Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Oto poziom jaki zaprezentował król dragu w walce ze mną:
stójka: 185m (mi raz się udało zrobić 268m a potem już miałem poniżej 150;)
ćwiartka: 9.16 sekundy
połówka: 13.78 sekundy

poziom trudności: średni (teraz żałuję że nie gram na mistrzu bo w sumie prawie nie napotykam trudności w tych wyzwaniach...)

Moje testy tego Mustanga:
1/4: 8.4s
1/2: 12.3s

w ostatnim wyścigu (połówka) źle wrzuciłem jedynkę przez co samochód trochę spowolniło co i tak nie przeszkodziło mi wyprzedzić króla jakieś 50m przed metą... Wygrana to 50.000$ oraz "różowe majtki" króla:D
ale ten mustang to coś słaby w porównaniu do supry jest więc go zaraz sprzedałem (50.230$) jedyne co mi zaimponowało to to że stójkę zawsze na starcie robi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:42, Norbert1367 napisał:

ja ogólnie nie śledziłem premiery tej gry ?? i czy jest juz dostępna w polskiech sklepach ??


Od czwartku jest w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:43, Ecko09 napisał:

> ja ogólnie nie śledziłem premiery tej gry ?? i czy jest juz dostępna w polskiech sklepach
??
>

Od czwartku jest w sklepach.

aha dzięki ................... a to skąd wy ją macie ?? nielegalne ściąganie ;p;;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:07, player000 napisał:

poziom trudności: średni (teraz żałuję że nie gram na mistrzu bo w sumie prawie nie napotykam


Poziom trudności zawsze możesz zmienić w opcjach. Ja osobiście gram na Królu, bo głownie sam chciałem się wziąć za hamowanie i takie rzeczy.
;)
A myślicie, że Dodge Charger R/T do Dragu to dobry wybór?
Ecko09 - ja 14%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:48, Wojtas94 napisał:

> poziom trudności: średni (teraz żałuję że nie gram na mistrzu bo w sumie prawie nie napotykam


Poziom trudności zawsze możesz zmienić w opcjach. Ja osobiście gram na Królu, bo głownie sam
chciałem się wziąć za hamowanie i takie rzeczy.
;)
A myślicie, że Dodge Charger R/T do Dragu to dobry wybór?
Ecko09 - ja 14%


jedynie do stójki jest dobry (wiem bo sobie go musiałem specjalnie kupić bo supra nie daje rady w tym trybie;/) lepszym wyborem jest Shelby GT500 (NOWE!!!) lub pontiac GTO 67'' oraz oczywiście supra!! te samochody miałem okazję testować i uważam że są niezłe (poniżej 9 sekund na 1/4 każde z tych aut osiąga) Zonda wydaje mi się przesadzona ale skoro w nitrocide kolesie na radarach po 350 na każdym wyciągają to chyba sam muszę "zainwestować" 741.000$ + tuning w tą brykę... Może zna ktoś jakieś porządne auto do speedów?? takie co po 320km/h będzie śmigać. (jak na razie najlepszy był Skyline który utrzymywał prędkość na poziomie 300 a wyciągał 390)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy są jakieś kody do pro street''a? Ja nie potrzebuję, ba nawet gra by mi nie ruszyła ale dla koledze mam załatwić. Jak ktoś zna to niech tu napisze, albo jakiś link wrzuci... Za wszystko z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 06:40, player000 napisał:

Ja ci to przejadę ale jak wrócę dziś ze szkoły (około 16.00) jak byś się zdecydował to wyślij
e-mail z zapisem kariery na adres chomiczek000@gmail.com. Obiecuję że nie będę się bawił w
żadne wydawanie Twojej kasy:D


Spróbuje jeszcze raz to zaliczyć, ale jeśli sie nie uda to ci tego save''a prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.
ProStreet jeszcze nie mam a chciałbym wiedzieć czy jest w nim Aston Martin DB9 ?
czytałem że tak, ale że trzeba go sobie kupić, to jest w końcu normalnie dostępny czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest aston dostępny jak każdy inny wózek. na pewno nie od początku i za jakąś kwotę, ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:45, pizmak666 napisał:

jest aston dostępny jak każdy inny wózek. na pewno nie od początku i za jakąś kwotę, ale to
chyba normalne.


Bluźnisz.... Aston DB9 i ta druga jego wersja jest jakoś "ukryta" w kodzie gry, niedostępna w grze, podobno powstaje program który ma te i inne ukryte wózki odblokowac i udostępnic w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:56, Blackbeard napisał:

Bluźnisz.... Aston DB9 i ta druga jego wersja jest jakoś "ukryta" w kodzie gry, niedostępna
w grze, podobno powstaje program który ma te i inne ukryte wózki odblokowac i udostępnic w
grze.

heh, no to nie widziałem. przy liście aut nie pisali nic takiego... w takim razie sorry za wprowadzanie w błąd. ale już nie długo, zamawiam dziś PS razem z maską zdrajcy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 18:15, Blackbeard napisał:

> Drag: Supra

O stary, poddałeś mi super pomysł z tą Suprą na drag ;D

Jeśli chodzi o mój skład to:
Grip: BMW M3
Drag: Supra
Drift: Skyline
Speed: Lancer X

skyline nie mozna wybrac do driftu jak dobrze pamietam , ostatnio chciałem własnie jego kupic i jest napisane brak drifftingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:05, cmurder napisał:

skyline nie mozna wybrac do driftu jak dobrze pamietam , ostatnio chciałem własnie jego kupic
i jest napisane brak drifftingu


heh, to beznadziejnie. to auto nadaje się do tego typu wyścigów. na zawodach w realu na zachodzie i w kraju kwitnącej wiśni sporo nim jeździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować