Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander w planie wydawniczym CD Projekt!

124 postów w tym temacie

Nie mogłem się wręcz doczekać oficjalnej zapowiedzi CDProjekt, że to właśnie oni wydadzą grę Supreme Commander!

Błąd: link przenosi na stronę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że fabuła będzie dobra, grafika nie wymagająca i żeby się nie cieła na średniej klasy kompie!!!!
PS tak to tylko w erze dopasują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG OMG OMG OMG!!!!
Trzymajcie mnie! Zaraz upadnę na ziemię! Nawet nie wiecie, jak bardzo ten news nie poruszył! Kto by się spodziewał (ja się spodziewałem - gorąco zapraszam do topicu poświęconego TA & SC), że CDP wyda SC i to w tak niskiej cenie! Czy to pudełko nie jest śliczne...? Jeszcze dwa miesiące... Jeszcze tylko dwa miesiące... Wytrzymam...

*KrisK szuka pudełeczka z Total Annihilation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyt by się jeszcze wirtualne pieniądze na zakup nowego kompa. Jak tylko sie zmodernizuję to kupię Supa. Albo znając mnie kupię go od razu i najwyżej poczekam aż będę miał kompa ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje kupic ta gre, szkoda tylko, ze bedzie po polsku... Szczescie w nieszczesciu, ze w kinowej wersji, wiec moze nie bedzie problemow z patachami tak jak jest to w przypadku NWN2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no! CDP się stara. Zgarnia wszystkie możliwe hity jakie wyjdą w tym roku. Najpierw Test Drive Unlimited, teraz Supreme Commander. Co będzie następne?! Cieszyłbym się gdyby to był Assassin''s Creed :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś o tym wspominał. Ale tutaj chyba jest większa szansa na dostrzeżenie takiej "prośby". Czasami sie zdarza, że do nowych gier dodaje sie w wersji premierowej lub ewentualnie w jakimś złocie, czy platynie jej poprzedniczkę. Przydaloby się dodać dodatkową płytkę DVD z TA i z oficjalnymi dodatkami i patchem 3.1c. Mam wielką nadzieję na taką inicjatywę. Ten kraj zbyt słabo zna tą gierkę i możnaby ją przedstawić świeżaczkom, którzy w momencie jej premiery gugali do mamusi o lizaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować