Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe sterowniki do kart nVidii

19 postów w tym temacie

Domek

Na stronie internetowej producenta układów graficznych z rodziny GeForce pojawiła się nowa wersja sterowników ForceWare. Oznaczona jest numerem 81.95, a wśród jej ważnych cech z pewnością warto wymienić certyfikat jakości WHQL Microsoftu. Właściciele GeForce’ów raczej nic nie stracą udając się pod ten adres.

Przeczytaj cały tekst "Nowe sterowniki do kart nVidii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 14:33, BaRt3k. napisał:

hmmm...niedawno co ściagałem nowe i znowu trza...;/


Kiedy to było tydzień góra 2 tygodnie temu :C. KARA, trzeba gędzie ściągać co chwile, ale lepsze to niż nowe stery raz na 5 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zauważył jakiś wzrost FPSów na kartach pokroju gf 6600gt? ;-) Bo jak to są stery jedynie dla najnowszych kart, to większość ludzi może je sobie chyba spokojnie odpuścić... jeszcze pogorszą wydajność gier zamiast ją polepszyć :| I tu niestety tkwi wieczny dylemat - będzie lepiej czy gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:55, Vangel napisał:

Ktoś zauważył jakiś wzrost FPSów na kartach pokroju gf 6600gt? ;-) Bo jak to są stery jedynie dla najnowszych kart, to większość
ludzi może je sobie chyba spokojnie odpuścić... jeszcze pogorszą wydajność gier zamiast ją polepszyć :| I tu niestety tkwi
wieczny dylemat - będzie lepiej czy gorzej?


Mi się wydaje, że nigdy nie jest gorzej - najwyżej pozostaje tak samo ;)
Jeszcze nie widziałem sterów WHQL co by pogorszały wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten WHQL jest rzeczywiście najważniejszy :/. Dobrze pamiętam, jak kiedyś właśnie stery z certyfikatem nie chciały mi działać, pomogło zainstalowanie starszych, które nie miały certyfikatu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest gorzej. Nie raz instalowałem stery i je odinstalowywałem bo nie wszystko chodziło. Jak narazie siedze na 71.89 bo po ostatnich paru mam dziwne uczucie, że coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starenkiego fx5900xt i zawsze instaluje najnowsze stery, chociazby dlatego ze poprawiaja bledy ktore sa w niektorych grach przy uzyciu starych sterow. a ten pakiet jest chyba identyczny z 84 tyle ze ma whql (nie potrzebny do niczego imo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie ma steam to nie ma bata ,trzeba było zainstalować 81.XX, również posiadam 5900xt i nie zauważam żadnej różnicy, ale skoro poprawiają jakieś tam błędy to czemu nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moim 4 mx to chyba tylko pulpit lepiej działac bedzie moze saper bo ta moja karta to innych rzeczy nie pociagnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj na 4 mx. Jedna z nilicznych kart seri 4 ktora sa wspierane przez sterowniki x64. Ja musialem zmienic swoja stara karte TI 4200 bo pod x64 nie bylo sterów :/. Dodatkowy wydatek ... kompa uzywam raczej do pracy nie do grania więc zmiana karty nie była wcześniej w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiane sterownika wymusil program operacyjny :( winxp pro sp1 ! Dotychczas korzystałem z oryginalnego drivera dostarczonego z płytą instalacyjną i bylo OK ale po tych wszystkich update jakie sobie sobie aplikuje okienko pojawiły sie problemy ! Feedback Microsoftu zalecił zmianę sterownika na 71.89, po tej zmianie system czknąła sobie jak małe bobo :D i poczuł się cały happy ale niestety!! moje kochane IWD II i Planescape:T dostały fiksacji i musiałem je chwilowo wyinstalować, zmieniłem na 81.94 pożyjemy zobaczymy ;) narazie normalnie zachowują sie Dungeon Siege 1 i 2 ! ciekawy jestem waszych opinii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować