Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA02/2007

159 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 11:25, Pawłek napisał:

Chyba i tym razem kupie CDA. W Tribesa chętnie zagram, texty spox... chociaż, może by tak zacząć
odkładać kase na Jade Empire??

Ja po ich zapowiedziach wolę Dragons Age:) Chińszczyzna to nie moje klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:29, Darkstar181 napisał:

Ja po ich zapowiedziach wolę Dragons Age:) Chińszczyzna to nie moje klimaty:)



A mnie cholrenie do tego ciągnie. Dawno nie grałem w prawdziwiego RPG, a te walki... :) Tylko wymagań jeszcze nie podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z numeru na numer CDA bardziej konsolowy? Nie, no tak powiedzieć nie można, ale moim zdaniem rewolucja jest tuż, tuż. Czy to, że nie wystawili CoD 3 oceny to tylko opóźnienie zapłonu.....czas pokaże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nadzwyczajnego, ale ze względu na materiał o Test Drive Unlimited i mojej dalszej działalności w temacie o tej grze będę musiał się zapoznać z tym zartykułem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten numer... Ani recenzji nie ma ciekawych, ani pełniaki specjalnie fajne nie są (przynajmniej dla mnie). Ale i tak jak zawszę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 11:38, dziad5 napisał:

Z numeru na numer CDA bardziej konsolowy?

>Czy to, że nie wystawili CoD 3 oceny to tylko opóźnienie zapłonu.....czas
E tam. Dali artykuł w przemyśleniach o grze któa była robiona z myśla o PC a jej trzecie część wyszło tylko na konsole,a ten już gada zmianie na konsolowe pismo...
Człowieku! To nawet nie była recenzja! A gry nie dali do oceny bo to pismo o grach przeznaczonych na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer średni i to bardzo :(

Pełniaki nie dla mnie, chociaż grałem po kilka minut w każdego Conflicta. Widać wszystkie pełniaki (chociaż co do Medievala w 100% nie jestem pewien) wydawał w Polsce CDP - podejrzane? :P

Poczytam zaledwie o Rainbow Six Vegas resztę raczej przeglądnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 12:00, citekmaniak napisał:

Gry się szykują nieciekawe ogólnie. Lipa, dobrze że chociaż dali zapowiedź Test Driva. Pełniaki
nie zachwycają, demówki tym bardziej.

Kwestia gustu. Mi również się nie podobają,ale jak widać,niektórzy zachwycają się Tribes...
A demka to możesz sobie sam ściągnąć:) O ile masz dobre łącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam że będzie to móje ostatnie CDA. Wyprzedaję swoją kolekcję gier na PC i przesiadam sie na konsole. Mam już NDSa, kupuję PSP i PS2. Mam dosyć wojny sprzętowej i ciągłej wymiany sprzętu a gry od dawna są nijakie i wtórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh...
mi to tak ten numer niezbyt leży... ale i tak mam prenumerate :)
może se zagrm w tych "Średniowiecznych Lordów" i Tribes, ale liczyłem tym razem że będzie coś z akcji.... za durzo strzelanek fpp dają.ciekawe co w bonusach. kalendarzyk bede miał!!!!!!! a recki... nic ciekkawego
a ten nowy BEu to TYLKO on-line czy z opcją on-line??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o poziom pełniaków to CDA pod tym względem schodzi na psy. Z numeru na numer coraz gorsze.....A jeszcze na wakacjach dawali w miare dobre np.: SRS, THPS4,. A teraz to lipa. Co numer to jakieś strzelanki do robotów w które ludzie pograją 15min i dadzą sobie spokój albo tak jak ja zaczną sobie przywieszać płytki z CDA na ściane. Serio mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 12:17, kolos12 napisał:


Piękny numer! Nie mogę się już doczekać!

Co tu takiego pieknego? Ja tu widze dla siebei tylko zapowiedź TDU i Ghost Recona 2. Reszta do bani.Buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 12:19, citekmaniak napisał:

>
> Piękny numer! Nie mogę się już doczekać!
Co tu takiego pieknego? Ja tu widze dla siebei tylko zapowiedź TDU i Ghost Recona 2. Reszta
do bani.Buuuuuuuuuu

A ja Silent Hunter 4, GRAW2, Rainbow Six Vegas, Rayman :SK i standardowa jakość CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 12:04, Markus89 napisał:

Numer średni i to bardzo :(

Pełniaki nie dla mnie, chociaż grałem po kilka minut w każdego Conflicta. Widać wszystkie pełniaki
(chociaż co do Medievala w 100% nie jestem pewien) wydawał w Polsce CDP - podejrzane? :P

Poczytam zaledwie o Rainbow Six Vegas resztę raczej przeglądnę...


Medivela wydał Techland, ale reszta sie zgadza. CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Medivela (no cyba że ci chodzi o użytkownika prv), ale Medieval''a raczej nie (ale moge sie mylić)
Jak podpisujesz sie CDP to pisz poprawnie bo to tak troche nie uchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować