Zaloguj się, aby obserwować  
Guciothic

Gothic 4 - mechanika gry, elementy świata

57 postów w tym temacie

A ja chciał bym tylko tak

- kreowanie świata jak w gothicach - sugestywne i klimatyczne
- kreowanie bohatera i rozwój oraz mechanika - jak w oblivionie
- co do scenariusza zawsze coś można wymyśleć ale powinni dać nowego herosa - bezimienny już się wypalił - może jakiś syn z nieprawego łoża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dla czego???Były by maks. 8 kontynentów a na nich zróżnicowana ludność i potwory,oczywiście niektóre gatunki potworów występowały by na większości z tych kontynentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko, że klimat znów powrócił, zamiast porzucić go między ogromem świata, tak jak to było w jedynce i dwójce. Gothic był jedną z niewielu takich gier, a Gothic 3? Klimatu brak, tylko ogrom świata. Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm miło by byłó gdyby pojawiły się pory roku.. acha i widzeeliście oficjalną mapke G3? ona jest w cholere wysiepana ato co walneli go G3 jest o 10 razy mniejsze a dokładnie jest kawałek myrtany, kawałemk varantu i kawałek nordmaru, na tamtych planach widaać że to co dali w G3 to taki strzępek na pograniczyu tych stref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 16:35, Mat.W napisał:

Bezio?????!!!!W życiu żyjącym,jak go tak można bezkarnie wywalić,a przecież tyle zrobił dla
Marythany


no a jak sobie go teraz wyobrażasz ??? co pomaga w likwidacji inwazji ufo !
a może znowu coś go przygniecie i wszystkiego zapomni
myślę że czas na zmiany bohatera - może być bezimienny ale nie ten z trzech ostatnich części.
no chyba że wymyślą naprawdę dobrą historyjkę i gra będzie bardziej rpg niź nawalanka bo nie widzę tego jak bohater myrtany wyzwoliciel będzie uciekał przed wilkami w g4 albo męczył się z innymi paskudami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 08:35, scott napisał:

> Bezio?????!!!!W życiu żyjącym,jak go tak można bezkarnie wywalić,a przecież tyle zrobił
dla
> Marythany

no a jak sobie go teraz wyobrażasz ??? co pomaga w likwidacji inwazji ufo !
a może znowu coś go przygniecie i wszystkiego zapomni
myślę że czas na zmiany bohatera - może być bezimienny ale nie ten z trzech ostatnich części.
no chyba że wymyślą naprawdę dobrą historyjkę i gra będzie bardziej rpg niź nawalanka bo nie
widzę tego jak bohater myrtany wyzwoliciel będzie uciekał przed wilkami w g4 albo męczył się
z innymi paskudami


Nie zapominaj, ze gothic 4 (jeśli w ogóle wyjdzie) będzie raczej prequelem jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:20, Gangsta2006 napisał:

Jezeli Gothic 4 ma wogole wyjsc to poczekamy sobie z 2-3 lata

na trójkę czekałeś 3,5 więc na czwórkę poczekasz sonie 5 lat:) Pomijając to, że na razie pracują nad dodatkiem do trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:17, Guciothic napisał:

> z innymi paskudami

Nie zapominaj, ze gothic 4 (jeśli w ogóle wyjdzie) będzie raczej prequelem jedynki

no to jak ma być tak jak piszesz to będzie kaszana straszna - co lepszą grafę dadzą a reszta to samo
wątpie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:22, TigerXP napisał:

To ja też napisze coś o gothic 4. Wymagania Atlhon 15ghz, 12 gb ramu i gf 9950GT Ultra:)

tez tak mysle! takie wyamgania bvedzie miał gothic 4 a i to nie zapewni płynnosci. panowie z PB po prostu nei umieja optymalizowac silnika gry! jak zakupią jakis dobry silnik i przerobia na potrzeby gothica to bedzei spoko a tak to mam w d***e kolejne czesci i dodatek- nie bede płącił za cos co doprowadza mnie do szału.nie dam zarobic tym razem..poszukam se jakiejs alternatywy(w demko zagram np :P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:00, TigerXP napisał:

Zapomniałem dodać że owy sprzęt no minimum, z mozliwością ścinania.

minimum? oj to przesadziłeś... w kompie będa potrzebne 2 takie procki i 20 GB ramu a co ty myslisz?nie ma tak łatwo z panami z PB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 11:26, danzelmario napisał:

> Zapomniałem dodać że owy sprzęt no minimum, z mozliwością ścinania.
minimum? oj to przesadziłeś... w kompie będa potrzebne 2 takie procki i 20 GB ramu a co ty
myslisz?nie ma tak łatwo z panami z PB!


Zapomniałem dodać że że ramu będą musiały mieć taktowania 20ghz, i procki będą musiały być dwudziesto rdzeniowe. Inaczej będzie ścinać w 320 na 280 i wsio na very super ekstra hiper max low:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 11:42, TigerXP napisał:

Zapomniałem dodać że że ramu będą musiały mieć taktowania 20ghz, i procki będą musiały być
dwudziesto rdzeniowe. Inaczej będzie ścinać w 320 na 280 i wsio na very super ekstra hiper
max low:)

ostro jedziesz po PB :P ale nalezy im sie. bo na kompach lepszych od mojego 2 razy gra tnie.. brak słów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothic 4 powinno mieć tą samą grafike co gothic 3 tylko powinny być w niej poprawione błędy.nasz bochater powinien wyzwalac wyspy takie jak khorinis należące do królestwa myrytany.powinny być umiejętności tworzenia zbrój,toporów i łuków.jedną z możliwości terz powinna być tworzenia run teleportujących do poznanych miejsc.oczywiście nie musze mówic rze na karzdej wyspie powinny być nowe gildie?a teraz do mojego opisu niech ktoś poda wymagania sprzetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Je jeszcze w sprawie bohatera. Jeśli w G4 miałby występować bezimienny, to powinni mu wreszcie nadać jakieś imię ;) Czy nie dziwi was to - spotkał masę osób, a nikt go nie spytał o to jak sie nazywa? (w jedynce już chciał się przedstawić, ale mu Diego przerwał...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować