na metry, około 240 cm i odpowiednią do tego wagę, więc byłoby to całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:56, Szop gracz napisał:

A oto kręgi w zbożu.Ciekawe czy robią je kosmici czy farmerzy dla zabawy?Jak myślicie?Ja stawiam
na farmerów.Jutro też coś przyślę.


To nie prawda, widziałem w "Pogromcach mitów" Na Discovery, mieli 1 noc by ułożyć 1 krąg w zbożu (ale taki już profesionalny ;P) i udało im się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że El Chupacabra nie istnieje, pewnie jacyś farmerzy wymyślili to żeby wyjaśnić tajemnicze znikanie owiec... Odpowiedź jest jedna <- złodzieje. Do wielkiej stopy... Hmmm... Tutaj mam małe przekonanie ;P. A do Ness (mojej starej kumpeli xD)... Może istnieć czytałem że pod jeziorem Loch Ness jest dużo "tuneli i korytarzy" więc Ness może się tam jeszcze chowa xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:14, Pontifex666 napisał:

http://portal.paranormalium.pl/modules.php?name=Content&pa=list_pages_categories&cid=2

Kieyds troszke interesowalem sie kryptozoologia.Ciekawy temat.Sa zdjecia i podania potwierdzajace
istenienie czegos takiego.


Sorka za 2 pod sobą posty...
Heh.. Niektóre artykuły na tej stronie są naprawde dobre ;P. I są tam zdjęcia więc troszke się przestraszyłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:18, Bartolez napisał:

Sądze, że El Chupacabra nie istnieje.


Dobrze twoim zdaniem nie istnieje, ale jak wyjaśnisz to że wszystkie zwierzęta zostały zabijane tak że miały perfekcyjnie "Wyssane Wnętrzności". Było to tak zrobione że żaden człowiek nie byłby w stanie tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:23, Unreal11 napisał:

Dobrze twoim zdaniem nie istnieje, ale jak wyjaśnisz to że wszystkie zwierzęta zostały zabijane
tak że miały perfekcyjnie "Wyssane Wnętrzności". Było to tak zrobione że żaden człowiek nie
byłby w stanie tego zrobić.


Hmmm... Skąd wiesz... Albo może być to jakieś inne stworzenie o którym istnieniu nawet nie wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu przepraszam za dwa posty pod sobą xD...

Muhahahha... Pomyślałem nad Chupacabrą i wiecie co?
Wiem kto ją/go (?) stworzył... Dexter xD! Widziałem raz w jednym odcinku ;P Może uznacie że jestem dziecinny i wogule ale mam 12 lat w końcu nie? Został on stworzony by straszyć De-Dee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomórnik czyli polski odpowiednik chupa. wystepuje obok mnie, moze go kiedys spotkam:) ale takie stwory jak te, nie sa wcael takie nieprawdopodobne, najwiecej nieodkrytych stworzen to owady, ale cemu nie mial by zyc jakis nie znany nam gatunek, lecz mimo wszystko trudno mi w to wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegląd właśnie stronke którą podał nam Pontifex666 -> http://portal.paranormalium.pl/modules.php?name=Content&pa=list_pages_categories&cid=2
I od razu weszłem w Wielką Stope i jest tam jej zdjęcie... Lecz... Wywnioskowałem z tego że to zwykła małpa, która mogła mieć np. większą stope od pozostałych...
Takie pytanko; jakich "cudów" natury najbardziej się boicie?... Ja najbradziej Chupacabry xD...

Jeee!!! Mam awans ;P Jestem Robotnik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam i pomyślałem sobie że nie wszystkie tereny na naszym świecie odwiedzili ludzie i wcale niemożemy być pewni tego iż właśnie tam żyją nieznane nam do tej pory gatunki zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie zostaly podane tylko te najslawniejsze bestie,a co z reszta,ktora jest duzo bardziej fascynujaca i dziwna.Wiele z nich wydaje sie byc bzdura,ale czesc jest udowodniona przez nakowcow prowadzacych ekspedycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 22:40, Unreal11 napisał:

Tak się zastanawiam i pomyślałem sobie że nie wszystkie tereny na naszym świecie odwiedzili
ludzie i wcale niemożemy być pewni tego iż właśnie tam żyją nieznane nam do tej pory gatunki
zwierząt.



"treny środkowej Afryki, zwłaszcza bagna Likouala, region wielkości Florydy, pozostają ciągle w 80 % niezbadane. Toteż ciągle napływające z nich doniesienia o spotkaniach z nieznanymi zwierzętami należy traktować poważnie."

Wiec nie mozemy byc pewnie tego co jeszcze mozna spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Ness jestem w całości pewien, że istnieje lub istniała ^^...
O istnieniach tych "potworów" dowiemy się potem w przyszłości gdzie będzie jak to sprawdzić.
Wracając do Chupacabry było wiele przypadków podobnych do Chupacabry, widziano jej kości, zdjęcie itp.
Były też podbne potwory do Chupacabry np. Lwy które nie pożerały ciała tylko wypijały krew...
Kurcze po co ja wchodziłem w ten temat? Teraz w nocy nie zasne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest podobno bardzo szybki. Więc może dlatego... Nie bójmy się tego jeszcze powiedzieć; DINOZAURY JESZCZE NIE WYGINEłY, choć może, ale jest duzo doniesień, że wyglądają (potwory) jak dinozaury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować