Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 16:03, mathewmw napisał:

Ja wchodzę. Jeżeli można to wciągnął bym jeszcze 2 kumpli. Ale jeżeli mamy stworzyć plemię, to dobrze by
było gdybyśmy się wszyscy zarejestrowali o tej samej godzinie i wybrali ten sam kierunek tworzenia wioski ;)


A właśnie, mimo moich przekonań, dowiedziałem się, że logowanie o tej samej godzinie nie musi oznaczać, że określone osoby wylądują koło siebie, aczkolwiek może. Podobno system rozrzuca graczy losowo... Jednak, gdy zalogujemy się od razu po starcie świata, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wylądujemy niedaleko siebie, ponieważ promień koła tworzonego przez wioski graczy będzie w tym czasie mały :) Co do gry na s10, to oczywiście się angażuję, ponieważ dwukrotnie szybsza prędkość gry brzmi kusząco. Poza tym trzeba mieć do czego wracać, kiedy skończy się grę na s7, czego w najbliższym czasie nie planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to tak jak na kilku poprzednich światach, będzie można wybierać kierunek położenia wioski. Pasowałoby żebyśmy wzięli ten sam, bo inaczej będziemy porozrzucani, a tworzenie plemienia, w którym członkowie są daleko od siebie nie ma sensu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja planowałem zalogować się dopiero w niedzielę. 2 dni mnie nie zbawia, a pierwszego dnia zalogują się na pewno wszyscy pr0, więc wole im nie wadzić :). Ale zobaczę, jak to będzie.

A co do kierunku proponuję północny-zachód - zwykle loguje się tam najwięcej osób, więc wszystkie farmy będą pod ręką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 17:59, rob006 napisał:

Hmm... ja planowałem zalogować się dopiero w niedzielę. 2 dni mnie nie zbawia, a pierwszego
dnia zalogują się na pewno wszyscy pr0, więc wole im nie wadzić :). Ale zobaczę, jak to będzie.


No można, można, ale oprócz profesjonalistów to loguje się też dużo nobów ;)) O ile oczywiście grają już na jakiś światach.

Dnia 02.08.2007 o 17:59, rob006 napisał:

A co do kierunku proponuję północny-zachód - zwykle loguje się tam najwięcej osób, więc wszystkie
farmy będą pod ręką. :D


Czytasz mi w myślach. Dokładnie o ten mi chodziło, tyle że ze względów czysto... czysto coś tam ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 22:12, rzuf-malachor napisał:

Mury obronne na jakim poziomie ratusz(a mam na razie na 10 poziomie)a można wybudować? Kończy
mi się okres ochronny i sąsiadów nie jestem pewny.


Ratusz jest nie ważny. Musisz mieć koszary na pierwszym poziomie ;) Zresztą wszystko jest w dziale Pomoc -> Budynki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 19:38, mathewmw napisał:

No można, można, ale oprócz profesjonalistów to loguje się też dużo nobów ;)) O ile oczywiście
grają już na jakiś światach.

Ale pro jest więcej. :] Oni czatują na uruchomienie świata, żeby być jak najwyżej w rankingu. :)
Poza tym moja decyzja jest spowodowana bardziej tym, że nie będę miał zbyt dużo wolnego czasu, a dobry start jest ważny.

Dnia 02.08.2007 o 19:38, mathewmw napisał:

Czytasz mi w myślach. Dokładnie o ten mi chodziło, tyle że ze względów czysto... czysto coś tam ;PPP

Powiedzmy, że z czystego lenistwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujecie się na ''dyszce''? :) Ja chyba zacznę, i proponuję, żebyśmy wszyscy wybrali jeden kierunek, to może stworzymy jakieś gramowe plemię? :) Północny-zachód może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 09:05, Magwisienka napisał:

Rejestrujecie się na ''dyszce''? :) Ja chyba zacznę, i proponuję, żebyśmy wszyscy wybrali jeden
kierunek, to może stworzymy jakieś gramowe plemię? :) Północny-zachód może być?



Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o północnym zachodzie była tu mowa ;PP I o stworzeniu plemienia też ;) Ale przydałoby się jeszcze o podobnej godzinie zarejestrować :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 09:34, Jakub Wędrowycz napisał:

A przyjmiecie plemiennego newbie? Na s9 gram od wczoraj i spodobała mi się ta gra :-)


Nie no, co Ty. Najpierw Cię sfarmimy, a jak wybudujemy pałace to Cię przejmiemy. :PPP (joke)

A na serio to nie widzę problemu w przyjęciu Cię. ;))) Tylko jeszcze pytanie: kto to plemię założy??? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 09:37, mathewmw napisał:

Nie no, co Ty. Najpierw Cię sfarmimy, a jak wybudujemy pałace to Cię przejmiemy. :PPP (joke)


No, mniej więcej właśnie tego się spodziewałem. Aż rwę się do gry z Wami ;-D

Dnia 03.08.2007 o 09:37, mathewmw napisał:

A na serio to nie widzę problemu w przyjęciu Cię. ;))) Tylko jeszcze pytanie: kto to plemię założy??? ;P


Pewnie ten, kto się pierwszy zarejestruje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 09:37, mathewmw napisał:

Tylko jeszcze pytanie: kto to plemię założy??? ;P


Jeszcze jedno: kiedy mamy się zarejestrować? :) Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym rejestracja na samym początku wydaje mi się gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 09:48, rob006 napisał:

> Tylko jeszcze pytanie: kto to plemię założy??? ;P

Jeszcze jedno: kiedy mamy się zarejestrować? :) Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym rejestracja
na samym początku wydaje mi się gorsza...


Hmm... Ja bym proponował albo dzisiaj wieczorem, albo jutro rano lub koło południa.


gracz 155 -> O ile mi wiadomo to nie podają godziny otwarcia bo za duże przeciążenie na serwerze by było. Zwykle wtedy się wszyscy zwalają :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2007 o 09:54, Mantus6 napisał:

No to jak wbijamy na 10??

No jasne ;)
rob006--->
>Im dłużej się nad tym zastanawiam, tym rejestracja na samym początku wydaje mi się gorsza...
Dlaczego? Nic nie tracisz, a możesz zyskać - czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować