Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 19:50, ImRo Nixon napisał:

Siemka, to znowu raz ja...
Kupiłem przez przypadek jakieś tam części, których nie potrzebuje i wymarnowalem tylko
kase... da się jakos sprzedać te części, np. jeszcze chciałbym sprzedać niektóre części
z wygrancyh w imprezach...

I ostatnio też mam problem, taki, że mój samochód nie potrafi się utrzymać w torze podczas
dragu (chyba to sie nazywa drag :P)... czasem jest tak, że straci przyczepność i wogóle
rzuca go z jednej bandy na drugą... Wiem, że to ma pewnie wpływ rozgrzanie opon, ale
i też części... np. opony, ale ja wszystkie oponki i te części odpowiedzialne za przyczepnosc
mam najdroższe i mimo wszystko trudno mi sie utrzymac... Ale jak już się utrzymam to
wykręcam kosmiczne czasy :P


Części nie da sie sprzedać, a co do samochodu do draga to najwyraxniej nie nadaje sie on do draga, musisz kupić sobie inny, osobiście polecam Toyote Supre, nic lepszego do Draga nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:50, ImRo Nixon napisał:

Siemka, to znowu raz ja...
Kupiłem przez przypadek jakieś tam części, których nie potrzebuje i wymarnowalem tylko
kase... da się jakos sprzedać te części, np. jeszcze chciałbym sprzedać niektóre części
z wygrancyh w imprezach...

I ostatnio też mam problem, taki, że mój samochód nie potrafi się utrzymać w torze podczas
dragu (chyba to sie nazywa drag :P)... czasem jest tak, że straci przyczepność i wogóle
rzuca go z jednej bandy na drugą... Wiem, że to ma pewnie wpływ rozgrzanie opon, ale
i też części... np. opony, ale ja wszystkie oponki i te części odpowiedzialne za przyczepnosc
mam najdroższe i mimo wszystko trudno mi sie utrzymac... Ale jak już się utrzymam to
wykręcam kosmiczne czasy :P


Jeżeli chcesz jechać w zwykłym dragu daj na zawieszenie seryjne, a w tuningu prześwit na maxa w dół.
A jakie masz auto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 12:51, Adam Słoma napisał:

> Jak nie chodz o czas to o co?(Oprucz zabawy)

A nie zastanowiło cie przypadkiem to, że w pierwszej dziesiątce rankingów(tych nie cheaterskich
wyników) 80 do 100% wyników w gripie zostało zrobione właśnie 911 turbo? A to przecież
wcale nie jest najszybszy samochód w grze. Albo to że na pierwszym miejscu rankingów
można się znaleźć Toyotą Corollą? A przeglądnij sobie rankingi i powiedz czy Zonda jest
gdzieś na pierwszym miejscu? Przecież to najszybszy samochód w grze:)
Na potwierdzenie wrzucam screena z moim wynikiem z przed 2 miesięcy. Tera mam rekord
na tej trasie 13,934. Zresztą możesz sobie go obejrzeć na youtube.

http://pl.youtube.com/watch?v=5WxICSDQWXc


Dobra faktycznie ale Zonda się żle prowadz i jest droga i troszke szybsz od forda gt (Chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jak nie chodz o czas to o co?(Oprucz zabawy)
>
> A nie zastanowiło cie przypadkiem to, że w pierwszej dziesiątce rankingów(tych nie cheaterskich
> wyników) 80 do 100% wyników w gripie zostało zrobione właśnie 911 turbo? A to przecież
> wcale nie jest najszybszy samochód w grze. Albo to że na pierwszym miejscu rankingów
> można się znaleźć Toyotą Corollą? A przeglądnij sobie rankingi i powiedz czy Zonda jest
> gdzieś na pierwszym miejscu? Przecież to najszybszy samochód w grze:)
> Na potwierdzenie wrzucam screena z moim wynikiem z przed 2 miesięcy. Tera mam rekord
> na tej trasie 13,934. Zresztą możesz sobie go obejrzeć na youtube.
>
> http://pl.youtube.com/watch?v=5WxICSDQWXc


Dobra faktycznie ale Zonda się żle prowadz i jest droga i troszke szybsz od forda gt (Chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 09:02, Szyszek123 napisał:

> Siemka, to znowu raz ja...
> Kupiłem przez przypadek jakieś tam części, których nie potrzebuje i wymarnowalem
tylko
> kase... da się jakos sprzedać te części, np. jeszcze chciałbym sprzedać niektóre
części
> z wygrancyh w imprezach...
>
> I ostatnio też mam problem, taki, że mój samochód nie potrafi się utrzymać w torze
podczas
> dragu (chyba to sie nazywa drag :P)... czasem jest tak, że straci przyczepność i
wogóle
> rzuca go z jednej bandy na drugą... Wiem, że to ma pewnie wpływ rozgrzanie opon,
ale
> i też części... np. opony, ale ja wszystkie oponki i te części odpowiedzialne za
przyczepnosc
> mam najdroższe i mimo wszystko trudno mi sie utrzymac... Ale jak już się utrzymam
to
> wykręcam kosmiczne czasy :P

Jeżeli chcesz jechać w zwykłym dragu daj na zawieszenie seryjne, a w tuningu prześwit
na maxa w dół.
A jakie masz auto?


W dragach jeżdże Chevroletem Corvette C6... no rakieta, ale czasem tak mnie zarzuci, że kasacja gwarantowana. Może dlatego mnie tak rzuca, że poprostu wszystko "porozwijałem" na pałe i na maxa... Dobra, z dragami sobie radze, we wszystkim sobie praktycznie radze, ale pojawił się problem... Rico... miałem już możliwość z nim pojeździć, ale po jakiś 10 próbach zrezygnowałem... nawet go niby prześcigałem, ale przy dużych prędkościach często nie wyrabiałem się na zakrętach - kasacja... (jeżdże tym samochodem co w dragach)

Ale mam plan... przejme samochód tego króla szybkości (chyba ma dobry) i wtedy zobaczymy jak mi pójdzie z Rico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2008 o 19:14, ImRo Nixon napisał:

W dragach jeżdże Chevroletem Corvette C6... no rakieta, ale czasem tak mnie zarzuci,
że kasacja gwarantowana. Może dlatego mnie tak rzuca, że poprostu wszystko "porozwijałem"
na pałe i na maxa... Dobra, z dragami sobie radze, we wszystkim sobie praktycznie radze,
ale pojawił się problem... Rico... miałem już możliwość z nim pojeździć, ale po jakiś
10 próbach zrezygnowałem... nawet go niby prześcigałem, ale przy dużych prędkościach
często nie wyrabiałem się na zakrętach - kasacja... (jeżdże tym samochodem co w dragach)

Ale mam plan... przejme samochód tego króla szybkości (chyba ma dobry) i wtedy zobaczymy
jak mi pójdzie z Rico.


Jak chcesz to kup Zondę (dla niekumatych to najdroższe auto) albo Nissana Skylina. Ustaw też poziom na nowicjusz (dużo łatwiej się jeździ, Ryo zostaje w tyle). Jak jesteś na końcu to troszkę zwolnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:49, Szyszek123 napisał:


> W dragach jeżdże Chevroletem Corvette C6... no rakieta, ale czasem tak mnie zarzuci,

> że kasacja gwarantowana. Może dlatego mnie tak rzuca, że poprostu wszystko "porozwijałem"

> na pałe i na maxa... Dobra, z dragami sobie radze, we wszystkim sobie praktycznie
radze,
> ale pojawił się problem... Rico... miałem już możliwość z nim pojeździć, ale po
jakiś
> 10 próbach zrezygnowałem... nawet go niby prześcigałem, ale przy dużych prędkościach

> często nie wyrabiałem się na zakrętach - kasacja... (jeżdże tym samochodem co w
dragach)
>
> Ale mam plan... przejme samochód tego króla szybkości (chyba ma dobry) i wtedy zobaczymy

> jak mi pójdzie z Rico.

Jak chcesz to kup Zondę (dla niekumatych to najdroższe auto) albo Nissana Skylina. Ustaw
też poziom na nowicjusz (dużo łatwiej się jeździ, Ryo zostaje w tyle). Jak jesteś na
końcu to troszkę zwolnij.


Ooo ja zapomniałem o nowicjuszu... ale mimo wszystko postaram się przejść już na tym średnim.
Proponujesz mi te dwa samochody... ok, obczaje je.
A tak wogóle, to niech zgadne... ten pierwszy wyścik z Rico jest najtrudniejszy, nie? Kurde jak ja się denerwowałem jak wbiłem sie w jakąś skałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:05, ImRo Nixon napisał:

Ooo ja zapomniałem o nowicjuszu... ale mimo wszystko postaram się przejść już na tym
średnim.
Proponujesz mi te dwa samochody... ok, obczaje je.
A tak wogóle, to niech zgadne... ten pierwszy wyścik z Rico jest najtrudniejszy, nie?
Kurde jak ja się denerwowałem jak wbiłem sie w jakąś skałe :P


Najtrudniejsza jest ostatnia próba prędkości z Ryo bo jest tak jakby połączeniem dwóch poprzednich prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... zawiesiłem się...
Ukończyłem ten pierwszy "pakiecik" wyścigów Rico (Szybkości i Drag) i teraz zawiesiłem się na pierwszym Drifie... nienawidze tej trasy... Nie wiem jak przekroczyć tą granice 3000pkt (taką najczęściej osiąga ten typ).

Masz może jakieś wskazówki jak go pokonac na tej trasie... i jaki mi wogóle samochód polecasz, bo ja mam jakiś początkowy (nie pamiętam jak się zwał)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:12, ImRo Nixon napisał:

Kurde... zawiesiłem się...
Ukończyłem ten pierwszy "pakiecik" wyścigów Rico (Szybkości i Drag) i teraz zawiesiłem
się na pierwszym Drifie... nienawidze tej trasy... Nie wiem jak przekroczyć tą granice
3000pkt (taką najczęściej osiąga ten typ).

Masz może jakieś wskazówki jak go pokonac na tej trasie... i jaki mi wogóle samochód
polecasz, bo ja mam jakiś początkowy (nie pamiętam jak się zwał)...


Używaj więcej hamulca ręcznego i staraj się wchodzić z zakręty z jak największą prędkością i nie tracić zbyt wiele podczas driftowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 18:12, ImRo Nixon napisał:

Kurde... zawiesiłem się...
Ukończyłem ten pierwszy "pakiecik" wyścigów Rico (Szybkości i Drag) i teraz zawiesiłem
się na pierwszym Drifie... nienawidze tej trasy... Nie wiem jak przekroczyć tą granice
3000pkt (taką najczęściej osiąga ten typ).

Masz może jakieś wskazówki jak go pokonac na tej trasie... i jaki mi wogóle samochód
polecasz, bo ja mam jakiś początkowy (nie pamiętam jak się zwał)...


Chłopie, kup najlepiej Madzę RX - 7. Najlepsze auto do driftów.Pontiakiem (chyba go masz, do go nie wygrasz). Jak byś miał problemy to mogę go wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 19:16, Szyszek123 napisał:

Chłopie, kup najlepiej Madzę RX - 7.


A czy ta Mazdę jakoś specjalnie trzeba tuningować? Czy taką fabryczną śmigać? :P
Bo ja wogóle nie mam kasy na spcejalny jakiś tam tuning bo wydalem całą kase na te najdroższe auto (śmiga jak rakieta, a wchodzi w zakręty jak F1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pokonałem tego Ryana...
Ale czy w tym momencie kończymy grę? Nie ma żadnych napisów końcowych, wiem, wiem, może i nie ukończyłem wszystkich wyścigów, ale... czy można uznać że ukończyłem grę? :P Wkącu już nie ma większego kozaka odemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 22:22, ImRo Nixon napisał:

Dobra, pokonałem tego Ryana...
Ale czy w tym momencie kończymy grę? Nie ma żadnych napisów końcowych, wiem, wiem, może
i nie ukończyłem wszystkich wyścigów, ale... czy można uznać że ukończyłem grę? :P Wkącu
już nie ma większego kozaka odemnie :P


Nie, do ukończenia zostało ci jeszcze pokonanie pozostałych królów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 00:12, Ecko09 napisał:

Nie, do ukończenia zostało ci jeszcze pokonanie pozostałych królów.


Zrozumiałem... właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem! Wielkie Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ale sie zdenerwowałem... Tyle czasu się męczyłem z tymi wyścigami "Szypkości" co każda trasa jest w tych terenach "piaskowych gór"... I wkącu tego nie przeszedłem... Co ciekawe, w każdym wyścigu byłem pierwszy, ale ogólnie do dominacji zabrakło mi około 2k pkt... Męczyłem się, męczyłem się aż wkącu zabrakło mi kuponów naprawczych...

Kurna tam nie da się rozpędzić, bo albo nierówność i lecisz w kosmos, albo jakaś skała przy drodze... Mam ten najdroższy wózek, troszkę władowałem w niego części... i chyba mimo to utkne... na wieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 11:22, ImRo Nixon napisał:

Kurna, ale sie zdenerwowałem... Tyle czasu się męczyłem z tymi wyścigami "Szypkości"
co każda trasa jest w tych terenach "piaskowych gór"... I wkącu tego nie przeszedłem...
Co ciekawe, w każdym wyścigu byłem pierwszy, ale ogólnie do dominacji zabrakło mi około
2k pkt... Męczyłem się, męczyłem się aż wkącu zabrakło mi kuponów naprawczych...

Kurna tam nie da się rozpędzić, bo albo nierówność i lecisz w kosmos, albo jakaś skała
przy drodze... Mam ten najdroższy wózek, troszkę władowałem w niego części... i chyba
mimo to utkne... na wieki...


Najdroższy czyli Pagani Zonda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:07, Ecko09 napisał:

Najdroższy czyli Pagani Zonda?


Tak, zgadza się... Zonda...
Właśnie zostały mi tylko te dwa wyścigi Szybkości... musze dzisiaj je przejść... wykupie maksymalną ilość napraw... i pojeżdże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 14:59, ImRo Nixon napisał:

> Najdroższy czyli Pagani Zonda?

Tak, zgadza się... Zonda...
Właśnie zostały mi tylko te dwa wyścigi Szybkości... musze dzisiaj je przejść... wykupie
maksymalną ilość napraw... i pojeżdże!


A żebyś kupił skylinea, albo 911 turbo to byś przeszedł to z palcem w d.... Zonda, choć najszybsza w grze, ma to do siebie, że w próbach prędkości jest strasznie niestabilna, czyli prowadzi się jak świnia i utrzymanie jej na drodze nawet komputerowym przeciwnikom sprawia trudność. Poza tym Zonda daje strasznie mało punktów i dlatego masz problem ze zdominowaniem dnia wyścigów, mimo ze dojeżdżasz jako pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 15:43, Adam Słoma napisał:

A żebyś kupił skylinea, albo 911 turbo to byś przeszedł to z palcem w d.... Zonda, choć
najszybsza w grze, ma to do siebie, że w próbach prędkości jest strasznie niestabilna,
czyli prowadzi się jak świnia i utrzymanie jej na drodze nawet komputerowym przeciwnikom
sprawia trudność. Poza tym Zonda daje strasznie mało punktów i dlatego masz problem ze
zdominowaniem dnia wyścigów, mimo ze dojeżdżasz jako pierwszy.


Ooooo! Świetnie żeś mi doradził! Tylko... ostatecznie jaki mam ten samochód kupic? Tego skylinea czy tego 911 turbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować