Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad gram.pl w siedzibie CD Projekt Red!

77 postów w tym temacie

No fajnie. I oby tylko gra sprostała zakrojonej na szeroką skale kampanii reklamowej, a przez nią- oczekiwaniom graczy...:D Powodzonka, CDPRed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie ludziska, co się z wami porobiło ?? .... (oczywiście nie wszyscy ..)
Większość tutaj jest nastawiona na jakieś fajerwerki graficzne, narzekacie że za słabe, ze tam były lepsze, ze tylko 3 screeny i juz wam sie czekać nie chce.
Prosta rada, nie podoba sie nie czekajcie...
Konsumpcyjne społeczeństwo nam rośnie na miare "boskich stanów" :/

PS: mi sie bardzo podoba i wydaje mi sie po materiałach, filmikach, wywiadach ze gra bedzie miała klimacik na jaki wielu fanów sagi o Wiedzminie liczy.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 10:44, Szymon666 napisał:

ludzie ludziska, co się z wami porobiło ?? .... (oczywiście nie wszyscy ..)
Większość tutaj jest nastawiona na jakieś fajerwerki graficzne, narzekacie że za słabe, ze
tam były lepsze, ze tylko 3 screeny i juz wam sie czekać nie chce.
Prosta rada, nie podoba sie nie czekajcie...
Konsumpcyjne społeczeństwo nam rośnie na miare "boskich stanów" :/

PS: mi sie bardzo podoba i wydaje mi sie po materiałach, filmikach, wywiadach ze gra bedzie
miała klimacik na jaki wielu fanów sagi o Wiedzminie liczy.
pozdrawiam


Racja, ale spokojnie, po screenach takiej wielkości nic nie zobaczymy, trzeba jeszcze trochę poczekać na grę i będzie git. Jak nadejdzie, to założę się, że wszyscy będą gadać ---- jaki super ten Wiedźmin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos postu panów Piotra H i Szymona 666 (a przez nich wszystkich innych gramowiczów, chcących wydać na Wiedźmina ocenę przed oficjalna premiera gry)>> A świstak siedzi i zawija w te sreberka...ludzie!! Z oceną, ba- z oczekiwaniami (zbudowanymi na podstawie recenzji z prasy i słów kolegów) poczekajcie do premiery. Póki, co warto mieć NADZIEJĘ, że gra będzie taka, jaka być miała. Cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin !! już nie moge sie doczekać !! :) !! i do tego Polska. jak wyjdzie bedziemy mogli spokojnie powiedzieć " Dobre bo Polskie " :P !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, te 3 nowe screeny wyglądają świetnie (szczególnie ten z ''diabłem'')!! Początkowo byłem sceptyczny co do tej gry, ale teraz ostrze na nią zęby :) Graficznie jest naprawdę dobra. Dobrze, że kartę wymieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na mnie, szczerze powiedziawszy, te screeny nie zrobiły jakiegoś większego wrażenia, co nie zmienia faktu, że czekam na grę z niecierpliwością. Wszak sama grafika się nie liczy ale im dłużej CD Projekt RED nad grą pracuje tym owa grafika coraz bardziej się starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:08, Mateusz9214 napisał:

czy wiedzmin mi ruszy na p4 2,4ghz, 1024 ram i geforce 5600fx 256mb tak dodam ze gothic 3
mi chodzil nawet na medium-low


oficjalnie wymagan jeszcze nie podalismy, ale ruszyc, ruszy na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować