Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited w planie wydawniczym CD Projekt!

107 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 18:37, Pingus napisał:

Taaaaaaaaak!!! Już czuję swąd palonego ogumienia. Mam nadzieję, że TD: U wciągnie NFS po pierwszym
zakręcie. To chyba będą pierwsze porządne wyścigi na PC od czasu NFS: Porsche


Zaprawdę mówisz prawdę każdy przyzna Ci tu rację :P

Myślę, że tylko w kwesti tuningu aut TDU wypadnie słabiej ale przecież nie to jest najważniejsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście filmiki na oficjalnej stronie gry?! Jak to wszystko wygląda!!! Jeszcze mi tylko niech ktoś powie, że to jest live, a nie filmiki, to chyba padnę. Jeśli będą takie wrażenia z jazdy (teraz mówię o emocjach, nie grafice) jak obiecują, to zatrudnie się na 2 etatach, żeby tylko mieć kartę która to pociągnie.

High Definition Gaming - napisali. Jeśli nie ściemniają i gra naprawdę jest taka jak mówią - CDP dawajcie nam ją do sklepu, ale już !!!!!!!! :)

polecam -> http://www.testdriveunlimited.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem że wyda tę gre w polsce CDP tylko pytaniem było kiedy? ale już wiadomo i jest bardzo dobrze :) tylko szkoda że mój komputer nie utrzyma TDU :( . ale mam nadzieje że premiera sie nie przesunie jak to ostatnio bywa u CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...mmmm...(+wyraz błogości na twarzy) Pierwsza samochodówka na blaszaka, dla której- być może- zarzucę plany o kupnie najnowszego Burnouta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersje na X0, gra bardzo rozbudowana, ze świetną grafiką, bardzo dobrym multi i mnóstwem fajnych patentów tylko model jazdy moim zdaniem skaszaniony, chyba autorzy sami nie wiedzieli czy to ma być symulacja czy arcade, zrobili coś pomiędzy i niezbyt przypadło mi to do gustu... no ale na PieCu dobrych wyścigów brak więc powinno się Wam spodobać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:42, YahooPL napisał:

> UFFFFF...........zagram na wysokich ustawieniach

Pewnie ja też chociaż pewnie z 512 RAMu będę musiał dołożyć do pełnej płynności gry. No i jeszcze
lepszy net by się przydał bo lagów nie toleruje ...



DO marca jeszcze kupa czasu....Ale ferie,to szybko zleci,a tak to jutro CD-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, nie pójdzie mi. Cóż, (nie) kochany złomek. Gdybym nie miał konsoli (PSX, PS2, zbieram na X360 :D) to bym się z tym kompem pochlastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee nooo, tego, jakby to... I talk Gran Turismo 5 będzie lepsze :D A jak dorzucę Burnouta 5, PS3 staje się dla mnie świątynią gier samochodowych :D Eniłej - prawdopodobnie kupię, aczkolwiek będzie to tylko "smaczek", prawdziwe wyścigy zostaja dla mnie na PlayStation, w serii Gran Turismo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gra ma spore wymaganie ale nie takie straszne oto one :Windows 2000/XP i nowsze, Intel P4 @ 2.4Ghz lub AMD Athlon 2800+, 512 MB RAM, 8GB HDD, ATI Radeon 9800 256MB VRAM lub Nvidia 6600 GTz 256 MB VRAM. Zawsze mogą być większe ale jak na razie to jest dobrze!!!

Czekam na tę gierkę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm wymagania nie takie złe jednak mam nadzieje ze na tych podanych już działa płynnie, a nie tylko że się włączy. Cena też jest zachęcająca do zakupu tylko usupłać trochę kasiory i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GT 5? Gran Turismo HD to GT4 z dodaną obsługą 1080p, nowymi furkami pokroju Ferrari i trybem "Drift". Nie wydaje mi się żeby pobiło rozmachem TDU.

Co do potęgi wyczekiwania na TDU, dzisiaj na jednym z for netowych w oczekiwaniu na otwartą betę (zamknięta się już skończyła...a otwarta to był fake, ale co tam ...) jedna strona (ee chyba 50 postów) zapełniała się w ok. 12 minut ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować