Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 23:39, pizmak666 napisał:

> Nosz, zabrakło mi ok. 1800 pkt. :/
domyślam się że to nie dużo...
mówie, idź potrenuj tą 350z''tką w quick race''ie na tych samych trasach, a pójdzie Ci łatwiej
; )


za każdy wyścig nabija się (w moim przypadku) od 6500-8000pkt więc myślę że wystarczy poprawić 2 czasy i będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega mówi że to shit, ale jak dla mnie to świetna gra. Tutaj przynajmniej jest poczucie prędkości.

pompa69

Myśle że sam powinieneś przejść gre na 100 procent a nie wykorzystywać nas gramowiczów żeby tobie było łatwiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:14, carbon 029 napisał:

Czy NFS PS pójdzie mi na- 1 GB RAM, video RADEON X1300, audio REALTEK ''97, procesor AMD ATHLON
64 3000+

Powinien pójść na średnich detalach chodź by sie troche cioł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:14, carbon 029 napisał:

Czy NFS PS pójdzie mi na- 1 GB RAM, video RADEON X1300, audio REALTEK ''97, procesor AMD ATHLON
64 3000+


Nie wiem, choć myśle że jest szansa odpalić NFS PS na minimalnych detalach. A może też pójdzie na lepszych- to zależy od wielu czynników.

A masz Viste czy XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szpanerski, w stylu F&F, jednak sam kiedyś się czymś takim "jarałem", teraz wolę inne autka, jednak taką pracę można docenić. sam robiłeś? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:57, pizmak666 napisał:

szpanerski, w stylu F&F, jednak sam kiedyś się czymś takim "jarałem", teraz wolę inne autka,
jednak taką pracę można docenić. sam robiłeś? ; )

tak sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro street jest ciekawą i odlotowa gra.Jak jeżdzi sie po drogach i sciga sie to jak sie wejdzie w predkośc nad dziwiękową to wtedy zaczyna sie jazda..Tylko nie wiem czy pro street jest lepszy od carbona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:03, Yaquza napisał:

Pro street jest ciekawą i odlotowa gra.Jak jeżdzi sie po drogach i sciga sie to jak sie wejdzie
w predkośc nad dziwiękową to wtedy zaczyna sie jazda..Tylko nie wiem czy pro street jest lepszy
od carbona?


Carbon się chowa , ta odsłona jest bardzo dobra , moim zdaniem ewolucja tej serii idzie w dobrą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować