Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny78

Eminem

244 postów w tym temacie

Lekko sie zdziwilem ze niema tematu o tym kultowym wykonawcy hiphopu:| bardzo go lubie...jego tworczosc i problemy zyciowe przez ktore musial przejsc daja duzo do myslenia...to zadziwiajace ze czlowiek po tylu przejsciach moze odniesc tak duzy sukces...zwlaszcza ze zdominowal rodzaj muzyki rozpowszechniony przez ludzi o ciemnej karnacji skory...sam wypromowal genialnego rapera 50 Centa!! zasluguje on na to aby miał temat na tym fotum i zeby jego fani wypowiadali sie na tematy z nim zwiazane...tak osobiscie to mam nadzieje ze powroci do biznesu na 100% a nie jako tylko "gosc" u Akon''a i 50 Cent''a...a jakie jest wasze zdanie na Jego temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyki kiedyś słuchałem, jednak jego nie ludzibę za bardzo. Kiedyś przeczytałem jego jedną wypowiedź i tak się do niego zraziłem, że od tamtej pory za nim nie przepadam, muzyki teraz też nie słucham. Jednak hip hop owszem, tyle że Polski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:57, Mroczny78 napisał:

a jakie jest wasze zdanie na Jego temat??


Moje zdanie na jego temat było dobre. Nie słucham rapu, ale mi facet nie przeszkadza. Zmieniło się moje zdanie "trochę", po tym jak dowiedziałem się, że powiedział iż dla Polaków i Żydów nie śpiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2007 o 19:00, Vaxinar napisał:

Moje zdanie na jego temat było dobre. Nie słucham rapu, ale mi facet nie przeszkadza. Zmieniło
się moje zdanie "trochę", po tym jak dowiedziałem się, że powiedział iż dla Polaków i Żydów
nie śpiewa.

a to o Polakach to byla jakas oficjalna wypowiedz??nie slyszalem o czyms takim...skad sie o tym dowiedziales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm.... Eminem .. Kto to był ?? ... A już wiem pan Marshall. Typowy przykład hip-hopowej gwiazdy. Od zera do bohatera. Ja go lubię tylko z tematyki poważnej po sukcesie przeszedł do launsu, bansu i cycuszków, jak zresztą większość amerykańskich raperów (i 2 polskich Liroy i Tede). Ja tam lubię jego muzykę i nic do niego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Zmieniło się moje zdanie "trochę", po tym jak dowiedziałem się, że powiedział iż dla Polaków i Żydów

Dnia 07.02.2007 o 19:00, Vaxinar napisał:

nie śpiewa.


Właśnie to miałem na myśli, jednak nie chciałem tego głośno mówić. ;)
Więc jak nie śpiewa, to proszę bardzo... nie musze słuchac jego muzyki. Polski hip hop jest dla mnie wiele lepszy niż ten zza oceanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:02, Mroczny78 napisał:

a to o Polakach to byla jakas oficjalna wypowiedz??nie slyszalem o czyms takim...skad sie o
tym dowiedziales??


Od kolegi, ale jak widać Seqiu również to słyszał. :) I z tego co mi powiedział (kumpel) to była to oficialna wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eminem??? Może być. Jednak jak już ktoś wcześniej napisał, że nie śpiewa dla Polaków, troche mnie tym wurzył(delikatnie mówiąc). Oceniam go na 60%, bo piosenki ma niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dotad bardzo go lubilem i nie widzialem przeszkud w sluchaniu jego muzyki ale po tym tekscie odnosnie polakow jego ocena w moich oczach spadla:/szkoda:/ no coz tak to juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie eminem to wielka kompromitacja. Człowieku on to wszystko robi dla kasy a wy dajecie się w to wciągnąć.
Osobiście preferuje metal i proponuje ci posłucjać iron maiden albo metallicy. Dla nich ta muzyka to całe życie a nie forsa, sex i narkotyki.


PS. Pomidorowe skarpety. Coś poważnie wyszło
UGABUGA

20070207192016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany następny fan metalu który nie dopuszcza do siebie innych gatunków. Ja na przykład lubię eminema i uważam że jest mistrzem wśród raperów, ale to nie oznacza, że np. Linkin Park już mi się nie może podobać. A to sprawa z tekstem że em nigdy nigdy nie zaśpiewa w Polsce czy coś takiego okazała się jedną wielką bujdą. Moim zdaniem prawdziwy fan nie zważałby na takie ploty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:20, gonzo15xp napisał:

Dla mnie eminem to wielka kompromitacja. Człowieku on to wszystko robi dla kasy a wy dajecie
się w to wciągnąć.
Osobiście preferuje metal i proponuje ci posłucjać iron maiden albo metallicy. Dla nich ta
muzyka to całe życie a nie forsa, sex i narkotyki.


Dla nich też całe życie,w młodości sex,narkotyki,forsa,a na starość tyko forsa;)) A tak na poważnie,to Eminema,moge posłuchać,ale jednak preferuje Tupaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:26, YOUlia napisał:

Rany następny fan metalu który nie dopuszcza do siebie innych gatunków. Ja na przykład lubię
eminema i uważam że jest mistrzem wśród raperów, ale to nie oznacza, że np. Linkin Park już
mi się nie może podobać. A to sprawa z tekstem że em nigdy nigdy nie zaśpiewa w Polsce czy
coś takiego okazała się jedną wielką bujdą. Moim zdaniem prawdziwy fan nie zważałby na takie
ploty....



Linkin Park to prawie rap i ciut ciut rocka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Eminema to musze przyznać że nie słucham tego typu muzyki, kiedyś jednak będąc u koleżanki jej brat słuchał właśnie piosenek Eminema i spodobały mi sie. Co prawda to prawda nie wszystkie są fajne. Jednak Eminem jest jedynym raperem którego ja w miarę trawię a nawet od czasu do czasu lubie posłuchać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:20, gonzo15xp napisał:

Osobiście preferuje metal i proponuje ci posłucjać iron maiden albo metallicy. Dla nich ta
muzyka to całe życie a nie forsa, sex i narkotyki.


To bardzo mało wiesz o Metallice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi Eminema o Polsce - zwykła głupia plotka, nic takiego się nie wydarzyło, napisali to w jakiejś debilnej gazecie i wszyscy w to wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Eminema bardzo lubię jego nutki są naprawdę spoko no i ma fajne teksty. Jego rap jest super!
A ten tekst o Polakach to oczywiście zwykła bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eminema nie lubię.Ale jego muzy niektóre lubię :).A nie lubię go za to bo kiedyś od kogoś słyszałem że powiedział Eminem Nie przyjedzie do Polski i nie będzie nigdy w nie występował bo uważa że Polska to 1 wielki syf!!! i mnie ta opinia zraziła do Eminema. Ma w tym trochę racji ale żeby aż tak Polskę obrażać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu!, a wy wierzycie jeszcze w te zmyślone ploty, Eminem sam osobiście zaprzeczył tym plotkom gdy tylko o nich usłyszał i on chce przyje3chać do Polski ale poprostu nie ma kiedy, za niedlugo wyjdzie nowa płyta, więc nie mas czasu na dalekie wyjazdy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować