Zaloguj się, aby obserwować  
Diddle

Survival Horror - Temat Ogólny

69 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2012 o 11:36, Karnifex napisał:

Podajcie pare tytułów przy których mona niezle sie przestraszyć. Cos gorszego niz np.
F.E.A.R.2 gorszego wiecie w jakim sensie^^

Penumbra Czarna Plaga,
Amnesia,
Silent Hill
Resident Evil 4 - choć to bardziej survival niż horror, ale wciąż bardziej horror niż piątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 11:36, Karnifex napisał:

Podajcie pare tytułów przy których mona niezle sie przestraszyć. Cos gorszego niz np.
F.E.A.R.2 gorszego wiecie w jakim sensie^^


Ah, jeszcze jedna rzecz: jeśli myślisz, że masz nerwy ze stali spróbuj zagrać w darmowe gierki (można je wygooglać) o nazwach SCP-087 i SCP-087b - są autentycznie przerażające. Ważą tylko po kilka mega, a straszą tak, że mózg staje. Złośliwi nazywają pierwszą część "Symulatorem schodzenia po schodach 2012" a drugą "Symulatorem przechadzki korytarzem 2012" ale kurde - siada psychika. Polecam odważnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze starszych Alien vs predator 2 i kampania marine. Świetne pełne grozy fragmenty są też w serii Thief. Obiema rękami podpisuję się też pod polecaniem call of cthulu dark corners of the earth. Gra wgniata w fotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc zagrać w SCP-087 trzeba pierw znaleźć link do niego. Usuniety z mediafire, pewnie Ci co się przestraszyli zglosili skargę i poszedł ban na link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 21:52, Wipu napisał:

Żeby móc zagrać w SCP-087 trzeba pierw znaleźć link do niego. Usuniety z mediafire, pewnie
Ci co się przestraszyli zglosili skargę i poszedł ban na link.


Sprawdziłem link skąd sam to brałem, rzeczywiście zniknęło. Prawda, dość trudno było mi to znaleźć, teraz będzie jeszcze trudniej - w razie czego mam jeszcze pliki, mogę to ew. gdzieś wrzucić jak ktoś by potrzebował, ale myślę, że przy odrobinie googlania da radę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłbym się na opcję ze wrzuceniem gdzieś choćby na moment. Szukanie na dalszych stronach niż pierwsza poskutkowało ogłoszeniem o wirusach u kolegi i brakiem ogłoszenia u mnie (avast) oraz ogłoszeniem w aplikacji bym kupił Duke Nukem 3D :o
Według skanowania mam komputer czysty, ale kurde, niesmak pozostal :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, podziękował :) Poszło jeszcze jedno skanowanie (internetowe, samej pamięci), czysto, dziękuję, można iśc spać. Będę zatrudniał ludzi od szukania, a nie ryzykował utratę zdrowia.
Bardziej się przestraszyłem możliwością zawirusowania komputera niż pewnie samą grą, fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować