Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_736407a022209ec54cbedde41e0bc16069abb726bbc130761311aa54777bf72c

Poczta gram.pl

37 postów w tym temacie

E tam. Po co jeszcze poczta na gram.pl? Mało wam już, mamy przecież kilkadziesiąt serwisów pocztowych a ten nic nowego przecież by nie wniósł. Nie trafiony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczta z ''@gram.pl''...?
Za to byłbym za wprowadzeniem PM''ów... Umożliwiłoby to bezpośrednią komunikację między użytkownikami forum... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lepszy pomysł zamiast jakiejś tam grampoczty [po co to komu, skoro jest choćby gmail?]. Wiemy, że został jeszcze jeden "?" [2 poprzednie to irc i blony], tak więc choć nie mam pojęcia, co to może być, to proponowałbym, by na gram.pl wprowadzili możliwość grania w jakieś ciekawe gierki [to, jakie to już kwestia wymyślenia]. No bo jak strona nazywa się "gram", to byłoby miło, gdyby się dało również na niej pograć . Nie chodzi mi, by był to taki inny kurnik, żadnych "kółek oraz krzyżyków" [vide kolektyw ;)], raczej jakieś małe [najlepiej multiplayerowe] gierki. Fajnie byłoby pograć z innymi forumowiczami [no, wiecie, np. sfragować/prześcignąć/pokonać choćby modka ;)] , ale niestety, pomysł zapewne nie zostanie pewnie wykorzystany . A szkoda... Choć może, kto wie co nam CDP przyszykuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 14:31, Arclight napisał:

Tyle, że GramSajt to góra 1 MB, a konto dla każdego użytkownika musiałoby mieć ok. 200 MB,
żeby samo przedsięwzięcie miało sens. Ale za to ktoś musiałby zapłacić, a CDP organizacją charytatywną
nie jest.
Jest już wystarczająco dużo darmowych kont po 250 MB, żeby tworzyć kolejne.


No nie wiem czy GS to 1MB.
Tak nawiasem mówiąc to czy w pełni wykorzystujesz 250 MB na poczcie? IHMO wystarczy 50-100MB maksymalnie.
Ale tak jak to świetnie zauważyłeś CDP nie jest organizacja charytatywną dlatego wątpię żeby @gram.pl było udostępnione dla szerszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogliby dać możliwość np. od rangi Sekretarza czy tam którejś mieć alias @gram.pl do starej skrzynki :)

wiem wiem mało realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a byłbym za wprowadzeniem poczty, ale z takim filtrem, ale np od Przodownika. Takim sposobem każdy przebywający często na gram użytkownik mógłby się takowym adresem pochwalić, a nie, że przychodzii sobie taka lama i zakłada konto dla maila. -__-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:33, LordOfUndeads napisał:

a byłbym za wprowadzeniem poczty, ale z takim filtrem, ale np od Przodownika. Takim sposobem
każdy przebywający często na gram użytkownik mógłby się takowym adresem pochwalić, a nie, że
przychodzii sobie taka lama i zakłada konto dla maila. -__-


ja nie mówię o skrzynce pocztowej, jedynie o aliasie (sam adres który przekierowuje pocztę na ten realny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbędny bajer. Po to jest możliwość zakładania kont pocztowych na darmowych serwerach, aby właśnie takie przedsięwzięcia jak Gram.pl odciążyć od zbytniego zasypania takimi właśnie niepotrzebnymi elementami. To samo tyczy się PM''ów. Po to są komunikatory i email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się pomysł nie podoba. Po co tworzyć kolejny serwis pocztowy, jak już mamy bardzo dobre. Np. poczta firmy na literkę "G" :-)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 13:49, Sir Jedi napisał:

Chodzi o taką pocztę: sir_jedi@GRAM.PL ?
Pomysł niezły.
ALe wątpie żeby przeszło to by była za piękne.
Ze swojej strony proponuję aby każdy Gramowicz dostawał za free bułki


Ciepła bułeczka z samego rana by miło się grało... z sezamem :> aww? :D

A co do pomysłu, jestem na NIET. Starczy nam tych cudownych adresów do wyboru, z resztą nie chciało by mi się przenosić z GMaila, ile to latania po stronach i zmieniania adresu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak tu po nocach wchodzę, to coraz to nowe pomysły widzę ;D Ankiety.. poczta..

Cóż, właściwie poczta to bardzo dobry pomysł, nie widzę tu zastrzeżeń jak przy ankietach, nawet sobie kiedyś tak myślałem, jakby to fajnie było mieć maila pod domeną gram.pl.. ;) Nie wiem, może coś mi się pokręciło, ale takie rzeczy są, ale zarezerwowane dla działaczy "kolektywowych" gram.pl.. gdzieś tak czytałem chyba.. ale pewności nie mam.

Przypuszczam, że kiedyś takie cóś może być ogólnodostępne, ale nieprędko.. choć w sumie ciekawe wyzwanie dla tego serwisu... ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować