Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA02/2007

159 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 15:23, Misiek690 napisał:

Warto kupić ten numer CDA ? Waham się. :)


Ja niegdy nie mam problemu kupić czy nie. Zawsze znajduję coś ciekawego. Może Tobie też się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę kupić CDA w lutym. A to ponad tydzień! Teraz jeszcze kasy nie mam, bo ostatnio kupiłem sobie gry i wydałem kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:20, ko?nik napisał:

Ja niestety muszę kupić CDA w lutym. A to ponad tydzień! Teraz jeszcze kasy nie mam, bo ostatnio
kupiłem sobie gry i wydałem kasę :P

Ja właśnie wychodzę do kiosku i idę kupic bo skończyłem spzątać i mam wolne:DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:20, ko?nik napisał:

Ja niestety muszę kupić CDA w lutym. A to ponad tydzień! Teraz jeszcze kasy nie mam, bo ostatnio
kupiłem sobie gry i wydałem kasę :P


Żebyś zdążył kupić :D, np u mnie w pracy dostaje ok 20 szt i max 4-5 dni i nakładu nie ma, chyba że coś schowam do "szuflady" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem nowe CD-Action i co widze??? Mój post w kilogramie miesiąca!!! Yeee.. jestem sławny :D. Hehe ale się zdziwiłem. Niemożliwe stało się realne, nigdy bym nie pomyślał, że mój post, który napsałem na próbę z powodu awarii, prze którą wiele osób nie mogło dodać postu.Ale jaja jak berety!!! ;)
PS: Pozdro dla tykusa mojego kumpla, od którego się o tym dowiedziałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co to demo PES6 dawali. Mogli ciupnąć coś innego kto miał zagrać w Pro już to zrobił, a lepiej robi :]

ps. Gdy czytacie AR to radzę nie wierzyć w 100% tego co tam pisze. Zarówno ze strony autorów jak i SMG. Napisałem kiedyś totalną ściemę i On to łykną. Mała wymiana meili i puścił części, które mu pasiły. Powiało cenzurą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy prezent od CDA to oczywiście Klarendarz :D Nie uważacie ? Mam nadzieję, że Marek Lenc weźmie sobie moje pochwały do serca, które prawiłem na forum CDA, i sprawi więcej takich prezentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie - czy do tego numeru została dodana książeczka poradnikowa taka jak w poprzednich numerach np. do NWN2, G3, Dark Messiash, CoH?
Bo jak tak to ja jej zwyczajnie nie mam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:47, master matrox napisał:

Ja mam pytanie - czy do tego numeru została dodana książeczka poradnikowa taka jak w poprzednich
numerach np. do NWN2, G3, Dark Messiash, CoH?
Bo jak tak to ja jej zwyczajnie nie mam :|

Była
o najnowszym "Broken Sword"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:47, master matrox napisał:

Ja mam pytanie - czy do tego numeru została dodana książeczka poradnikowa taka jak w poprzednich
numerach np. do NWN2, G3, Dark Messiash, CoH?
Bo jak tak to ja jej zwyczajnie nie mam :|


Pewnie że była, z poradnikiem do Broken sword. Ja w swoim numerze mam aż trzy takie książeczki. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 12:06, rob300i napisał:

To lepiej zaopatrzyć się w wersje ANG.


Cenga ma zwyczaj wydawania gier w podwójnych wersjach językowych więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:02, Markus89 napisał:

> To lepiej zaopatrzyć się w wersje ANG.

Cenga ma zwyczaj wydawania gier w podwójnych wersjach językowych więc w czym problem?



DreamFall ma nawet trzy wersje językowe (polską , angielską z polskimi napisami i angielską) ale co z tego, skoro musiałem reinstalować system choćby dla angielskiej wersji. STARFORCE Ssie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować