Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander w planie wydawniczym CD Projekt!

124 postów w tym temacie

Tak mnie naszlo jeszcze...

Ta gra na pewno bedzie jednym z najlepszych RTSow w historii... z wielu wzgledow, ale tutaj chcialem wymienic jednen powod:
Skrot nazwy tej gry to: SC, a dla mnie nie ma lepszej gry RTS od StarCrafta, ktory to ma rowniez skrot SC :-D

Pomijajac fakt, ze trzeba miec super kompa i to moze zawazyc na jej popularnosci w Polsce, to sadze, ze ma zadatki zeby konkurowac z starym dobrym StarCraftem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem wiele dobrego na temat tej gry, jednakze nie lubie RTS''ow w realiach jakichs wojen przyszlosciowo-terazniejszych czy jakichs nuklearnych ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, chociaż i tak raczej mi nie pójdzie...

A może by tak EK z robotem bojowym do samodzielnego montażu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:27, Master J napisał:

Przepraszam ale czy wymagania tej gry nie są "lekko" przesadzone.Prezentuje się to mniej więcej
tak:Win 2000/XP, PIV 3 GHz, 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB
Moim zdaniem ta gra ma zdecydowanie przesadzone wymagania.Nie wiem czy na forum jest ktoś kto
by miał takiego super kompa.


Uuuu...ostre wymagania. Większe niz Crysis''a. Co do grafiki i procka to dam radę, ale co do RAM''u to bym musiał dokupić jeszcze jeden GB... A to są zapewne minimalne wymagania x|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszyscy zawsze się dziwią kiedy pojawiają się tak oczywiste informację??? Wszystkie poprzednie gry wydane przez tego samego producenta będę raczej wydawane na polskim rynku przez tego samego wydawcę cały czas (ale wiązanka). To samo było w przypadku Test Drive: Unlimited ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim sempronie 2500+, GeForce 7600GS i 1gb ramu pewnie pójdzie bez problemu na średnich detalach :). Nie róbmy z wymagań tej gry jakiegoś killera :). Chociaż TA także miał OGROMNE wymagania sprzętowe podczas premiery...No bo kto miał 64mb ramu na te większe mapy? No kto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:44, YahooPL napisał:

Czemu wszyscy zawsze się dziwią kiedy pojawiają się tak oczywiste informację??? Wszystkie poprzednie
gry wydane przez tego samego producenta będę raczej wydawane na polskim rynku przez tego samego
wydawcę cały czas (ale wiązanka). To samo było w przypadku Test Drive: Unlimited ...


Gierki Gas Powerd Games wydawała także Cenega Poland, a dodatek to chyba tylko oni (ale mogę się mylić ;). Dlatego nie było do końca wiadomo, kto zabierze się za wydanie ich następnej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 16:27, Master J napisał:

Przepraszam ale czy wymagania tej gry nie są "lekko" przesadzone.Prezentuje się to mniej więcej
tak:Win 2000/XP, PIV 3 GHz, 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB
Moim zdaniem ta gra ma zdecydowanie przesadzone wymagania.Nie wiem czy na forum jest ktoś kto
by miał takiego super kompa.

Moj nowy komp jest w drodze ale watpie czy bedzie mial az takie parametry z tego co wiem bedzie mial 1000 ram 500 twardziela i amd athlon 5500+ albo cos takiego nie wiem jaka karta graficzna ale trohe przegieli z tymi wymaganiami.Jest taka mozliwosc ze jak przepne ze starego kompa ram to nawet wtedy mi nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<cieszy się> NARESZCIE! Tak długo czekałem na tą grę! <Patrzy na wymagania> No to se poczekam jeszcze kilka lat... A tak się cieszyłem =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm troche to dziwne, ze tyle osob narzeka na wymagania tej gry... z G3 bylo podobnie... ciagle biadolenie itp itd, a jak gra wyszla to 99% osob gre kupilo :-) Ciekawe czy i tym razem tak bedzie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem kilka razy w otwartą betę multiplayer i muszę przyznać, że to będzie wielkie wydarzenie w świecie RTS :) Dziś za to się dowiaduję, że gram.pl wyda ów tytuł...może być lepiej ? :>

Co do wymagań...te napisane na stronce są dość wysokie, ale z pewnością będzie można pograć spokojnie na słabszym sprzęcie.

Betę odpalałem na x2 3800+, 2gb ram, karta 512mb - na max chodziło świetnie, ALE przy większej ilośći jednostek, na przykład podczas gry 2v2 - zwalniało. Nie chcę nikogo straszyć, ale setki jednostek na ekranie przy dużym oddaleniu kamery to duże wyzwanie dla każdego kompa. Poza tym na pewno optymalizacja ulegnie zmianie na lepsze w finalnej wersji gry, więc nie ma co się martwić. Z tego co pamiętam nie odpali bez shaderów (Gf 4 mx itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować