Zaloguj się, aby obserwować  
ThoruS

Mass Effect (xbox360) - temat ogólny

240 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2008 o 21:16, Marth napisał:

Witam!
Czy Mass Effect pojawi się na X360 w pełnej polskiej wersji (dubbing) tak jak stało się
to z Assassin''s Creed''em?

Teraz to mi to lotto, ale gdyby ME pojawił się na X360 od razu z dubbingiem to bym chyba wysadził w powietrze siedzibę polskiego wydawcy. Nie mam nic przeciwko dubbingom, ale wolę grać z oryginalnymi głosami. ;]
I szczerze nie liczyłbym na to, AC jest wydawany w Polsce przez Cenegę, a nie przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 12:42, otc napisał:

Teraz to mi to lotto, ale gdyby ME pojawił się na X360 od razu z dubbingiem to bym chyba
wysadził w powietrze siedzibę polskiego wydawcy. Nie mam nic przeciwko dubbingom, ale
wolę grać z oryginalnymi głosami. ;]
I szczerze nie liczyłbym na to, AC jest wydawany w Polsce przez Cenegę, a nie przez CDP.


Dzięki, tak myślałem :). W sumie wystarczą polskie napisy, posłucham przynajmniej oryginalnych głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 13:40, Marth napisał:

Dzięki, tak myślałem :). W sumie wystarczą polskie napisy, posłucham przynajmniej oryginalnych
głosów.

Oj wierz mi wystarczą. Po pierwsze Pan/Pani Shepard brzmią naprawdę genialnie, ufoludki mają ufoludkowe głosy i w zasadzie nie ma sie do czego przyczepiać. Po drugie w polskiej wersji Pan Shepard brzmi nieciekawie, a zdarza sie to też Pani Shepard i ufoludki mówią zbyt ludzko jak dla mnie ;]
Wystarczy przeczytać recenzję polskiej wersji na gram.pl. Jakoś tak niedawno była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie zbroi w Mass effect, czy są one podzielone na części(np. rękawice, spodnie itd.) czy całe komplety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:26, 4exe napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie zbroi w Mass effect, czy są one podzielone na części(np.
rękawice, spodnie itd.) czy całe komplety?

Całe komplety. Jedyne rozdzielenia jakie tam są to rasowe, znaczy zbroja dla człowieka, turiana, krogana itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:29, otc napisał:

> Witam, mam pytanie odnośnie zbroi w Mass effect, czy są one podzielone na części(np.

> rękawice, spodnie itd.) czy całe komplety?
Całe komplety. Jedyne rozdzielenia jakie tam są to rasowe, znaczy zbroja dla człowieka,
turiana, krogana itp.


aaa dużo tych zbroi jest? bo nie chciałbym ujrzeć 10 kompletów i dowidzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 23:09, 4exe napisał:

aaa dużo tych zbroi jest? bo nie chciałbym ujrzeć 10 kompletów i dowidzenia ;p

W sumie ciężko mi powiedzieć. Bo do końca nie wiem co masz na myśli. Zbroi jest dużo, wzorów (krojów o.O) jest już mniej, właśnie koło 10 na jedną rasę. Ale jakoś tak nie odczułem, żadnego braku ani niedosytu związanego ze zbrojami. W zasadzie to takich odczuć względem ME wiele nie miałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:15, miodus napisał:

Jestes zawiedziony bo EK na PC jest o wiele lepsza od tej M$ szkoda ze sie tak złabo
postarali

Kto jest zawiedziony? o.O
A czy M$ kiedykolwiek się starał? xD
Szczerze to faktycznie będąc posiadaczem wersji X360 zastanawiałem się nad kupnem EK na pieca. Ale nieoczekiwany zakup gitary basowej wpłynął na zmianę mojego zdania xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:28, otc napisał:

Kto jest zawiedziony? o.O

Sorki literówka heh miało byc ze ja jestem heh ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 23:03, Falconer napisał:

SPOILER SPOLIER

Ile zakończeń ma gra? I jestem już po kradzieży Normandii - ile zostało mi gry do zakończenia?

Czytasz na własną odpowiedzialność!
.
.
.
.
tu już leci jak z płatka. I tak nie możesz wykonywać żadnych pobocznych misji, więc długo nie pograsz. Ale prawdziwy smaczek fabularny nadal przed tobą ;)
Co do zakończeń to trudno powiedzieć. Tak na prawdę jest jedno z kilkoma wariantami, zależnymi od tego jak poprowadzisz rozmowy na samym końcu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż - kupuje Xboxa 360, więc od razu jakiś pakiecik gier. I tu pytanie - czy warto kupować grę? Czy ja - fan pecetowych gier RPG przekonam się do gry? Czy sterowanie, jak dla konsolowego newbie nie jest za trudne? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:39, W.S.A.D napisał:

Otóż - kupuje Xboxa 360, więc od razu jakiś pakiecik gier. I tu pytanie - czy warto kupować
grę? Czy ja - fan pecetowych gier RPG przekonam się do gry? Czy sterowanie, jak dla konsolowego
newbie nie jest za trudne? Proszę o odpowiedź.

Sterowanie jest super zrobione. Dużo lepiej rozwiązane niż na piecu.
Jeśli podobał ci się KOTOR, to ten tytuł na pewno przypadnie ci do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 19:35, balduran2 napisał:

Ile (minimalnie) godzin rozgrywki zapewnia Mass Effect?

minimalnie to tak będzie gdzieś około zera, jak wyłączysz grę zaraz po odpaleniu :D
a na poważnie, to skończenie głównej linii fabularnej z pomijaniem wszystkich dialogów (które odgrywają kluczową rolę w całej rozgrywce), to pewnie da się zrobić w kilkanaście godzin. Tylko co to wtedy będzie za gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po osiągnięciu 50 poziomu, nie nalicza mi dalej doświadczenia, skoro istnieje takie osiągnięcie jak Extreme Power Gamer: Reach 60th level with one character?
Gram pierwszy raz na najłatwiejszym poziomie trudności, tak więc domyślam się, że 60 poziom można osiągnąć na którymś z wyższych poziom. Ale na którym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 19:47, balduran2 napisał:

Dlaczego po osiągnięciu 50 poziomu, nie nalicza mi dalej doświadczenia, skoro istnieje
takie osiągnięcie jak Extreme Power Gamer: Reach 60th level with one character?
Gram pierwszy raz na najłatwiejszym poziomie trudności, tak więc domyślam się, że 60
poziom można osiągnąć na którymś z wyższych poziom. Ale na którym?

musisz przynajmniej raz przejść grę żeby dostać to dostać:
http://www.xbox360achievements.org/game/mass-effect/guide/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować