Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA02/2007

159 postów w tym temacie

Najnowszy CDA trafi do kiosków już 23.01. Standardowa objętość i cena (ok. 150 stron i 14.90 zł) + książeczka poświęcona tym razem cyklowi Broken Sword.

A co w numerze? Z zapowiedzi warto wspomnieć o nieformalnym potomku Painkillera, czyli Necrovion, które zaczynając sie jak klasyczny "wojenny" FPS powoli przekształca się w horrorkowatą rzeźnię.

W temacie numeru relacja naszych wysłanników do siedziby Ubi Softu, gdzie mieli okazję pograć i pooglądać najnowsze edycje Ghsot Recon oraz Silent Hunter 4. Jest też spory materiał o Test Drive Unlimited, w którego betę również redakcja sobie z satysfakcją pograła.

W recenzjach raczej postświąteczny zastój, co nie oznacza, że nie ma tam niczego godnego uwagi - bardzo dobrze wypadł najnowszy Rainbow Six, który tak Bogiem a prawdą niewiele ma już wspólnego z tym, co znaliśmy dotąd pod tym tytułem. Co jednak nie zmienia faktu, że w nowym wcieleniu prezentuje się atrakcyjnie. Jest też najnowszy Rayman, który również nieco odbiega w formie od poprzednich... co wzbudziłow redakcji troszkę kontrowersji. Ale wrażenia ogólnie pozytywne. Do teog druga część świetnej przygodówki (Runaway 2), dodatki do HoMM, i Władcy Pierścieni, Star Trek Legacy, Artur i Minimki... No jak widać nie jest wcale źle.


Zamieściliśmu też ogólne podsumowanie roku 2006 (sukcesy i porażki), wspominamy o grach, które były dla nas pozytywną (i negatywną) niespodzianką. jest też plebiscyt na sprzęt roku 2006, z atrakcyjną nagrodą dla biorących w nim udział (Skuter).

A poza tym to, co zawsze, czyli stałe kąciki (m.in. AR, tipsy i NDSN - tym razem o prockach), testy sprzętu itd. itd.

A na coverku? Hitem będzie zapewne Tribes Vengeance PL - jeden z lepszych FPSów roku 2004, w którym tryb single jest świetny ale rozwala granie w Sieci (co naturalnie nasza wersja umożliwia). W CDA było 9+ i znak jakości, w Necie średnia ocen ponad 80%. Do tego Global Conflict Storm, czyli lekko taktyczna strzelawka, póki co ostatnia część cyklu, oraz niezły RTS 3D Medieval Lords. No i kilka dobrych dem oraz masa innego stuffu - w kocu to prawie 9 GB... Polecam - nie tylko fanom rysunków Marka Lenca - specjalny KLARendarz na 2007 rok, do włanoręcznego wydrukowania.


Przypominam raz jeszcze - premiera 23.01. Enjoy!



Kalejdoskop
Gamewalker

###Zapowiedzi

Hospital Tycoon
Cryostasis
NecroVision
TrackMania United
Battle Lords


###Temat Numeru

Test Drive Unlimited
Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Silent Hunter 4


###Recenzje

Rainbow Six Vegas
Rayman Szalone Kórliki
Runaway 2
Future Alliance Combat
The Ship
HoMM5: Kuźnia Przeznaczenia
Made Man
Sonic Riders
Snoopy vs, The Red Baron
Mage Knight Apocalypse
Władca Pierścieni: Król Nazguli
Star Trek Legacy
ParaWorld
Bionicle Heroes
Artur and the Invisibles
Top Spin 2
Combat Wings: Bitwa o Anglię
Pacific Storm
Rush for Berlin PL
FlatOut 2 PL
Gotowe na wszystko
Neverwinter Nights 2 PL


###Kaszanka

Dominet Bank Ekstraliga

###Gry wiecznie żywe

Final Fantasy VII


####O grach inaczej

Kolekcjoner
Kącik Mobilnego Gracza
Freeware
Konsole Zone

###Rok 2006 podsumowanie

Plusy i minusy 2006
Plusy i minusy 2006: Gry
Sprzęt roku

####Inne

Na Luzie
Prenumerata
Action redaction
Tipsy


##############################NIE TYLKO GRAMY


Temat numeru: Monitory panoramiczne

Newsy, ciekawostki, ploty
Konfigurator
Wiielka frajda
Trendy: AMD Fusion
Wademekum: XP jak Vista
Nie daj się nabrać


###TESTY sprzętu
Topcom Butler 4812 USB VIP
Telefon Samsung D830
Kolumny ELTA CKS-2000
Klawiatury na każdą okazję


###########################ZAWARTOSC COVER DVD

### W skrócie

#Pełne wersje

Blow Everything up Net
Conflict Global Storm
Medieval Lords
Tribes Vengeance PL

#Dema

Alpine Ski Racing
Artur i Minimki
Bionicle Heroes
Heroes of Annihilated Empires
Made Man
Officers
Pro Evolution Soccer 6
Switchfire

#Bonus

Action Mag
Bonus 1
Bonus 2
Esensja
FAQ
FPP MegaZin
Fotosmuggler
Klarendarz 2007
OldSql Zin
Tawerna RPG

#Trailery

Assault Heroes
Bioshock
Diabolik
Dusk 12
Mass Effect
Rule of Rose
STALKER
War Front
WoW Burning Crusade

#Patche

Faces of War v1.04.1
Forces of Corruption v1.1
Pacific Storm v1.3
Rainbow Six Vegas v1.01
Titan Quest v1.20


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer kupię, choć tym razem tylko dla recenzji MageKnight i tematu numeru TDU. Pełne wersje albo mam, albo mnie nie interesują, W demkach jak dla mnie też nic ciekawego. Mam nadzieję, że za miesiąc będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tribes Vengeance PL bomba!!! no i CGS nie pogardzę reszty nawet pewnie nie zainstaluje, a dema słabe:P
Ale i tak najważniejsza jest "gazeta":P i widzę że ciekawe recki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko recenzja dodaktu do H5 mnie ciekawi, a tak to nie widzę dla siebie nic ciekawego. Jakoś tak czuję, żę ten numer chyba średnio będzie mi się podobał :> ale się kupi, jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No numer może być dobry,i jeszcze strzelanka sieciowa =))) Ej nie wydaje wam się(może się mylę) że recenzja rush for berlin już była??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej gier od CDP jest w CDA
Ostatnio:
Total Overdose
teraz:
Conflict Global Storm
Tribes Vengeance PL


A w PLAY jest Silent Storm
Chyba nie ma sensu kupować starszych dobrych gierek od CDP skoro ukazują się na Coverach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:12, Kryszek napisał:

No numer może być dobry,i jeszcze strzelanka sieciowa =))) Ej nie wydaje wam się(może się mylę)
że recenzja rush for berlin już była??:P

była, ale nie PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:12, Kryszek napisał:

Ej nie wydaje wam się(może się mylę)
że recenzja rush for berlin już była??:P

Recenzja Rush for berlin byla ale tylko wersji ENG .Swoja droga niezly poslizg z ta wersja PL ktora wyszla chyba juz we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:17, ReWelot napisał:

EEE tam już myślałem że mnie zaskoczą w nowym roku... w końcu to 1 numer w styczniu ale cóż
... Smugg sie nie postarał ;)


Co ty mówisz. Jak dla mnie każdy coraz to nowszy numer jest lepszy i większy. W końcu jest to najlepsze czasopismo w Polsce, nie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:10, KrzysztofMarek napisał:

> Najnowszy CDA trafi do kiosków już 23.01. /.../
W poniedziałek. No to za długo nie bedę czekał ;D


Chciałeś chyba napisać we wtorek. ;-)

Numer zapowaiada się wyjątkowo ciekawie. Bardzo dobry pomysł z zamieszczeniem "Tribes: Zemsty". Recnzje dwóch ciekawych tytułów. Warto poczekać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... warto kupić choćby dla pełniaków, ale mój limit i już się wyczerpał. Do tego poza gierkami niewidzę nic interesującego. Tak jak ktoś wspomniał - poczekam na lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 10:17, ReWelot napisał:

EEE tam już myślałem że mnie zaskoczą w nowym roku... w końcu to 1 numer w styczniu ale cóż
... Smugg sie nie postarał ;)

Na cuda teraz nie moza bylo liczyc(choc wcale nie twierdze ze TV to gra zla) podobnie bedzie zreszta za miesiac .Pewnie sie zbroja na numer 04/07:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować