Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Lama ma nerwy zszargane bo gra na bębenkach ~~ Trza sie przyzwyczaić. Mi sie również nic nie pojawia, masz podróbkę xD A i nie ja nie będę używał "odpowiedz" bo tak O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 13:46, Młody miro napisał:

gralem puki mnie nie podbili puzniej mi sie nie chcialo od nowa zaczynac

Jak pisałeś w ten sposób to sie nawet nie dziwie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 13:49, Młody miro napisał:

o normalnie pojechales gdzie pisze ze bez bledow trza pisac


W podstawach ortografii i interpunkcji języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 13:49, Młody miro napisał:

o normalnie pojechales gdzie pisze ze bez bledow trza pisac

Dziecko neo 0o
Swoją drogą widać twoją IQ skoro nie umiałeś się utrzymać przy życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świecie ósmym jest taka jakaś nie wiem jak ją nazwać. Powiem nawet że śmieszna sytuacja. Zależy jak dla kogo. Nagle wojny powybuchały. Najlepsze jest to, że jestem jedynym przedstawicielem mojego plemienia na kontynencie osiemdziesiątym siódmym a obok mnie pełno wrogów. Ale najlepsze tym jest to, że albo oni o mnie nie wiedzą, albo mają mało woja bo mnie nie napadają. Ja już mam ze 4 wioski od nich a oni nic. Nie reagują wcale. Już im pisałem dlaczego a odpowiedzią od nich było jedyne słowo: "To koniec". Nie wiem co to miało znaczyć. Albo ja padnę za chwilę albo oni padną od naszego plemienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 13:49, Młody miro napisał:

o normalnie pojechales gdzie pisze ze bez bledow trza pisac


Na przykład, w regulaminie forum gram.pl, który akceptowałeś zakładając na nim konto.
Cytuję odnośny fragment:
"Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem - skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest, jako wyraz szacunku."
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 11:38, Paladynka napisał:

> o normalnie pojechales gdzie pisze ze bez bledow trza pisac

Na przykład, w regulaminie forum gram.pl, który akceptowałeś zakładając na nim konto.
Cytuję odnośny fragment:
"Staraj się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Jeśli masz z tym problem -
skorzystaj z edytora tekstu. Dbałość o poprawną pisownię traktowana jest, jako wyraz
szacunku."
Pozdrawiam.


Wielu ludzi na tym forum nie zwraca na pisownię uwagi. Ja uważam, że jest ona potrzebna na forum. Nie lubię czytać różnych dziwacznych tekstów, niekiedy nie wiadomo nawet o co chodzi. Zdarzy się niekiedy jedna literówka albo coś, to jest normalne, człowiek jest stworzony d popełniania błędów.
Po to mamy na forum podkreślany tekst jak jest z błędami aby z teko korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 14:00, Prince07 napisał:

> o normalnie pojechales gdzie pisze ze bez bledow trza pisac

W podstawach ortografii i interpunkcji języka polskiego.

sorki bardzo serwer juz dawno otwarty ludzie takie wioski maja dobrze rozbudowane to killuja slabszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w plemiona, ale szczerze mówiąc, gdybym miała neta w domu, wolałabym pograć przez sieć w jakąś normalną strategię. Ponieważ jednak nie mam, to gram w plemiona... Podoba mi się nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Gram tylko tak tam, atakuję ludzi z mojej szkoły, nie pcham się na "głęboką wodę". Ogólnie pomysł plemion jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to masz fajnie, że ktoś z twoich znajomych w to gra. U mnie w szkole chyba nikt o tym nawet nie słyszał więc w realu nie ma z kim o tym pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grać w plemiona i nie mieć internetu w domu to jest ciężko. U kogo wchodzisz do gry?? W kafejkach, w szkole?? Takie granie nie ma sensu. Jest fajnie, dopóki nikt nie atakuje, ale jak już jest wojna to są potem problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajna sprawa wies, ze atakujesz kogoś kogo znasz z reala i w ogóle tak jakoś fajnie ale a chyba tego nie doświadcze.
A ile masz punktów? Najwiecej i na jakim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czyli raczej nie masz nic wspólnego z amatorstwem ja mam narazie ponad 200tys pkt i 18 wiosek i w środku wojny. Więc chyba niedługo skończe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 09:09, Lord Andre 1 napisał:

A czyli raczej nie masz nic wspólnego z amatorstwem ja mam narazie ponad 200tys pkt i
18 wiosek i w środku wojny. Więc chyba niedługo skończę.

Jak sie zna kilka trików stosowanych podczas ataków i dobre plemię to sie wybronisz przed większością przeciwników :) Ja na szczęście w klasie mam trzech zawodników którzy grają , niestety nie na tym samym świecie -_- Ale i tak jest z kim podyskutować o swoich podbojach, stratach i noObkach którzy piszą żeby ich nie przejmować ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować