Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Czy żeby przejść KARIERĘ w 100% wystarczy zdominować każdy dzień??? Jak nie to co trzeba jeszcze zrobić???

Z góry dzięki za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:01, TtittaX napisał:

Czy żeby przejść KARIERĘ w 100% wystarczy zdominować każdy dzień??? Jak nie to co trzeba
jeszcze zrobić???

Z góry dzięki za pomoc. :-)


Nie wiem. Ja tam nie patrzyłem na procenty w trakcie grania. Mam 100%, ale wygrałem każdy wyścig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo gdy wchodze pograc online to zawsze nie wyszukuje mi ani jednego dnia wyscigu (szybka rozgrywka) gdy jednak znajde go poprzez dzien wyscigow to gdy pojawia sie okno po wejsciu na "serwer" "czekanie na dane rankingowe" gra wylacza mi sie i schodze na pulpit... Mam juz 100% wiec troche zal zaczynac calkiem od nowa. (w momencie gdy sprawdzalem gre online po rozpoczeciu nowej kariery wszystko bylo ok) Bardzo prosze o pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:28, Ecko09 napisał:

Przydałby mi sie nowy samochód do Gripu. Obecnie mam Nissan 350Z. Jakies propozycje?


A stać cię już na 911 Turbo? Zobacz sobie co to cudo po max tuningu potrafi. Co prawda nie mój przejazd, ale ja nie mam jeszcze 911-stki stuningowanej na maxa.

http://pl.youtube.com/watch?v=6u7cTSEvu98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:28, Ecko09 napisał:

Przydałby mi sie nowy samochód do Gripu. Obecnie mam Nissan 350Z. Jakies propozycje?


Może Ford GT. Szybki, dobrze się trzyma drogi, po ulepszeniu ok. 900 KM, tylko trochę wywrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i stuningowałem już na maksa Porsche 911 turbo. Jak na razie jechałem nic jeden wyścig, z dużą liczbą zakrętów, ale już wyraźnie było widać, że ma świetne przyspieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaki samochód polecilibyście kupić do dragu? Bo mój Civic już jest zbyt słaby i zostaje w tyle. Zastanawiałem się nad jakimś muscle, ale nie jestem pewien. Czekam na rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:24, Ryan Cooper napisał:

Witam. Jaki samochód polecilibyście kupić do dragu? Bo mój Civic już jest zbyt słaby
i zostaje w tyle. Zastanawiałem się nad jakimś muscle, ale nie jestem pewien. Czekam
na rady.


Toyota Supra, najlepszy samochód do Dragu, bez problemu pokonasz nim nawet króla dragu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy samochód do próby prędkości? Obecnie mam corvette Zo6 chyba i ten samochód co wygrałem od Ryo. Ale nie jestem wstanie nimi pobić wystarczająca liczbe rekordów tras, więc nie moge sie zmierzyć z królem prędkości. Potrzebne mi coś lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:42, Ecko09 napisał:

Jaki jest najlepszy samochód do próby prędkości? Obecnie mam corvette Zo6 chyba i ten
samochód co wygrałem od Ryo. Ale nie jestem wstanie nimi pobić wystarczająca liczbe rekordów
tras, więc nie moge sie zmierzyć z królem prędkości. Potrzebne mi coś lepsze.


Spróbuj Nissana Skyline''a albo Porshaka GT2. Dobrze się trzymają drogi i szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 21:42, Ecko09 napisał:

Jaki jest najlepszy samochód do próby prędkości? Obecnie mam corvette Zo6 chyba i ten
samochód co wygrałem od Ryo. Ale nie jestem wstanie nimi pobić wystarczająca liczbe rekordów
tras, więc nie moge sie zmierzyć z królem prędkości. Potrzebne mi coś lepsze.


Jeżeli chodzi o punkty, to znowu się kłania 911 Turbo, poza tym to chyba najłagodniej się go prowadzi, zresztą zobacz sam. Tylko Toyota Corolla daje więcej punktów, ale jest strasznie niestabilna, no i potrzebuje przynajmniej skrzynki lvl 4 żeby coś zdziałać w próbach prędkości.

http://pl.youtube.com/watch?v=vN-HVgoUaNE&feature=user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 19:24, Ryan Cooper napisał:

Witam. Jaki samochód polecilibyście kupić do dragu? Bo mój Civic już jest zbyt słaby
i zostaje w tyle. Zastanawiałem się nad jakimś muscle, ale nie jestem pewien. Czekam
na rady.



ja ospobiście polecam Corvette po max tuningu przeszedłem nią króla dragu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować