Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Dark Messiah of Might and Magic - dzień trzeci

41 postów w tym temacie

Godzina 9 kurier przybyl ale... juz moge zaczac osmieszac kurierow i cdprojekt

1. Pudelko - w srodku ulamany jezyczek pod ktory sie wklada dokumenty
2. Po zainstalowaniu gry - error z binkw32.dll - oczywiscie problem mi znany skopiowac dllke z katalogu bin do main dir DM
3. W tym pierwszym miescie po zabiciu cyklopa z balisty i zmiany terenu (loading) mm wykonal blad w odczytu pamieci i gra sie wywalila - pulpit przeszedl na 800x600 - 4 bity i reset kompa...
4. Gdzie jest ten język polski - dlaczego tylko filmy??? Na to trzeba bylo czekac az tyle?? bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 12:00, Silencer_pl napisał:

Godzina 9 kurier przybyl ale... juz moge zaczac osmieszac kurierow i cdprojekt

1. Pudelko - w srodku ulamany jezyczek pod ktory sie wklada dokumenty
2. Po zainstalowaniu gry - error z binkw32.dll - oczywiscie problem mi znany skopiowac dllke
z katalogu bin do main dir DM
3. W tym pierwszym miescie po zabiciu cyklopa z balisty i zmiany terenu (loading) mm wykonal
blad w odczytu pamieci i gra sie wywalila - pulpit przeszedl na 800x600 - 4 bity i reset kompa...

4. Gdzie jest ten język polski - dlaczego tylko filmy??? Na to trzeba bylo czekac az tyle??
bez przesady


Jeżeli to prawda to wiele osób zniechęciłeś do zakupu tej gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silencer_pl:

1. ja nie mialem takiego czegos, widac ze pojedynczy przypadek.
2. tez nie mialem takiego problemu. j/w wiec.
3. wgrywales patcha? czy jeszcze nie? jezeli jeszcze nie to zalecam wgrac, gra na niektorym kompach ma takie errory jezeli sie nie wgra patcha ...
4. jeszcze nie sprawdzalem jezyka polskiego, ale zaraz to pewnie zrobie ... menu itd. spolszcza sie w ustawieniach steama z tego co pamietam (tak mam w przypadku CS:S itd.). A questy itd. nie sa spolszczone?

adam3400: kto bedzie chcial kupic to kupi, ja nie zaluje. Pomimo strasznego czekania ... ale oddalem hołd twórcom tej naprawde dobrej gry. oby takich wiecej powstawalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam, to w pewnej piramidzie są inskrypcje określające ową planetę jako "Kolonię". Nie wiem czy można tego użyć jako jej nazwy, ale chyba się nada.
Zastanawiam się jak autor wybrnie z opisu części szóstej bez zdradzania najbardziej smakowitych fabularnych kąsków ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neonek

1 i 2 moze sie zgodze - ale kija wie

3. A to nasza wersja nie jest juz spatchowana ???? przeciez my mielismy juz miec wersje 1.2 ??
4. Ja tu mowie o single player :) a nie multi bo steam nie ma nic wspolnego do multi :P no i tak jak nazwales nic nie jest spolszczone poza filmikami. Przynajmniej ja mam taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dorzuce jeszcze troche do ognia - gierka mi sie juz 3 raz w przeciagu 60 minut grania wywalila takiego bleda ze musialem recznie reset robic - obraz z gry nie znikl a po omacku to chyba nikt nie da rady pulpitem sterowac.

Nie wiem kogo winic za to ubi czy cdprojekt - ale chyba cdprojekt ze nie przetestwoala dokladnie swojego produktu ktory 3 razy przenosil premiere.

A jezeli mowa o patchach - to prosze mi powiedziec ktory bo na stronie ubi nie ma do wersji PL o ile mam wersje PL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:45, Monastor napisał:

Zastanawiam się jak autor wybrnie z opisu części szóstej bez zdradzania najbardziej smakowitych
fabularnych kąsków ;>

Za dwie godziny się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:34, Lucas the Great napisał:

Za dwie godziny się dowiesz :)

Dowiem się...
i popatrzę troszkę na ręce bo Might and Magic to dla mnie świętość :)
Pierwsze pięć części przeszedłem po razie, a pozostałe po kila/naście/dziesiąt razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 14:45, Monastor napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, to w pewnej piramidzie są inskrypcje określające ową planetę jako
"Kolonię".


Nie, nic takiego tam nie było.
A jedyne określenie jak ta planeta mogłaby się nazywać, padło z ust maga Ironfistów w 8 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 18:02, Sheltem napisał:

A jedyne określenie jak ta planeta mogłaby się nazywać, padło z ust maga Ironfistów w 8 części.

Jestem pewien, że na ścianach Tomb of Varn padała nazwa "The Colony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 20:11, Monastor napisał:

> A jedyne określenie jak ta planeta mogłaby się nazywać, padło z ust maga Ironfistów w
8 części.
Jestem pewien, że na ścianach Tomb of Varn padała nazwa "The Colony"


Sam zobacz:
http://img100.imageshack.us/img100/4797/land3sv.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/2014/tapestrycs4.jpg

Jedynie jest Promised Land - co na 100% nie jest nazwą planety (a metaforą).
A co do kolonii - to słowa te padły w MM7, w odniesieniu do kolonialnego gubernatora Padisha - ale jeśli to oznacza, ze planeta nazywała się Kolonia, to równie dobrze Indie też tak mogły się nazywać (kolonia Imperium Brytyjskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artukuł ciekawy i lepszy od poprzedniego. Nawet nie wiedziałem, że takie stare (ale jare) gry miały taką dość ciekawą fabułę. Zabieram się za następną część. Ciekawe czy w końcu coś będzie o DM, bo narazie to jest "Tydzień z serią Might and Magic" ;-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem tez z binkw32.dll :/ nieweim co xzrobic probowalem dlugo :/ i nic napiszcie mi na 1136011 lub blue3094@orange.pl bo tego linki z gra juz nie zanajde ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dziwny problem
uruchamiam gre i zamiast filmikow widze prostokat z przekatna (prawego gornego rogu do lewego dolnego)
tak samo jest kiedy walcze - jak oberwe to pojawia mi sie taki prostokat z przekatna co mnie denerwuje
jak tylko wczytam to wtedy znika
aha po uruchomieniu gry jak sa filmiki to ich nie widac, ale kiedy je opuszcze to juz jest normalnie
moj komp:
Intel Pentium 4 3,2 GHZ 64-bit supported
ATI Radeon 9250 Series 128 MB
768 MB Ram
Plyta glowna ASROCK 775i65G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować