Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

Niemiecki serwis TDU Centra oficjalnei potwierdził 2 część znakomitej ścigałki, której pierwsza część na PC nei ujrzała światła dziennego. Czy to dobry krok ?? Oby nie odegrało się to na grywalności gry spod stajni Eden studios.Więcej informacji nie podano, lecz możansie domyślic, że grę będzie wspierał DirectX 10. No cóż, na 2008 rok kupujemy nowe kompy. Nowe, żadne update :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:27, Adamzzz napisał:

Już? Nawet jeszcze TDU nie wyszło w Polsce ;-)

W Polsce ?? Na Świecie na PC też nie wyszło jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:30, speedraid napisał:

> Już? Nawet jeszcze TDU nie wyszło w Polsce ;-)
W Polsce ?? Na Świecie na PC też nie wyszło jeszcze :D



Lol. Jeszcze 1 nie wyszła a ty już o 2 zakładasz temat. Super po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:50, SpeeDTraP napisał:

Lol. Jeszcze 1 nie wyszła a ty już o 2 zakładasz temat. Super po prostu.

A co, zabronisz mi ?? Skoro było info to niby czemu nie miałbym zakładać ?? Jedynka jest na Xbox360, a to zmienia rzecz... Radziłbym zacząć pisać na temat gry :) Proszę, wstrzymajcie sieod tekstów ''''premiery 1 na PC jeszcze nie było, a ty zakładasz o 2'''', bo tylko i wyłącznei zaśmieca to temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:54, speedraid napisał:

>...............


Ta, było też Info że jest w planach GTA 10 i co z tego.
Pozatym jeszcze w 1 nie graleś a o 2 mówisz.
Wszystko po kolei człowieku.
Osobiście powiem co do TDU2 że mogłoby nie wychodzić. 1 jest na tyle dobra że 2 nie potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:57, SpeeDTraP napisał:

Ta, było też Info że jest w planach GTA 10 i co z tego.

Brawo, specyficzne myślenie :/

Dnia 12.02.2007 o 20:57, SpeeDTraP napisał:

Pozatym jeszcze w 1 nie graleś a o 2 mówisz.

No i?? No i co z tego ?? To jest temat ogólny (człowieku!!), a nei o moich wrażeniach. Bądź co bądź, ale troche tutaj siedzę na forum i wiem co i jak...

Dnia 12.02.2007 o 20:57, SpeeDTraP napisał:

Osobiście powiem co do TDU2 że mogłoby nie wychodzić. 1 jest na tyle dobra że 2 nie potrzebna.

.......
Dobra, koniec off top''u. Jeżeli tak ci to przeszkadza to założ temat ''''Temat Speedraida, który pomylił wsteczny z jedynką'''' :/ Na pierwszy rzut oka widzę między tobą a citekmaniak podobieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację zakładając temat. Jeśli kogoś nie interesuje nie musi na niego zaglądać, pisać. A TDU na Xboxa 360 miał premierę rok temu. Więc dlatego pojawiają sie wieści o następnej części. Nie ma co się martwić, bo TDU na PC ma premierę 15 marca. do tego czasu nie zdążą wypuścić 2. Chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 20:57, SpeeDTraP napisał:

> >...............

Ta, było też Info że jest w planach GTA 10 i co z tego.

rotfl

Dnia 12.02.2007 o 20:57, SpeeDTraP napisał:

Pozatym jeszcze w 1 nie graleś a o 2 mówisz.

Jakby wszyscy myśleli jak TY tematy o jakiejkolwiek grze można by bło zakłądać dopiero po jej premierze? rotfl2

Dnia 12.02.2007 o 20:57, SpeeDTraP napisał:

Wszystko po kolei człowieku.

rotfl3

Dnia 12.02.2007 o 20:57, SpeeDTraP napisał:

Osobiście powiem co do TDU2 że mogłoby nie wychodzić. 1 jest na tyle dobra że 2 nie potrzebna.

rotfl4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU2 ?? Nawet na x360 byłoby to troche nie trafione. No chyba, że nowy obszar i jeszcze więcej samochodów.. Ale w sumie dla posiadaczy X360 autek jest już masa. Mi to jest obojętne. TDU mam z X360 i sie nieźle bawie. Moim zdaniem powinni jeszcze poczekać aż brać gierkowa wszelkiej maści nacieszy sie TDU. W końcu nie tylko chodzi o konsolowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, temat został założony w lutym, a teraz dopiero pojawiły się jeszcze nawet nie konkretne informacje odnośnie wyjścia gry na rynek. :)
A co do samej gry, to... myślę, że dosyć ciekawy pomysł jest z wpowadzeniem jazdy na bezdrożach, lecz jest jedno ale. Czy jazda właśnie na takich terenach będzie realistyczna? I jeszcze coś, gdyż nie wyobrażam sobie jeździć jakimś Ferrari po takich drogach, a jest ich całkiem sporo, bo aż 800 km. Dla porównania, normalnych tras jest tylko dwa razy więcej... Moim zdaniem, pomysł ten może być udany, a może skończyć się wielkim niepowodzeniem... Nie róbmy z tej gry drugiego Colina. ;)
Oczywiście cieszy mnie fakt, że do gry zostaną wprowadzone nowe samochody terenowe. Następnym plusem są zmienne warunki pogodowe i upływ czasu. Ciekawe będą wyścigi w nocy... :)
Co do daty wydania to nie jest to trochę za szybko, aby stworzyć kolejną tak realistyczną i wspaniałą grę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko za szybko się dzieje, jest miesiąc od premiery TDU a tu już mowa o TDU 2?
Wątpię w to wszystko.
Ale nie jestem pewny, zresztą jestem tylko człowiekiem więc mogę się mylić.
Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 15:52, MasterHeroes napisał:

To wszystko za szybko się dzieje, jest miesiąc od premiery TDU a tu już mowa o TDU 2?

Misiac? Premiera była ponad 2 miesiace tematu tak dla twojej informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za pomyłkę ale z TDU jakoś czas za szybko leci więc się nie wie który teraz jest miesiąc xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 19:43, MasterHeroes napisał:

Sorka za pomyłkę ale z TDU jakoś czas za szybko leci więc się nie wie który teraz jest miesiąc
xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 10:32, Gigand napisał:

> Sorka za pomyłkę ale z TDU jakoś czas za szybko leci więc się nie wie który teraz jest
miesiąc
> xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować