Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 21:42, Ecko09 napisał:

Jaki jest najlepszy samochód do próby prędkości? Obecnie mam corvette Zo6 chyba i ten
samochód co wygrałem od Ryo. Ale nie jestem wstanie nimi pobić wystarczająca liczbe rekordów
tras, więc nie moge sie zmierzyć z królem prędkości. Potrzebne mi coś lepsze.



Ja mam BMW z4 ale zbyt stabilne ono to nie jest ale jak dobrze jeżdzisz to może pokanasz nią króla prędkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 14:14, marcin38 napisał:

> Jaki jest najlepszy samochód do próby prędkości? Obecnie mam corvette Zo6 chyba
i ten
> samochód co wygrałem od Ryo. Ale nie jestem wstanie nimi pobić wystarczająca liczbe
rekordów
> tras, więc nie moge sie zmierzyć z królem prędkości. Potrzebne mi coś lepsze.


Ja mam BMW z4 ale zbyt stabilne ono to nie jest ale jak dobrze jeżdzisz to może pokanasz
nią króla prędkości


Ale nie moge sie z nim zmierzyć, musze jeszcze pobić ze 4 rekordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:01, Ecko09 napisał:

> Teraz ja szukam wozu do próby prędkości

Kup Nissan Skyline.


Którego są 3
1:GT-R Proto
2:Poprzednia genracja
3:GT-R
Ułożyłem tak jak w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:28, Ecko09 napisał:

Przydałby mi sie nowy samochód do Gripu. Obecnie mam Nissan 350Z. Jakies propozycje?


Grip? Weź se kup Evo x po max tuningu bieże bez problemu Lamborghini Murcialango ja mam ale dostałem pare pakietów "4" miedzyinnymi nitro i zawieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2008 o 19:35, Adam Słoma napisał:

> Przydałby mi sie nowy samochód do Gripu. Obecnie mam Nissan 350Z. Jakies propozycje?


A stać cię już na 911 Turbo? Zobacz sobie co to cudo po max tuningu potrafi. Co prawda
nie mój przejazd, ale ja nie mam jeszcze 911-stki stuningowanej na maxa.

http://pl.youtube.com/watch?v=6u7cTSEvu98


Ja miałem 911turbo ten syf nawet na max tuningu przegrywa z moją EVO (zmieżyłem czas przejazdu) a wogóle EVO jest tańsze i lekkie co oznacza że bardzo szybko przyśpiesza ale jesli walniesz z 350 + Nitro to po wozie ale wóz godny polecenia ja nim pokonałem ROY choc on też ma EVO (Wolniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2008 o 11:03, Szyszek123 napisał:

> Przydałby mi sie nowy samochód do Gripu. Obecnie mam Nissan 350Z. Jakies propozycje?

>

Może Ford GT. Szybki, dobrze się trzyma drogi, po ulepszeniu ok. 900 KM, tylko trochę
wywrotny


Grałem u kolegi fordem GT jak wpadniesz w poślizg to dachujesz(GRIP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 07:26, marcin38 napisał:

> Ładne? :)

Te auta są twoje? Mi osobiście się nie podobają.


Moje :)
Dla mnie są ładne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 08:38, michal hunter napisał:

Siemka,co mam zrobić by muc pojechac samochodem na dwuch kołach??? Mam corvette c6.


Widocznie masz za słaby samochód, musisz kupić coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wd. mnie Pro Street to porazka... nie ma tego czegos co by przyciagnelo do monitora jak powiemdzmy Most Wanted. Noi zle zrobili ze wyscigi sa na legalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 07:23, marcin38 napisał:

Ja miałem 911turbo ten syf nawet na max tuningu przegrywa z moją EVO (zmieżyłem czas
przejazdu) a wogóle EVO jest tańsze i lekkie co oznacza że bardzo szybko przyśpiesza
ale jesli walniesz z 350 + Nitro to po wozie ale wóz godny polecenia ja nim pokonałem
ROY choc on też ma EVO (Wolniejsze)


Podejrzewam, że nawet nie raczyłeś obejrzeć filmiku, do którego linka wstawiłem. Jak znajdziesz się swoim EVO w pierwszej dziesiątce rankingów to wtedy pogadamy:). A w ProStreecie czas nie jest decydującym czynnikiem jeżeli chodzi o rankingi.
A co do RYO, to bardzo mało mi brakowało do tego, żebym go pokonał swoją Corollą, a z tymi częściami co mam teraz pewnie bym już to zrobił, więc podejrzewam że mało którym samochodem nie da się tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:27, michal hunter napisał:

Mam corvette c6 nie na maksa ale super stuningowaną. Na dragu na 1\2 mile spokojnie
dochodzi mi do 400 KM\h, mam napęd na tylne koła a i tak mi nie startuje na dwuch kołach.


A masz zawieszenie lvl 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:27, michal hunter napisał:

Mam corvette c6 nie na maksa ale super stuningowaną. Na dragu na 1\2 mile spokojnie
dochodzi mi do 400 KM\h, mam napęd na tylne koła a i tak mi nie startuje na dwuch kołach.


A zaraz po starcie wciskaj od razu dopalacz, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 08:38, michal hunter napisał:

Siemka,co mam zrobić by muc pojechac samochodem na dwuch kołach??? Mam corvette c6.


Ja pokonałem króla dragu corvette z06(Coupe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 12:53, Adam Słoma napisał:

> Ja miałem 911turbo ten syf nawet na max tuningu przegrywa z moją EVO (zmieżyłem
czas
> przejazdu) a wogóle EVO jest tańsze i lekkie co oznacza że bardzo szybko przyśpiesza

> ale jesli walniesz z 350 + Nitro to po wozie ale wóz godny polecenia ja nim pokonałem

> ROY choc on też ma EVO (Wolniejsze)

Podejrzewam, że nawet nie raczyłeś obejrzeć filmiku, do którego linka wstawiłem. Jak
znajdziesz się swoim EVO w pierwszej dziesiątce rankingów to wtedy pogadamy:). A w ProStreecie
czas nie jest decydującym czynnikiem jeżeli chodzi o rankingi.
A co do RYO, to bardzo mało mi brakowało do tego, żebym go pokonał swoją Corollą, a z
tymi częściami co mam teraz pewnie bym już to zrobił, więc podejrzewam że mało którym
samochodem nie da się tego zrobić.


Jak nie chodz o czas to o co?(Oprucz zabawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować