Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Oo. Na płycie jest pełna wersja Call Of Juarez :)Milo będzie w to pograć, zwłaszcza że gra ponoć jest bardzo przyjemna. Poza tym nowy layout pisma. Nowego Clicka kupię w najgorszym wypadku po prostu z ciekawości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:39, michaelo94 napisał:

W Clicku na DVD będzie Call of Juarez! (vide reklama TV w CD-Action) :D Ładnie, ładnie
;)

Teraz nikt nie powie że Click! to shit! CD Action się chowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się również odświeżyć stronę Clicka, bo była niezbyt piękna i późno uaktualniana. Byleby cena pisma nie podniosła się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:42, Patryk Mogilno napisał:

> W Clicku na DVD będzie Call of Juarez! (vide reklama TV w CD-Action) :D Ładnie,
ładnie
> ;)
Teraz nikt nie powie że Click! to shit! CD Action się chowa!

Tego bym nie powiedział. Bo CD-A zawsze było lepsze pod względem poziomu tekstów i jego ilości. Więc sam uber-pełniak nie wystarczy żeby zdetronizować CD-A ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:45, 332 napisał:

Jakoś brzydko ten Click! teraz wygląda :/

Racja. Trochę w stylu "Komputer Świat" czy "Komputer Świat Gry", czyli bardziej plastikowo :/ Tamten miał ładniejszą okładkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:46, rybisiu napisał:

> Teraz nikt nie powie że Click! to shit! CD Action się chowa!
Tego bym nie powiedział. Bo CD-A zawsze było lepsze pod względem poziomu tekstów i jego
ilości. Więc sam uber-pełniak nie wystarczy żeby zdetronizować CD-A ;]

Hehe podobało mi się jak CD Action zapodał Loki niby pełen wypas a tu prosze Click! pokazał klase. Poczekaj jeszcze troche a zobaczysz że CD Action nie bedzie już tak dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:47, michaelo94 napisał:

> Jakoś brzydko ten Click! teraz wygląda :/
Racja. Trochę w stylu "Komputer Świat" czy "Komputer Świat Gry", czyli bardziej plastikowo
:/ Tamten miał ładniejszą okładkę :D



Dokładnie! Też mi się skojarzyło :/ Żenada według mnie. Click! był przedtem bardzo ładny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:46, rybisiu napisał:

> > W Clicku na DVD będzie Call of Juarez! (vide reklama TV w CD-Action) :D Ładnie,

> ładnie
> > ;)
> Teraz nikt nie powie że Click! to shit! CD Action się chowa!
Tego bym nie powiedział. Bo CD-A zawsze było lepsze pod względem poziomu tekstów i jego
ilości. Więc sam uber-pełniak nie wystarczy żeby zdetronizować CD-A ;]

Ale dużo osób patrzy na takie pismo przez pryzmat gier dołączonych na płytce. Powinno się patrzyć na ilość (i przede wszystkim - jakość) tekstów, a nie na "dodatek" załączony na płytce. Coś jak zakup "Komputer Świat Gry" z Two Worlds czy The Guild 2 - czasopismo kupione dla gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:48, Patryk Mogilno napisał:

Hehe podobało mi się jak CD Action zapodał Loki niby pełen wypas a tu prosze Click! pokazał
klase. Poczekaj jeszcze troche a zobaczysz że CD Action nie bedzie już tak dobre.


CD-A już dawno nie jest takie dobre jak kiedyś(straciło ten klimat), ale i tak jest to najlepsze czasopismo o grach na PC w Polsce.
I to pod względem TEKSTÓW, bo jeśli chodzi o fulle to jest jak na huśtawce. Raz ta gazeta da coś lepszego raz tamta, i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:49, 332 napisał:

Dokładnie! Też mi się skojarzyło :/ Żenada według mnie. Click! był przedtem bardzo ładny
:P

Mi też... Tylko smuci mnie to, że Click! będzie multikonsolowy, i że logo zmienili. Tamto było wręcz kultowe, nie tak jak CDA, ale jednak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:51, michaelo94 napisał:

> > > W Clicku na DVD będzie Call of Juarez! (vide reklama TV w CD-Action) :D
Ładnie,
>
> > ładnie
> > > ;)
> > Teraz nikt nie powie że Click! to shit! CD Action się chowa!
> Tego bym nie powiedział. Bo CD-A zawsze było lepsze pod względem poziomu tekstów
i jego
> ilości. Więc sam uber-pełniak nie wystarczy żeby zdetronizować CD-A ;]
Ale dużo osób patrzy na takie pismo przez pryzmat gier dołączonych na płytce. Powinno
się patrzyć na ilość (i przede wszystkim - jakość) tekstów, a nie na "dodatek" załączony
na płytce. Coś jak zakup "Komputer Świat Gry" z Two Worlds czy The Guild 2 - czasopismo
kupione dla gry :/


No bo nic ciekawszego tam nie ma :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Zupełnie mi się nie podoba. Po pierwsze: stare logo ładniejsze i bardziej rozpoznawalne. Po drugie: okładka taka mało kolorowa i średnio pasuje do czasopisma. Wolę starego Click''a. No cóż, wszystko się zmienia. Trzeba się pogodzić. Teraz przynajmniej wiem, skąd ta "tajemniczość" na ich głównej stronie. Pozostaje pytanie co z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że nowa wersja Clicka będzie w taka jakaś stylu KŚ Gry, skierowana do... nie wiadomo kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:54, rybisiu napisał:

> > > > W Clicku na DVD będzie Call of Juarez! (vide reklama TV w CD-Action)
:D
> Ładnie,
> >
> > > ładnie
> > > > ;)
> > > Teraz nikt nie powie że Click! to shit! CD Action się chowa!
> > Tego bym nie powiedział. Bo CD-A zawsze było lepsze pod względem poziomu tekstów

> i jego
> > ilości. Więc sam uber-pełniak nie wystarczy żeby zdetronizować CD-A ;]
> Ale dużo osób patrzy na takie pismo przez pryzmat gier dołączonych na płytce. Powinno

> się patrzyć na ilość (i przede wszystkim - jakość) tekstów, a nie na "dodatek" załączony

> na płytce. Coś jak zakup "Komputer Świat Gry" z Two Worlds czy The Guild 2 - czasopismo

> kupione dla gry :/

No bo nic ciekawszego tam nie ma :E

Akurat w KŚG nic tam ciekawszego nie ma, ale w Clicku i owszem! Jakieś interesujące materiał, czy ciekawa recka + przystępna cena. Ale rzeczywiście, ta multiplatformowość może pogrzebać to czasopismo :( A było takie wspaniałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:53, rybisiu napisał:

I to pod względem TEKSTÓW, bo jeśli chodzi o fulle to jest jak na huśtawce.
Raz ta gazeta da coś lepszego raz tamta, i tak w kółko.

CDA ma dobre teksty? Chyba dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:48, Patryk Mogilno napisał:

Hehe podobało mi się jak CD Action zapodał Loki niby pełen wypas a tu prosze Click! pokazał
klase. Poczekaj jeszcze troche a zobaczysz że CD Action nie bedzie już tak dobre.

Pod względem pełniaków może i nie, ale pod względem tekstów będzie lepsze. A i tak połowa składu z CDA pisze dla Clicka, a wydawnictwo na pewno nie pozwoli żeby tańsze czasopismo było lepsze od droższego bo wtedy będzie mniejsza kasa, chyba że Click podrożeje.
I ponawiam pytanko.
Kiedy do kiosku zawita najnowszy numer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat w KŚG nic tam ciekawszego nie ma,

No akurat mi o KŚG mi chodziło. Click był zawsze daleko przed KŚG pod każdym względem.

Patryk Mogilno> Owszem ma, i to nie tylko dla mnie ;)

A co do designu to nie przypomina wam przypadkiem trochę nowego, przebudowanego last.fm ? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować