Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - okiem Mejste

59 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 13:37, pitreczek55 napisał:

> Chyba sobie ją kupie (jak bede miał lepszy sprzęt).
> TO JAKI TY MASZ SPRZĘT GRA JEST FAZOWA WIĘC POSTARAJ SIĘ O LEPSZY SPRZĘT

Nie no wszystko oprócz procka jest dobrze bo troche już podrasowałem ale procek mam za słaby.

PS. Po co ci ten motocykl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:46, Mr.M napisał:

Przepraszam, że się wtrącę, ale w tym wierszu jest błąd : "taki Luke Skywalker może przykładowo
założyć strój szturmowca i dzięki temu niepostrzeżenie przejść obok grupy przeciwników, unikając
w ten sposób zażartej i wyczerpującej walki." Nie, taki manewr nie jest nawet możliwy po założeniu
hełmu szturmowca ;/

Pozdrawiam,
Mr.M


Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Fakt - stroju szturmowca nie da się założyć, a przynajmniej nie wpływa on na grę. Ale jeżeli cała drużyna będzie miała hełmy, walka nie zostanie nawiązana. Tak przeszedłem poziom na pierwszej Death Star.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak grałem w Lego Star Wars to mi sie tak smiać chciało !! Miom zdaniem grafika beznadziejna i ci goście !! Kompletna klapa !! <hahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obydwie gry. Lego Star Wars :The Video Game - Przeszedłem w 100% A Lego Star Wars II The Original Trilogy - PRZESZEDŁEM ale nie w 100% :D W każdym bądź razie te obie gry są naprawde fajne i polecam wszystkim bez zwględu na wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee nie lubie stra warsa, a z klocków juz wyrosłem, to nie jest tytuł dla mnie, Ale chyba warty polecenia dla młodszych graczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra genialna, dużo humoru ciekawa rozgrywka jestem fanem sw więc to też u mnie robi duży plus tej grze. Jedynkę przeszedłem w 100% a 2 chyba w 80%. Najlepiej gra się w 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:25, Lamb3rt napisał:

> Przepraszam, że się wtrącę, ale w tym wierszu jest błąd : "taki Luke Skywalker może przykładowo

> założyć strój szturmowca i dzięki temu niepostrzeżenie przejść obok grupy przeciwników,
unikając
> w ten sposób zażartej i wyczerpującej walki." Nie, taki manewr nie jest nawet możliwy
po założeniu
> hełmu szturmowca ;/
>
> Pozdrawiam,
> Mr.M

Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Fakt - stroju szturmowca nie da się założyć, a przynajmniej
nie wpływa on na grę. Ale jeżeli cała drużyna będzie miała hełmy, walka nie zostanie nawiązana.
Tak przeszedłem poziom na pierwszej Death Star.


W takim razie przepraszam ;)

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna giera, strasznie śmieszna, ale raczej na kilka dni gry, bo potem się szybko nudzi
Poza tym banalnie prosta, żeby przejść story, ale żeby odkryc wszystkie bonusy to już się trzeba ostro napocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuuper giera.I nie zgodzę się z tym,że jest banalnie łatwa - wielkie fale wrogów mocno irytują.Poza paroma drobnymi wadami i pewnymi skrótami fabularnymi jest to naprawdę znakomita gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gierka :) Ma przyjemny klimat i fajnie się przy niej bawiłem :) Misje są dość proste, ale żeby zebrać mini zestawy i być "prawdziwym Jedi" trzeba już trochę bardziej się wysilić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować