Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 15:38, k0rnas napisał:

Zapomniałem o linku :>

To już było, to montaż ujęć na pustyni z różnych trailerów. No, ale i tak sie zgodzę - wyścigi >wyglądają< ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:29, Michał Raven napisał:

Jeśli kogoś zaciekawi to jest nowy trailer z NFS: Pro Street. Tym razem Smoke. http://pl.youtube.com/watch?v=dGnBzN7nbko
A jeśli ktoś by chciał pobrać to można z MG. ;)

No powiem szczerze, że całkiem nieźle ten dym wygląda. Wraz z następnymi trailerami zaczynam się coraz bardziej przekonywać do NFS Pro Street, ale i tak nie kupie dopóki nie przeczytam kilku recenzji bo na Carbonie się zawiodłem kupując nie czytając recki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w końcu to zaczyna porządnie wyglądać graficznie. Mam nadzieję, że nie będzie tak jak w poprzednich częściach, że jak się zatrzymasz, to zamiast ulicy będzie pixeloza :D A i wreszcie są uszkodzenia samochodów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się zapowiada smakowicie chociaz klimat Undegrounda też mi się podobał, no ale co nowsza częsc to nowe pomysły. Oby tylko nie spaprali modelu zniszczen i zeby wymaganie sprzetowe nie byly z kosmosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza lekkimi zniszczeniami, co było widać na jednym z ostatnich trailerów gdy tylko lekko stuknął w inny samochód pojawi się napis "Heavy Damage" mogę się czepić grafiki. Spójrzcie na to jak się słońce odbija od drogi. Poza tym jazda na pustyni to typowo Jankeski styl. Oh For God''s Sake.

20070801082607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 08:26, Michał Raven napisał:

Poza lekkimi zniszczeniami, co było widać na jednym z ostatnich trailerów gdy tylko lekko stuknął
w inny samochód pojawi się napis "Heavy Damage" mogę się czepić grafiki. Spójrzcie na to jak
się słońce odbija od drogi. Poza tym jazda na pustyni to typowo Jankeski styl. Oh For God''s
Sake.


Słońce odbija się od drogi jak w Colin McRay DIRT. Czyżby EA zastosowało NEONa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 08:50, evilADM napisał:

Słońce odbija się od drogi jak w Colin McRay DIRT. Czyżby EA zastosowało NEONa?

Taa jasne, to tylko słońce, choć grafika jest przyjemna dla oka. A na tym asfalcie to za mało pęknięć, tylko po bokach, choć... to droga na pustyni, czyli ruch tam musi być bardzo mały, wiec nawierzchnia bez większych peknięć prawdopodobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm troszke to dziwne że w Pro Strret będzie BMW, mi sie wydaje że tej klasy samochody nie nadają się do tunningu bo są moim zdaniem zbyt luksusowe, t samo tyczy sie Mercedesa i szkod by było rozbić sie takim autkiem za pół miliona złotych na wrzącej pustni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będą uszkodzenia samochodu, ale nadal nie mogę się przekonac do tych wyścigów na torach :( I jeszcze jedno: niech będzie duuuuuuużżżżżooooo tuningu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą, powinno tym razem być bardzo dużo tego tunningu, ze wzlgędu na ulepszony Autosculpt™. Jestem zadowolony że poprawili ten tryb bo w Carbonie było coś malo tego tunningu własnoręcznego. Więc poczkeamy do listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mi nei chodzi o to żeby odpicować tak furę żeby sie wogule z miejsca nie mogła ruszyć, ja lubie tunning tai jaki mi sie tylko spodoba, nie mam wygranego stylu, to zależy od marki którą tunninguje, np Mercedes wymaga lekkiego liftingu, natomiast samochody tunerskie np RX-8 można potraktować odrobinę poważniej ale nie należy też przesadzać. Ogulnie Tunning jest dla każdego szanującego sie fana Need For Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować