Zaloguj się, aby obserwować  
freja

Konkurs na najlepszy FELIETON

68 postów w tym temacie

Niniejszym oglaszam konkurs na Najlepszy felieton opublikowany na Waszych gramsajtach.
Regulamin konkursu:
1. Ma to być felieton, niedouczonych odsyłam tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Felieton
2. Felieton, opublikowany w formie wpisu na gramsajcie, może mieć temat dowolny
3. Można zgłaszać felietony opublikowane w bieżącym miesiącu, głosowanie odbędzie się pod koniec miesiąca (dokładne data zostanie jeszcze podana)
4. Zgłaszać się należy w tym temacie, dopisując do listy oraz podając link do strony z felietonem (link można ewentualnie podać później, ale najpóźniej dwa dni przed głosowaniem)
5. Uczestnik konkursu nie ma prawa edytować felietonu po zgłoszeniu (liczę na Waszą uczciwość)
6. Głosowanie będzie tajne, głosy należy przesyłać na adres: freja.gram@wp.pl. Mail ma być zatytułowany "Konkurs na najlepszy felieton-głosowanie". Należy wybrać najwięcej trzy , poczynając od najlepszego, felietony.
7. Oczywiście nie można głosować na siebie.
Uczestnik, który nie będzie przestrzegał powyższych zasad otrzyma ostrzeżenie, a w przypadku dalszego łamania regulaminu zostanie zdyskwalifikowany.
Zasady są proste, czekam na zgłoszenia, a modków proszę o przypięcie wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 18:54, freja napisał:

modków proszę o przypięcie wątku.


Takie sprawy to na gram.pl/moderator. Szybciej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 18:54, freja napisał:

5. Uczestnik konkursu nie ma prawa edytować felietonu po zgłoszeniu (liczę na Waszą uczciwość)


Jak tak to nie lepiej dodać w regulaminie, że wraz ze zgłoszeniem dawać screena, żeby nieścisłości nie było? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałam ale felieton może być długi i wtedy należałoby dodawać kilka screenów a toby już wprowadziło spore zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można by było dawać albo kilka screenów, albo na chama mozna by było wrzucać na rapidshare oryginalną wersję w postaci dokuentu o określonym formacie, choć to mógłby byc za duży brak zaufania do gramowiczów, mam nadzieję że temat zostanie, bo chętnie bym poczytał ciekawe przemyślenia użytkowników, w formie bardziej luźnej niż można to robić na forum, a trudno tak wyławiać gramsajty o takiej tematyce, a nie będące kompendium wiedzy nt. danego samochodu, muzyki czy gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zostanie zostanie :) sprawdzałam - takiego nie ma.
na razie niech zostanie jak jest przekonamy się o uczciwości forumowiczów (w którą oczywiście nie śmiem wątpić :P) i zachęcam do zgłaszania się...
nie mowcie że na forum nie ma jakichś złośliwych istot które nie pragną się wyżyć w formie małego felietonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie ostatnio popisalem cosie, ktore pod felieton sie łapią, ale w sumei nei wiedziałem co wybraćwalentynkowy za krotki, o gramsajtach taki sredni sympatyczny, o piractwie, nawet milo sie pisalo, ale kiedyś sie zakochalem w silent hillu wiec garsc przemyslen na temat samej gry i jej wyrazu artystycznego powiedzmy:)
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=298853&n=6

no i oby bylo co tutaj czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale musze przestrzegać regulaminu, felietony mają być z bieżącego miesiąca, mamy luty. Na razie jest to ostrzeżenie, możesz jeszcze sie zgłosić z felietonem z lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:13, freja napisał:

Przykro mi ale musze przestrzegać regulaminu, felietony mają być z bieżącego miesiąca, mamy
luty. Na razie jest to ostrzeżenie, możesz jeszcze sie zgłosić z felietonem z lutego.


Acha, to szkoda. Może jeszcze coś w najbliższym czasie wymodzę, ale raczej z konkursem się pożegnam bo od jutra koniec ferii;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zglaszam oczywiscie...specjalnie zeby Ci Freju pare rzeczy wyjasnic:P Link podam pozniej...jak napisze felieton;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 07:00, freja napisał:

Następnych proszę o dopisywanie się do listy:
1. endrek
2. Sth''Devilish
3. freja


Rozumiem to jest lista zgłoszonych do konkursu?

1. endrek
2. Sth''Devilish
3. freja
4. Szumo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować