Zaloguj się, aby obserwować  
Songohan1986

Quiz - Legacy of Kain

220 postów w tym temacie

Shift, Force, Stone, Sound, Water, Fire, Sunlight ---> oczywiście zdopiskiem "Glyph";)...
A zdobywało się je tak, że(oprócz pierwszego) należało rozwiązać dla każdego określoną zagadkę (tzw. altar''s puzzle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:26, Blackhand napisał:

Odpowiedź prawidłowa.
Kris Blake +1 (o ile Songohan1986 nie będzie miał nic przeciwko, to przyznam punkt i
sobie :)).


Songohan zaginął w akcji (chyba;);)), więc nic przeciwko temu nie powinien mieć, ja nie mam...a tak poza tym zaistniało już jak co przedawnienie;)

Pytanie:
W jakim mieście szlachcic Kain został zamordowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 21:22, Luk Zombi napisał:

Pod bezimienną karczmą w Ziegsturl. (Nie pamiętam jak się dokładniej pisało, nazwa lekko z
niemiecka).

Ziegstuhrl..ok, może być.
Luk Zombi+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 22:17, Luk Zombi napisał:

Każdy osobno mogł zebrać 4 x 3 talizmany czyli 12 a obaj razem mieli 24 talizmany.


Yup.
Luk Zombi+1

Jak komuś się chce to niech podliczy punkty, bo wygląda na to, że Songohan na Syberię pojechał i chyba zamarzł, bo nie wrócił;)
Tak w ogóle to mi te punkty do szczęścia nie potrzebne, więc liczyć nie będę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Defiance jeśli gramy Razielem i mamy właczony Earth Reaver to możemy twardo chodzić po dnie zbiorników wodnych, wiec pytanie brzmi: Czy oprócz Defiance można było w jakiejkolwiek cześci SR chdzić w jakiś sposób Razielem twardo po dnie zbiornika (oprócz planu widmowego), jeśli tak to jak można to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jako że od kilku dni nikt nie odpowiedział na moje pytanie to zmieniam je i daje odpowiedż na stare:

1. Można chodzić w świecie materialnym po dnie zbiornika wodnego w Soul Reaver 1. Kiedy zabijemy już Rahaba wystarczy wziąśc kamień i wskoczyć do wody.

2 Nowe pytanie: Ile razy był łamany Soul Reaver (materialny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować