Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited w planie wydawniczym CD Projekt!

107 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 09:15, amellas napisał:

No to jak, chłopaki, planujemy jakiś wspólny wypadzik na haiti po premierze gry?? Jakiś grupowy
drifcik? :D


Jeśli jesteś zainteresowany by grać z użytkownikami gram.pl to tu masz forum klanowe :

http://www.tduteam.fora.pl/index.php

Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej późniejszej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 22:30, Malikowo napisał:

po tym screenie... naprawde namawiam na wersję dla x360... przecież to wygląda jak niskobudżetowa
produkcja?


Jak dla mnie to grafika jest rewelacyjna i sam czekam na ten tytuł - MMO wyścigowe, aukcje samochodów, możliwość personalizacji postaci - no wreszcie nie jakiś bezosobowy misz-masz.
Załączam Mercedesa, na którego bedę polował w TDU.

20070123092826

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra prezętuje się prześlicznie XD , jeżeli grywalność będzie taka jak grafika to pozycja obowiązkowa !!
Ponowie moje pytanie : co z modelem zniszczeń?? Będzie takowy, czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycja obowiązkowa dla fanów samochodówek. Ja serię Test Drive pamiętam jeszcze z czasów Commodore 64. Nie mam jeszcze X360, więc kupię tę grę w wersji na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ekipy CDP- jak tu się cytuje inne posty? :(

marian538 - z tego co widziałem po filmikach, a na niektórych samochody dość mocno się witały, modelu zniszczeń nie ma (sorki, jeśli wprowadzam w błąd, mam najnowszy CDA, ale jeszcze nie czytałem, a tam tematem numeru jest właśnie ta gra! - polecam). W każdym razie to raczej arcade a nie symulator i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...taką zwykłą, bez osi i tablicy rozdzielczej?? :D Polecam te oprawione w skórkę...

Zresztą, dużo lepiej zainwestowac w kierowniczkę. Zakres funkcji dużo szerszy, a i przyjemnosc ze współpracy niepoównywalnie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... mi to pewnie odpali jak kupię lepszą kartę graficzną....tyle wydatków....sam test drive, karta graf., i chciałbym kiero logitecha momo racing.. Mam kompa AMD Athlon 3000, 1024 RAM DDR2,karty graf. nie piszę bo taki złom że szkoda gadać. Gdybym kupił sobie kartę graf. lepszą to by poszedł mi TD Unlimited ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wymagń to mi pójdzie ale mam zastrzeżenie.
O to ono: dlaczego znowu (!!!!!!!) przesuneliście premiere tej gry o miesiąc miała być w dniu 16 lutego. A wy se na marezc przenieśliście. Na zachodzie gra już se działa a u nas jak to wschód to wschód, opóźnienia zawsze są i bedą............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta gra jest warta swojej ceny. Piękna grafika, mnóstwo jeszcze piękniejszych samochodów i motocykli, brak tuningu optycznego i okrojony mechaniczny - jeśli będzie tak, jak słyszałem to dla mnie jest to gra-ideał. Swoją drogą liczę na przyzwoitą płynność i grafikę na moim notebooku (CoreDuo 1,66 x 2, GF 7300 256 DDR, 1024 MB DDR2). Czekam z niecierpliwością na polską premierę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone wymagania Gry.

Na sprzędzie procesor 3GHz, 1GB RAM i kartą geForce 6600GT (nic specjalnego ) gra chodzi płynnie na średnich detalach.Czyli z wymaganiami nie jest tak żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować