Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Broken Sword: Anioł Śmierci - premiera przesunięta na piątek.

41 postów w tym temacie

Co prawda jest to już od dłuższego czasu, ale i tak z tego miejsca chciałbym pogratulować pomysłu umieszczania przyczyny obsuwy gry w naszym kraju. Niby nic a cieszy, przynajmniej wiadomo w czym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)))

czasam dobrze miszkać w Warszawie ;)
u Nas w Empiku (Marszałkowska) jest od wczoraj, zgodnie z datą premiery :)

Kupiłem, ucieszyłem sie z ładnego pudełka (nie wiedziałem że tak fajnie pozłacane jest:), troche rozczarowałem że cz.3 jest spolszczona tylko kinowo (a pytałem w mailu... nu nu nu :), BO .. Szyc jednak daje radę ;)
wiem, że to profanacja ale jak już przełkniemy, że ma barwę głosu trochę bardziej skrzeczącą niż Saxon.. nie jest źle.. no bo w sumie.. co innego pozostaje ;))
idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''najprościej'' by było dać graczowi możliwość wyboru. Tak jak np. w przypadku Dreamfall''a.
Ale czasami jednak fajnie usłyszećcoś po polsku nawet jak się dobrze zna angielski w stopniu spokojnie wystarczającym do grania.
A Szyc tak fajnie mówi ''kurde'' i ''debilu'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 10:13, WorldWar3PL napisał:

Dobrze, że nie była to wielka obsuwa, jak np. w przypadku DM.


Ponad cztery miesiące to niewielka obsuwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię polonizacje kinowe. Jakoś nie mogę się przekonać do polskich lektorów. Nie uważam że źle odwalają swoją robotę ale jakoś wolę słuchać obcojęzycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 12:37, vear napisał:

Ponad cztery miesiące to niewielka obsuwa?


vear, jeszcze trochę i będziesz taki jak morthi :)

de99ial - a ja bym chciał dostać mój egzemplarz gry, który został dopiero dzisiaj wysłany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam.
dowiadujcie sie w swoich sklepach bo nie został podany region w którym jest przesunięta a u mnie juz jest od wczoraj więc .... może macie farta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też :) Co więcej, mam już numer listu przewozowego :D

Normalnie jak w tym dowcipie " To co do cholery mi dali" :D

Przyjedzie cegła z karteczką "nabraliśmy Cię, frajerze :P"


A serio- dla przedpremierowych zamówień zapewne zawsze rezerwowana jest odpowiednia ilość, to z egzemplarzami dla sklepów są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej trochę przesunąć premierę i pograć w dopracowaną grę, niż dostać ją od razu i wydać 100 złotych w błoto, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( Dlaczego Wy macie status: Wyslane, a ja nie mam ? Niepotrzebnie chyba bralem pre-ordera. Gierka lezy juz sobie w Empiku, inni juz w nia graja, a ja "przedpremierowiec" musze czekac zapewne do przyszlego wtorku, albo i srody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adamzzz CZYTAJ UWAZNIE !
Gra nie bedzie dopracowywana BO JEST JUŻ GOTOWA i w niektórych sklepach JUZ JEST !!!!

Opóźnienie wynika z innego powodu zresztą podanego wyżej ..
JIZZZ LUDZIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa z tym BS. Rano sprawdzalem i przy zamówieniu mialem cos wystapieniu bledu i zebym skontaktowal sie z dzialem obslugi klienta. Zadzwonilem i powiedzieli mi ze prezsunela sie premiera na piatek i bedzie wyslana pozniej. Mowie spoko - byle w ogole doszła. A teraz wchodze i mam ze wyslano, podany numer listu przewozowego i ze dojdzie w dniach 25-26 :) fajnie by bylo jakby rzeczywiscie doszla - byloby co robic weekend, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować