Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 13:13, heaton 1992 bdg napisał:

Click ma być 18 Sierpnia a nie ma info o drugim pełniaku ? Poczekamy do jutra :) Chociaż
też ktoś mówił , że Click! będzie 20 Sierpnia ...

Będzie w ten wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 13:15, Patryk Mogilno napisał:

> Click ma być 18 Sierpnia a nie ma info o drugim pełniaku ? Poczekamy do jutra :)
Chociaż
> też ktoś mówił , że Click! będzie 20 Sierpnia ...
Będzie w ten wtorek



To dobrze, bo już się nie mogę doczekać :P Jakoś ten numer, który ma wyjść wzbudził moje zaciekawienie :) Pewnie przez tą zagadkową akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale w najnowszym Click! nie bedzie pierwszej w polsce recenzji Czystego Nieba-szkoda bo zważywszy na to ze udało im sie zrecenzować już spore to miałęm nadzieje że tak samo będzie z nowym Stalkerem ale mówi sie trudno:)CZekam na drugiego pełniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:04, rafekx 12 napisał:

Niestety ale w najnowszym Click! nie bedzie pierwszej w polsce recenzji Czystego Nieba-szkoda
bo zważywszy na to ze udało im sie zrecenzować już spore to miałęm nadzieje że tak samo
będzie z nowym Stalkerem ale mówi sie trudno:)CZekam na drugiego pełniaka...

A skąd wiesz, że nie będzie? Chociaż rzeczywiście prawdopodobie zoczaczymy ją później- szczególnie, że dopiero kilka dni temu zaczęto tworzyć wersję PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:15, kitek0101 napisał:

> Niestety ale w najnowszym Click! nie bedzie pierwszej w polsce recenzji Czystego
Nieba-szkoda
> bo zważywszy na to ze udało im sie zrecenzować już spore to miałęm nadzieje że tak
samo
> będzie z nowym Stalkerem ale mówi sie trudno:)CZekam na drugiego pełniaka...
A skąd wiesz, że nie będzie? Chociaż rzeczywiście prawdopodobie zoczaczymy ją później-
szczególnie, że dopiero kilka dni temu zaczęto tworzyć wersję PL.


A sta wiem że ostatnią recenzją będzie Brother''s in Arms: Hell''s Highway

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:29, rafekx 12 napisał:

> > Niestety ale w najnowszym Click! nie bedzie pierwszej w polsce recenzji Czystego

> Nieba-szkoda
> > bo zważywszy na to ze udało im sie zrecenzować już spore to miałęm nadzieje
że tak
> samo
> > będzie z nowym Stalkerem ale mówi sie trudno:)CZekam na drugiego pełniaka...

> A skąd wiesz, że nie będzie? Chociaż rzeczywiście prawdopodobie zoczaczymy ją później-

> szczególnie, że dopiero kilka dni temu zaczęto tworzyć wersję PL.

A sta wiem że ostatnią recenzją będzie Brother''s in Arms: Hell''s Highway

Też to widziałem, ale to chyba nie oznacza, że nie będzie recki STALKERa... No, ale tak jak pisałem nie sądze, żeby była, nie tylko dlatego, że na stronie nie ma informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:39, rafekx 12 napisał:

Spore wychodzi później niż CN i jakos recka juz bedzie....no ale nie narzekam prawdopodobnie
za miesiac bedzie

No tak, ale w Spore nie jest potrzebna polska wersja, a w Czystym Niebie będzie ona bardzo ważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:42, kitek0101 napisał:

> Spore wychodzi później niż CN i jakos recka juz bedzie....no ale nie narzekam prawdopodobnie

> za miesiac bedzie
No tak, ale w Spore nie jest potrzebna polska wersja, a w Czystym Niebie będzie ona bardzo
ważna...


Jak to "nie jest potrzebna"?Dla osób które nie znaja języka,dla młodszych osób[do których w WIĘKSZOŚCI jest skierowane Spore] jezyk polski jest konieczny,oczywiscie W CN też tak jest ale mogliby przetestować/zrecenzować wersje np. angielską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:45, rafekx 12 napisał:

Jak to "nie jest potrzebna"?Dla osób które nie znaja języka,dla młodszych osób[do których
w WIĘKSZOŚCI jest skierowane Spore] jezyk polski jest konieczny,oczywiscie W CN też tak
jest ale mogliby przetestować/zrecenzować wersje np. angielską...

No owszem, ale w STALKERze polonizacja będzie miała znacznie większy wpływ na rozgrywkę, niż np. w tym Spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:58, kitek0101 napisał:

> Jak to "nie jest potrzebna"?Dla osób które nie znaja języka,dla młodszych osób[do
których
> w WIĘKSZOŚCI jest skierowane Spore] jezyk polski jest konieczny,oczywiscie W CN
też tak
> jest ale mogliby przetestować/zrecenzować wersje np. angielską...
No owszem, ale w STALKERze polonizacja będzie miała znacznie większy wpływ na rozgrywkę,
niż np. w tym Spore.


Eh..Widze że nie rozmumeisz o co mi chodzi,trudno ale wg. mnie znaczenie ma takie same w obu grach bo zauważ ze 95% wydawancyh gier ma chociaz napisy PL,ale kończe tą rozmowe bo nierozumiemy się zupełnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:00, rafekx 12 napisał:

Eh..Widze że nie rozmumeisz o co mi chodzi,trudno ale wg. mnie znaczenie ma takie same
w obu grach bo zauważ ze 95% wydawancyh gier ma chociaz napisy PL,ale kończe tą rozmowe
bo nierozumiemy się zupełnie:)

Fakt, bo ja też mam wrażenie, że mnie nie rozumiesz ;). Nie twierdzę, że w Spore graczom polonizajca się nie przyda. Tylko, że w STALKERze będzie ona "innej jakości"- i trzeba będzie o niej napisać w recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe logo Click''a! ? Można je zobaczyć na stronie CD-Action - http://www.cdaction.pl/news/4575/0 . Co o nim sądzicie? Mi bardziej pasuje stare, może to po prostu kwestia przyzwyczajenia itd. Ale sądze, że poprzednie logo było już bardzo rozpoznawalne... A przy okazji mógłby ktoś wrzucić skany okładek starych numerów, np. z 2000 albo 2001? Mi niestety żadne się nie zachowały. :)

EDIT: Sorry, nie odświeżyłem przed dodaniem posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 14:23, wojtek2222 napisał:

3DVD!!!

Jak dla mnie to tam małym druczkiem jest "3 razy większe DVD", ale nie powiem byłbym mile zaskoczony.

Samo logo takie nowocześniejsze, ale okładka mi trochę nie leży. Jakoś ten biały kolor mnie odstręcza. No ale czekam na pełniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować