Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 15:46, Thorongil napisał:

Mam zamiar zacząć dzisiaj grać w Icewind Dale. BG2 nawet na szaleńczym wydaje mi się trochę
za łatwe, więc się zastanawiam czy IWD nie rozpocząć od razu w trybie Serce Furii? Myślicie
że to dobro pomysł?

Hmm... W obecnych czasach gron masochistów powiększa się w stopniu gwałtownym...
Przyjacielu! To nie ma sensu! Najmniejszego! W tym trybie bywa ciężko i na 15 lvl, a 10 to katorga... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 15:52, MonkOfWar napisał:

> Mam zamiar zacząć dzisiaj grać w Icewind Dale. BG2 nawet na szaleńczym wydaje mi się trochę

> za łatwe, więc się zastanawiam czy IWD nie rozpocząć od razu w trybie Serce Furii? Myślicie

> że to dobro pomysł?
Hmm... W obecnych czasach gron masochistów powiększa się w stopniu gwałtownym...
Przyjacielu! To nie ma sensu! Najmniejszego! W tym trybie bywa ciężko i na 15 lvl, a 10 to
katorga... :/


No może i masz rację, ale kusiła mnie myśl o tym trybie, bo w BG2 kensaiem na 16 levelu solo niszczyłem Bodhi w ciągu 2 sekund grając na najwyższym poziomie trudności, a słyszałem, że IWD wcale nie jest trudniejsze od BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 16:10, Thorongil napisał:

No może i masz rację, ale kusiła mnie myśl o tym trybie, bo w BG2 kensaiem na 16 levelu solo niszczyłem Bodhi w ciągu 2 sekund grając na najwyższym poziomie trudności, a słyszałem, że IWD wcale nie jest trudniejsze od BG.


Nie powiedziałbym, IWD 2 w trybie "Serce Furii" jest wyśrubowane na max. Ja myśląc, że drużyna na poziomie 7 wystarczy, została przerobiona w Targos po wyjściu ze statku na kotlety przez grupkę 5 goblinów (jednego udało mi się załatwić dostałem 2700 PD:) ) Jak skończę teraz to zagram kolejny w wyżej wymienionym trybie, są ciekawsze przedmioty i trzeba naprawdę dużo kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosko. Trzy godziny robiłem drużynę losując jak najlepsze statystyki, wszystko dokładnie obmyślając i szukając w necie ciekawych imion, kliknąłem na Dalej i jeb... Gra się zawiesiła. :] Zdarzyło wam się takie coś kiedy? Bo ja jestem ostro wpieniony. Tyle czasu poświęconego na losowanie cech poszło w *****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM MEGA PROBLEM ta instalka jest poryta max! zainstalowelm glowna wersje chce zainstalowac dodatek, ale se nie da otwiera sie ajkas strona ze amm dac "tutaj" no to daje seup wchodzi mi na pulpit ja naciskam a on...niechce sie otworzcyc bo pisze ze jakis bład! jak zainstalowac ten dodatek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem i prosze o szybka pomoc, otoz mam kaplana ktory ma zapamietany czar leczenie lekkich ran, ale nie wiem jak go na jakiegos zioma z druzyny zucic prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 10:32, ArtuRPGpl napisał:

Siema mam problem i prosze o szybka pomoc, otoz mam kaplana ktory ma zapamietany czar leczenie
lekkich ran, ale nie wiem jak go na jakiegos zioma z druzyny zucic prosze o pomoc


Pomoze mi ktos?? jest ktos w tym temacie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala to, że ArturRPGpl bo pisał, że Baldury przeszedł itp :|
Kolejna gra ktora padla ofiara Artura ;((
Boże, widzisz a nie grzmisz ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 12:00, Selv napisał:

Mnie rozwala to, że ArturRPGpl bo pisał, że Baldury przeszedł itp :|
Kolejna gra ktora padla ofiara Artura ;((
Boże, widzisz a nie grzmisz ;((


COOOOOOOO?? nie przeszdlem bladurow tylko je mam! a teraz gram w morka warcrafta i icewinda!! i nie wymyslaj tutaj niestwornych rzeczy. niemam ochoty sie z toba klocic ale ajk cos ci sie niepodoba to nara(zrob nam ta przysluge) No wlasnie jak daje na czer to pisze usun albo anuluj cos tam jeszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 12:00, Selv napisał:

Mnie rozwala to, że ArturRPGpl bo pisał, że Baldury przeszedł itp :|
Kolejna gra ktora padla ofiara Artura ;((
Boże, widzisz a nie grzmisz ;((


A POZATYM jesli niemasz nic do powiedzenia to sie nie oddzywaj bo nikomu sie nie chce sluchac twoich tepych i prostych slow. tylko psujesz mi przyejmnosc z grania bo jak gram to mysle o takim palancie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile one są tepe i proste wiem tylko, że jesli podkresla się jakieś słowo, wypadało by je napisac poprawie.
POZA TYM
Ciesze sie, że jak grasz to myslisz o takim palancie jak ja :))
Ah tak, rzeczywiście BG nie przeszedłeś ;)
Moj błąd.
Domyslam się więc, ze system czarów będzie dla Ciebie obcy.
Po ustawieniu czaru magiem/kaplanem/druidem czyli po wlozeniu zaklecia w odpowiednie okienko zaklecie jest szare - jest niegotowe.
Dopiero gdy postac się wyspi, będziesz mogł rzucić zaklecie. Zakelcia rzucasz w sposób opisany powyżej mianowicie ikonka ksieżyca z gwiazdkami, wybierasz zaklecie a nastepnie cel zaklecia. Czary rzucasz z paska ktory znajduje na dole monitora, tam szukaj tej ikonki.
Zaklecia odnawiaja się tylko przy udanym odpoczynku (nie odnowia sie jak ork wparuje Ci do spiwora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 12:12, ArtuRPGpl napisał:

> Mnie rozwala to, że ArturRPGpl bo pisał, że Baldury przeszedł itp :|
> Kolejna gra ktora padla ofiara Artura ;((
> Boże, widzisz a nie grzmisz ;((

COOOOOOOO?? nie przeszdlem bladurow tylko je mam! a teraz gram w morka warcrafta i icewinda!!
i nie wymyslaj tutaj niestwornych rzeczy. niemam ochoty sie z toba klocic ale ajk cos ci sie
niepodoba to nara(zrob nam ta przysluge) No wlasnie jak daje na czer to pisze usun albo anuluj
cos tam jeszcze:(


Może jednak ty nam zrobisz przysługę i zajrzysz do instrukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 12:44, Selv napisał:

Nie wiem na ile one są tepe i proste wiem tylko, że jesli podkresla się jakieś słowo, wypadało
by je napisac poprawie.
POZA TYM
Ciesze sie, że jak grasz to myslisz o takim palancie jak ja :))
Ah tak, rzeczywiście BG nie przeszedłeś ;)
Moj błąd.
Domyslam się więc, ze system czarów będzie dla Ciebie obcy.
Po ustawieniu czaru magiem/kaplanem/druidem czyli po wlozeniu zaklecia w odpowiednie okienko
zaklecie jest szare - jest niegotowe.
Dopiero gdy postac się wyspi, będziesz mogł rzucić zaklecie. Zakelcia rzucasz w sposób opisany
powyżej mianowicie ikonka ksieżyca z gwiazdkami, wybierasz zaklecie a nastepnie cel zaklecia.
Czary rzucasz z paska ktory znajduje na dole monitora, tam szukaj tej ikonki.
Zaklecia odnawiaja się tylko przy udanym odpoczynku (nie odnowia sie jak ork wparuje Ci do
spiwora).


Niemozna tak odrazu, dzieki. Poprubuje pozniej bo dopiero wrocilem do chaty a zaraz wychodze kupic browce na ognicho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do was, gram jestem na poczatku i teraz przechodze przez jakas jasknie gdzie sa orkowie ale mniejsza z tym, czy np. sa jakies misje ze jak ktos mnie skrzywdzi ja odpoczne i bedzie ten czas/dni lecial czy isaj moze sie zakonczyc fiaskiem? czy moge odpoczywac ile chce i kiedy chce i zawsze bedzie ok? bo ja tak robie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 16:47, ArtuRPGpl napisał:

Mam pytanko do was, gram jestem na poczatku i teraz przechodze przez jakas jasknie gdzie sa
orkowie ale mniejsza z tym, czy np. sa jakies misje ze jak ktos mnie skrzywdzi ja odpoczne
i bedzie ten czas/dni lecial czy isaj moze sie zakonczyc fiaskiem? czy moge odpoczywac ile
chce i kiedy chce i zawsze bedzie ok? bo ja tak robie?

Możesz, ale uważaj na atakujące stwory podczas snu ;).
ps. będąc w smoczym oku na czwartym poziomie nie będzie można odpoczywać, warto zaoszczędzić sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomalu mnie to wkurza od godziny mecze sie z grupka 8 albo 10 orkow ktore mi caly czas zabiaja choc 1 czlonka druzyny...jakby njiemozna bylo dziada wskrzesic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować