Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny78

Eminem

244 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2008 o 16:43, Madt napisał:

Jasne, że nie... :)
A album D12 pojawi się po albumie Emienem''a :)


Heh tego akurat nie wiedziałem ;] ładnie znowu sobie kasy skosi ..

Ps: Widać swój gość:p Rap lubisz i o o chodzi wbijam na GS''a mam nadzieje że dodasz do kumpli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:09, no-to-gramy napisał:

Bosh...5 postów pod rząd... fajna jest piosenka Fight Music

No i co, że pod rząd p opatrz na daty przy postach! Jakbym pisał jeden za drugim co dwie minuty to uznałbym to za dziwne, ale tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Emi to dobry raper tak jak już wyzej wymieniłem jeszcze ma grupę D12 ale dla mnie jego kawałek When I''m Gone jest najlepszy no i oczywiście Like Toy Solider pokazany na teledysku jest także jego nieżyjący przyjaciel Proof
świetne kawałki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 16:36, Sir Braveheart napisał:

na teledysku jest także jego nieżyjący przyjaciel Proof

No, ale wtedy jeszcze żył - szkoda, że to co w klipie zdarzyło się naprawdę ;/
Gdyby nie śmierć Proof''a D12 dalej byłoby zgrane i wypuszczało nowe albumy i tracki... A tak to mamy ostatnio niewiele nowości od D12 i to bez Eminem''a. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dawno nie było żadnych newsów odnośnie nowej płytki, ale jeden się pojawił:
Raper i producent Focus powiedział (tak jak wszyscy :P), że album Eminem''a, wkrótce ujrzy światło dzienne i że pracował z nim przy kilku trackach (bity)... To tyle.
Jeszcze taka ciekawostka:
Eminem był brany pod uwagę do głównej roli w filmie Jumper (słyszał ktoś? :P). Zagrał ją jednak znany z Gwiezdnych wojen Hayden Christensen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy i bardzo ciekawy news odnośnie najnowszego albumu Eminem''a:
- znany producent DJ Premier powiedział, że pracuje nad albumem Eminem''a - i że jest producentem tracku o nazwie "Keys to the City" (który prawdopodobnie będzie tzw. street singlem). Powiedział, że Eminem powraca w wielkim stylu podobnym do tego z Marshall Mathers, ale bardziej lirycznym niż stary Eminem. Jak dla mnie rewelacyjne info. :) Album wyjdzie najprawdopodobniej w lecie. Nie wiem jak wy, ale ja czekam! :)
Warto wspomnieć także, że Eminem pogodził się z raperem Royce Da 5''9'''' - kto wie może stworzą jakiś wspólny track - oby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news:
Eminem (i nie tylko) wystąpi na urodzinowej imprezie Nelsona Mandeli. Uroczystość odbędzie się 27 lipca. Dochody z koncertu zostaną przekazane fundacji Mandeli, która pomaga ludziom chorym na AIDS.
Oby tylko zaprezentował jakiś nowy kawałek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do bardziej wtajemniczonych, wiecie może gdzie można kupić ubranka takie jak miałeminem i d12 w klipie Fight Music, na allegro znaleść nie mogłem, może znacie jakieś sklepy gdzie można to dostać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje coś z zagranicznych sklepów bo w Polsce trudno będzie Ci znaleźć. Wracając do tematu, lubię rap, nie mam nic przeciwko Eminemowi ale mi sie po prostu znudził. Tyle go słuchałem, że mi sie przejadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jego muzyka nigdy nie znudzi, nie ma tygodnia żebym nie słuchał The Eminem Show - mojej ulubionej płytki Eminema i przy okazji w ogóle ulubionej rapowej płytki. :]

Poza tym mam złe wieści, jego album najprawdopodobniej będzie dopiero pod koniec tego roku... Damn. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:00, Madt napisał:

Mi się jego muzyka nigdy nie znudzi, nie ma tygodnia żebym nie słuchał The Eminem Show
- mojej ulubionej płytki Eminema i przy okazji w ogóle ulubionej rapowej płytki. :]

Poza tym mam złe wieści, jego album najprawdopodobniej będzie dopiero pod koniec tego
roku... Damn. ;/

Nie było dla mnei płyty którą mógłbym słuchać na okrągło za to były kawałki:
-"Sing For The Moment"
-"Under The Influence"
-"Lose Yourself"
-"My Band"
-"Without Me"
I kilkanaście innych których nie będę wymieniał bo nie chce robić za dużego posta. Mi sie najbardziej podobała płyta "ENCORE". Myślałem, że nigdy mi sie ta muzyka nie znudzi ale z czasem zachwyt przeminął i został tylko sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Encora słuchałem również wiele razy i nadal słucham, ale dla mnie jest to płytka gorsza od The Eminem Show.
Co do Sing For The Moment, to jest to jeden z moich ulubionych kawałków Eminema, bardzo często go słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio do radia shade45, gdy gościem był LL Cool J, zadzwonił Eminem. Trochę pogadano i oczywiście zapytano o nowy album. A odpowiedź? "Właśnie nagrywam tracki i wszystko jest w porządku". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Sam jestem fanem Eminema, a propo... JanoP nie chce sie kłócić o taką drobnostkę, ponieważ sam też lubie MJ''a (dziwne nie? Eminem i Michael Jackson :) ale uważam, że gdyby MJ miał odwagę to nagrałby jakąs odp i wtedy zrobił by nam sie niezły beef. a zwycięzcę chyba znamy, bo moze MJ miał większe przeboje, ale w dissach Shady jest niepokonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować