Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

ej,mam taki problem z NFS PRO STREET,jak ustawie grafike(bez znaczenia czy na maksa czy na minimum)to gra po chwili sie zacina i koniec>co zrobic


MOJ KOMP TO procesor 2.0 ,768mb ram,karta grafiki geforce 7600GS 256MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, być może już padło, ale chciałbym wiedzieć czym i gdzie jeździcie ;) Zacznę oczywiście od siebie:
- gripy: Mitsubishi Lancer Evo X
- dragi: niepokonany Dodge Charger R/T
- speed: Chevrolet Corvette Z06 i Lamborghini Murcielago LP640
- drift: Mazda RX-7

Mam jeszcze kilka samochodów wygranych, którymi niestety nie jeżdżę.

Spytam jeszcze, czy was też denerwują wyścigi w Nevadzie? Jak dla mnie najgorsze wyścigi w całej grze. Wszystkie inne przechodzę z palcem w nosie, tylko ta Nevada... przez nią ominąłem króla speedu, jeden dzień wyścigów wcześniej i teraz az mi się nie chce pokonywać Ryo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak
- drift: Mazda RX-7
- dragi: Dodge Charger R/T
-speed: Toyota Supra
-grip: Nissan Skyline

Nevada trudna, ale przy odrobinie samozaparcia udało mi się ją skończyć chociaż nie jedna wiązanka poleciała przy grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:09, JayC napisał:

Mam pytanie, być może już padło, ale chciałbym wiedzieć czym i gdzie jeździcie ;) Zacznę
oczywiście od siebie:
- gripy: Mitsubishi Lancer Evo X
- dragi: niepokonany Dodge Charger R/T
- speed: Chevrolet Corvette Z06 i Lamborghini Murcielago LP640
- drift: Mazda RX-7

Mam jeszcze kilka samochodów wygranych, którymi niestety nie jeżdżę.

Spytam jeszcze, czy was też denerwują wyścigi w Nevadzie? Jak dla mnie najgorsze wyścigi
w całej grze. Wszystkie inne przechodzę z palcem w nosie, tylko ta Nevada... przez nią
ominąłem króla speedu, jeden dzień wyścigów wcześniej i teraz az mi się nie chce pokonywać
Ryo.


Ja jeżdżę tak:

gripy-Ford GT
dragi- świetny Pontiac GTO
drifty-mazda RX-7
speed-Nissan Skyline

Ja Nevady też nie lubię ale te wyścigi z Ryo wygrałem bez problemu. Trochę wkurzające są te wąskie drogi i hopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jeszcze przy żadnej grze nie kląłem tak jak przy ProStreet, ale tylko na tych wyścigach w Nevadzie. Pierwszy dzień wyścigów z Ryo prawie przeszedłem, ale zachciało mi się wejść do garażu i cała praca na marne... Fakt, da się przejść, ale nie mam zamiaru już dłużej strzępić sobie nerwów. Już wolałbym przejść od nowa niż siedzieć przy tym ProStreecie dłużej. Niemniej jednak gra przednia, naprawdę mi się podobała, jedna z lepszych części NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 13:39, JayC napisał:

Prawdopodobnie jeszcze przy żadnej grze nie kląłem tak jak przy ProStreet, ale tylko
na tych wyścigach w Nevadzie. Pierwszy dzień wyścigów z Ryo prawie przeszedłem, ale
zachciało mi się wejść do garażu i cała praca na marne... Fakt, da się przejść, ale nie
mam zamiaru już dłużej strzępić sobie nerwów. Już wolałbym przejść od nowa niż siedzieć
przy tym ProStreecie dłużej. Niemniej jednak gra przednia, naprawdę mi się podobała,
jedna z lepszych części NFS.


No, trudno. We wszystkich dniach wyścigów jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgubiłem swój CD-Key do Pro Streeta, nie mam instrukcji z cdkeyem, ale została mi płytka i gra zainstalowana dawniej na dysku, więc da się grać. Ale jak chcę połączyć się do sieci, to każe mi podać cd-keya i tu zonk.

Ale mam pomysł, tylko prosiłbym o pomoc. Poszperałem w rejestrze i znalazłem miejsce, gdzie mam go zapisanego, ale nie wiem które cyfry dokładnie muszę wypisać.

Jakby ktoś z oryginałem był tak miły i zrobił coś takiego:
1. Wszedł w Menu START -> Uruchom, i wpisał "regedit" (bez cudzysłowów)
2. Teraz w drzewku po lewej wybrał HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Eletronic Arts -> Need for Speed Pro Street
3. W okienku po prawej powinno się pokazać kilkanaście wartości. Trzeba znaleźć taką o nazwie Product Guid - to jest nasz zapisany CD-Key

Proszę, żeby ktoś porównał tamte liczby z tymi w swojej instrukcji i napisał, które dokładnie muszę przepisać, żeby odzyskać swój CD-key.

Napisałem do pomocy EA, ale nie odpowiadają. Liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:55, Zyzio Ziom napisał:

/.../


niestety, muszę Cię zmartwić, ale mój cd-key ni jak się nie ma do liczb, które znajdują się tam, gdzie podałeś...
chyba tędy nie uda Ci się odzyskać cd-key''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 19:39, Zyzio Ziom napisał:

Więc pozostaje mi tylko czekać i mieć nadzieję, że EA odpowie.


jeśli odpowie, w co wątpię, nie licz na pozytywne rozpatrzenie Twojej sprawy. to jest moloch, jego raczej nie obchodzą takie jednostki jak Ty. bez obrazy ofc, ale taki jest świat...

nie mniej, good luck ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 12:21, kubaaa12 napisał:

Jak bedzie gra dzialac na konfigoracji podanej w opisie ?


Max detale, nie powinno być problemów z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 12:17, Ecko09 napisał:

Co to za bonus był w edycji kolekcjonerskiej?


Myślę że te 5 ukrytych aut ale nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zainstalowałem sobie PS ustawiłem grafike na maxa (detale ), antyaliazing 8x :) itd oraz rozdzielczość 1440=900 i musze powiedziec ze gra działa PŁYNNIE jak smok ! :))

ok a teraz dor zeczy zagrałem.. tak z 20 min .. i mam mieszane uczucia co do tej gry. a Wam sie podoba ?
tylko prosze nie odpowiadac , w jednym zdaniu tylko sie troszke rozpisac.. moze ktos mnie przekona.. bo ona dla mnie taka sztuczna jest.. wszystko jest takie lśniące ładne sterylne...az nie prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:40, Chester001 napisał:

dzisiaj zainstalowałem sobie PS ustawiłem grafike na maxa (detale ), antyaliazing 8x
:) itd oraz rozdzielczość 1440=900 i musze powiedziec ze gra działa PŁYNNIE jak smok
! :))

ok a teraz dor zeczy zagrałem.. tak z 20 min .. i mam mieszane uczucia co do tej gry.
a Wam sie podoba ?
tylko prosze nie odpowiadac , w jednym zdaniu tylko sie troszke rozpisac.. moze ktos
mnie przekona.. bo ona dla mnie taka sztuczna jest.. wszystko jest takie lśniące ładne
sterylne...az nie prawdziwe...


20 minut, dopiero zaczeles grac ;). ja na początku też sobie chciałem odpuścic, ale zagrałem zdziebko dluzej. Potem gra wciaga z wyscigu na wyscig, gra się naprawde przyjemnie do czasów wyscigów w nevadzie, i driftów w dokach tokyo ... (fak ju, Ryo!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 10:38, neo117 napisał:

fajna gra ale to LEGALNE wyścigi spadła grywaknoś gry przez to

Jak dla mnie nie to było przyczyną braku zainteresowania ale braku czegoś co od przeszło 2 lat jest u konkurencji ( GT Legends,GTR2,RACE i RACE07,rFactor,TDU,DIRT i obecnie GRID) widoku z kokpitu by poczuć się faktycznie jak kierowca we wnętrzu (różnych!) aut ,bo co to za frajda prowadzić auto z widoku z zewnątz czy z maski ,szczególnie z maski nie robiło by to wrażenia czy mamy do dyspozycji jedno auto czy kilkanaście... ,a w wymienionych przeze mnie nie tylko czuć (czasami) różnicę między autami ale i widac !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować