Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Ciekawy wygląd a skoro sam robiłeś to gratuluję:) Sam chyba kiedyś zrobię grafiti ze swojej Supry;) a co do Supry to NIE MA CHYBA LEPSZEGO SAMOCHODU DO DRAGU POZA ZONDĄ!!! (ale ona z tuningiem jest 4x droższa...) Chciałem uwiecznić moje ostatnie wyniki ale nie wiem czy mi uwierzycie bo stara wersja frapsa wycięła mi kawałek ekranu z wynikami na filmiku;/ (nakręciłem tylko wynik końcowy) a osiągi były następujące 10.7 sek na 1/2 oraz 6.8 na 1/4. wspomnę jeszcze że udało mi się wyciągnąć 404km/h co jest nie lada wyczynem ponieważ zwykle prędkość maksymalna kończy się na 250mph lub 403km/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:31, przemas15 napisał:

Pro Street jest najlepsze po prostu co tu dużo mówić trzeba zagrać


Najlepsze? Nie neguję tego, bo i mi sie podoba, ale dla fana beretów, lub piłki nożnej ProSh... ProStreet będzie znaczył tyle co śnieg w zimie :D

P.S Zaraz wrzuce fotki moich kochanych furek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:54, cmurder napisał:

co sądzicie o tym wyglądzie ?


jak dla mnie to jest zbyt pstrokaty, wole bardziej stonowane tuningi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zaczynam z wyprzedzeniem ale jakie tryby (najpierw) proponujecie do naszych weekendów?? (mam nadzieję że da się jakoś zabezpieczyć żeby jeździli np. tylko znający hasło) Moje propozycje to:
drag (kwestia tego czy 1/4 czy 1/2)
drift (nie jakiś pokręcony tylko jakaś lekka trasa)
próba prędkości maksymalnych
Próba czasowa

eliminacje sektorowe są ciekawe ale nie fair dla tego co ostatni jedzie z wiadomych chyba względów... Próba prędkości to jazda na czas więc lepiej jakąś odmianę wprowadzić;) a stójka na 2 kołach nie jest chyba jakimś bardzo wymagającym trybem... Ja jestem przeciw trasom z ostrymi zakrętami bo co to za frajda zwalniać do 70km/h żeby się wyrobić... Czekam na kolejne propozycje;) może zaczęlibyśmy w przyszły weekend;)??
I jeszcze sprawa samochodów: Moim zdaniem PAGANI ZONDA F nie powinna być akceptowana no i może jeszcze lambo i ford GT.
Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 08:33, speedraid napisał:

> Need for Speed Pro Street to fajna gierka tylko trzeba mieć niezłego procka.
W tym problem, że twój jest słabiutki. Nie zrzucaj winy na grę...

Wiem, wiem, i nie zwalam winy na grę. Jestem trochę zacofany w komputerze, procek szczególnie, ale i tak sobie nieźle radzi [Test Drive Unlimited chodzi bardzo płynnie, tylko w mieście się trochę tnie [tzn. jest około 10-15 fps, a czasami tylko 5fps :( ]].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 23:41, buraczek18 napisał:

> Need for Speed Pro Street to fajna gierka tylko trzeba mieć niezłego procka.
> Ja grałem w demko na Athlonie 1800+ [1,53GHz], ATi Radeonie 9800PRO 256MB/128bit, 768MB
RAM
> Jak all detale obciąłem to jakoś kręciło 15-25 fps [nie wiem czy doszło do 25 ale było
płynnie
> :] Ilość fps określałem na oko.
Zdecydowanie to chyba kwestia procka ja mam celerona 2.6 i 7600 Gt i moge rozkręcić na niezłe
detale ale przez procka ciągle tnie.Nawet po obniżeniu na Low ale i tak przesyłam fotkę z maksymalnymi
ustawieniami world detail fx detail 800x600 75 hz i max car detail i max crash detail.

Dzięki za screena. Może sobie wymienię procesor na Athlona 2600+ i wtedy trochę szybciej by to mi działały gry. Pod taki socket co mam [socket A [462 nóżki]] można tylko na Allegro procek znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Need For Speed Pro Street mozna miec tylko 1 profil bo ja gram i moj brat by chcial grac ale nie wiem jak stworzyc dla niego oddzielny profil.Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:19, adrian b napisał:

Czy w Need For Speed Pro Street mozna miec tylko 1 profil bo ja gram i moj brat by chcial grac
ale nie wiem jak stworzyc dla niego oddzielny profil.Prosze o pomoc.


Z tego co wiem to można, bo w każdym NFS było można, ale jak to nie wiem, bo sam jeszcze nie grałem, w Carbonie chyba trzeba było wybrać nową grę, ale przed tym jak tam poszukasz radzę skopiować gdzieś kopię zapasową save-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:19, adrian b napisał:

Czy w Need For Speed Pro Street mozna miec tylko 1 profil bo ja gram i moj brat by chcial grac
ale nie wiem jak stworzyc dla niego oddzielny profil.Prosze o pomoc.

Hmmm, gry tej nie mam ale w opcjach napewno jest taka możliwośc. O ile sie nie myle ścieżka powinna być taka: opcje>profile>nowy profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:19, adrian b napisał:

Czy w Need For Speed Pro Street mozna miec tylko 1 profil bo ja gram i moj brat by chcial grac
ale nie wiem jak stworzyc dla niego oddzielny profil.Prosze o pomoc.


są 3 sloty na save więc każdy może mieć jeden i postęp w karierze będzie różny trzeba tylko pamiętać żeby odpowiedni zapis załadować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy need for speed jest fajną samochodówką bo jak patrzyłem screeny to wydaje się na fajną grę i jakby co to powiedzcie mi jakie ma wymagania jak ktoś ma tą grę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:29, muniok napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy need for speed jest fajną samochodówką bo jak patrzyłem screeny
to wydaje się na fajną grę i jakby co to powiedzcie mi jakie ma wymagania jak ktoś ma tą grę???


przeczytaj ostatnie 2 strony tego tematu a dowiesz się wszystkiego. A co do wymagań to poszperaj w necie!! wpisujesz "pro street" i na kilku pierwszysch stronach na pewno będą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania wpisz w wyszukiwarce albo google, znajdziesz.
gra jest ogólnie bardzo dobra, lepsza niż poprzednie pod wieloma istotnymi względami. zmieniono charakter wyścigów na legalny, wprowadzono ulepszenia w trybach wyścigów i tuningu mechanicznym i szereg innych zmian mających na celu nieco utrudnienie i urealnienie rozgrywki. jednak nadal jest to świetny NfS. imo i większości innych lepszy niż poprzednie serie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:35, pizmak666 napisał:

wymagania wpisz w wyszukiwarce albo google, znajdziesz.
gra jest ogólnie bardzo dobra, lepsza niż poprzednie pod wieloma istotnymi względami. zmieniono
charakter wyścigów na legalny, wprowadzono ulepszenia w trybach wyścigów i tuningu mechanicznym
i szereg innych zmian mających na celu nieco utrudnienie i urealnienie rozgrywki. jednak nadal
jest to świetny NfS. imo i większości innych lepszy niż poprzednie serie! :D

Aha jak to są legalne wyścigi to znaczy że policja cię w ogóle nie goni???? Bo tak od policji jak trzeba było uciekać to było fajniej. Ale jak mówisz że jest zajebista to ci wierze na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma policji. wszystko ma charakter legalności. jeżeli się interesujesz polską sceną tuningową, to możesz mieć pojęcie jak wygląda rozgrywka w PS''ie. organizowane są co weekend event''y - zawody w 2 dniowe.
ogólnie większy nacisk położono w nim na modyfikacje i dostosowanie auta do swoich potrzeb, jest mnie zręcznościowo i imo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Gram w NFS Pro Street, jestem w Battle Machine. Niby wygrałem już wszystkie wyścigi, zdominowałem dzień, ale nie mam dostępnych następnych mistrzostw. No to mówię "trzeba zdominować kolejny dzień". Opuszczam dany dzień wchodzę jeszcze raz w Battle Machine i dominuję kolejny dzień (znów te same wyścigi). I tak już ze 3-4 razy. Ile dni trzeba zdominować ? Czy może ja coś nie tak wchodzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:41, pizmak666 napisał:

nie ma policji. wszystko ma charakter legalności. jeżeli się interesujesz polską sceną tuningową,
to możesz mieć pojęcie jak wygląda rozgrywka w PS''ie. organizowane są co weekend event''y
- zawody w 2 dniowe.
ogólnie większy nacisk położono w nim na modyfikacje i dostosowanie auta do swoich potrzeb,
jest mnie zręcznościowo i imo lepiej

Aha jak tak mówisz to wydaje się zajebiste. A jest duży wybór samochodów i części do tuningowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:41, kolektor napisał:

Witam, mam problem. Gram w NFS Pro Street, jestem w Battle Machine. Niby wygrałem już wszystkie
wyścigi, zdominowałem dzień, ale nie mam dostępnych następnych mistrzostw. No to mówię "trzeba
zdominować kolejny dzień". Opuszczam dany dzień wchodzę jeszcze raz w Battle Machine i dominuję
kolejny dzień (znów te same wyścigi). I tak już ze 3-4 razy. Ile dni trzeba zdominować ? Czy
może ja coś nie tak wchodzę ?


Przechodząc na prawo powinien być taki specyficzny event i jak go zdominujesz to przechodzisz do react team session czy jakoś tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować