Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Nie no, super. Widzicie te kontrolki ABS, TC i SM?? Co prawda nieużyteczne, ale zawsze cieszy. Licznik nie nawiązuje do tych z Carbona i Most Wanted, model zniszczeń taki jaki miał być. Po teaserze obawiałem się, że karoseria i cała konstrukcja będzie ulegac deformacji, a jak sie okazuje wcale tak nie będzie. I dobrze. Zauważyliście też te strzałki pomocnicze?? Czy ja wiem, w NFS?? no, ale widać, że cos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL.
Tylko go ledwo stuknął i już Heavy Damage ... Bardzo realistyczna gra. Dziękuje bardzo. To tylko Carbon z dodatkami. Moim zdaniem muszą jednak popracować nad uszkodzeniami bo co to jest teraz to ŻAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 11:45, pan m. napisał:

Miały być lekkie.No to widać;)Może tylko ta część jest tak"narażona na uszkodzenia"bo to jest
rzeczywiście dziwne.

No, zgadzam się. Takie miały być, kto chce z NFS mieć FlatOut''a?? Uszkodzenia miały takie być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba przyznać że facet jeźdxi jak pokraka:D A co do filmiku to też mnie zszokowało to "Heavy Damage" przy lekkim stuknięciu, ale mam pytanie czy jak sie ukończy wyścig to dalej te uszkodzenia zostaną czy sie same naprawiają do czasu kolejnego wyścigu, czy trzeba zapłacic za naprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:23, Krystian-03 napisał:

Ale trzeba przyznać że facet jeźdxi jak pokraka:D A co do filmiku to też mnie zszokowało to
"Heavy Damage" przy lekkim stuknięciu, ale mam pytanie czy jak sie ukończy wyścig to dalej
te uszkodzenia zostaną czy sie same naprawiają do czasu kolejnego wyścigu, czy trzeba zapłacic
za naprawę?


na gry-online.pl jest zapowiedz i tam napisali ze uszkodzenia sie naprawia ze swiojej kieszeni ale moze zdazyc sie sytuacja ze samochod jest juz wrakiem i nie zostaje nic innego tylko oddac go na zlom :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 13:23, Krystian-03 napisał:

czy trzeba zapłacic za naprawę?

W tym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18976&pid=408, w odpowiedzi EA na pytanie usera znalazły się takie zdania: ''''Znów - zniszczenia nie mają być żadną karą. Mają ładnie wyglądać i dostarczać frajdy. Jednakże jeśli zniszczysz swój samochód do tego stopnia, że dalsza jazda nie będzie możliwa, czas pomyśleć o naprawach.''''

Czyli niestety będzie trzeba bulić w naprawy, a co za tym idzie zarobki za wyścig wzrosną pewnie w stosunku do MW czy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 14:12, speedraid napisał:

Czyli niestety będzie trzeba bulić w naprawy, a co za tym idzie zarobki za wyścig wzrosną pewnie
w stosunku do MW czy C.


No tutaj masz rację. Ale co do ceny to przypuszczam że będzie to ok 150zł a wymagania sprzętowe wzrosną gwałtownie, w końcu do premiery zostały jakieś 4 mieśiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, narzekaliście, że logo niewidoczne. EA postanowiła je wiec pomalować, oczywiście nie wiadomo, czy oficjalne będzie tak właśnie wyglądać.

20070728201242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Pro Street jest to odejście od tematu... no bo przeciez cztery ostatnie czesci to były nielegalne wyscigi i ucieczka przed policja!!! a teraz co? nie dosc ze po torach to jeszcze legalnie..... ja na pewno w te gre grac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:18, jakoktochce napisał:

jak dla mnie Pro Street jest to odejście od tematu... no bo przeciez cztery ostatnie czesci
to były nielegalne wyscigi i ucieczka przed policja!!! a teraz co? nie dosc ze po torach to
jeszcze legalnie..... ja na pewno w te gre grac nie bede

Wrong. Dwie ostatnie części to ucieczka przed policją. U1 i U2 nie miały policji, ale były długie hrabstwo Cheshire. Natomiast wszystkie ostatnie części od NFS 3 bez Porsche były nielegalne. NFS chce być legalne. Zobaczymy w demie co wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:18, jakoktochce napisał:

jak dla mnie Pro Street jest to odejście od tematu... no bo przeciez cztery ostatnie czesci
to były nielegalne wyscigi i ucieczka przed policja!!! a teraz co? nie dosc ze po torach to
jeszcze legalnie..... ja na pewno w te gre grac nie bede


odejście od tematu może troche tak ale to się już zamieniało w fife, co rok to samo :/ Poprzednie części mnie szybko nudziły ale ta zapowiada się świetnie (ten model uszkodzeń!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że dobrze,że NFS będzie legalny.Bo najbardziej ze wszystkich części podobało mi się Porsche(a grałem w prawie wszystkie).Ale to miało klimat...i gry podobnej do tej już nie będzie,a szkoda,bo zagrałbym w Porsche Unleashed 2...Ale to marzenia;(
Co do loga to wydaje mi się duużo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może o Lamborghini?O,bym cały sklep wykupił;PMoże byc legalny,ale powinien mieć dużo tuningu.Albo tak:dwa tryby kariery:Legelny i nie.co ty na to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lambo? Może być. Of korz tylko Gallardo Spyder :P Co do tunningu, to po rozmowie z kilkoma osobami z redakcji doszliśmy do wniosku, że większość części tuningu optycznego pochodzi z poprzednich NFSów. Dwa tryby? Nie. Za dużo zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powinni się bardziej wysilić.No,najwięcej tuningu było w U2.Reflektory,głośniki,neony pod maską,drzwi...w MW porażka.W carbon ciut lepiej,bo duzo naklejek.Autospult do niczego,ciekawe jak teraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 20:50, Michał Raven napisał:

Lambo? Może być. Of korz tylko Gallardo Spyder :P Co do tunningu, to po rozmowie z kilkoma
osobami z redakcji doszliśmy do wniosku, że większość części tuningu optycznego pochodzi z
poprzednich NFSów. Dwa tryby? Nie. Za dużo zachodu.


jak ci się podoba tylko unlegal to pograj w poprzednie części :P a te nową zostaw tym którzy lubią odmienność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować