Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2012 o 16:08, Damianuss1 napisał:

Mam taki problem. Gram na Xboxie, postanowiłem sobie pojeździć ponownie w TDU2, pobrałem
wszystkie możliwe łatki i między innymi tą z motorami. Ok, wchodzę do gry i jadę do salonu
ze ścigaczami. Wbijam i chcę kupić motor jakikolwiek, okazuje się, że muszę je kupić
za punkty msp... Czy to tak ma wyglądać? Nie jestem pewny czy problem może leżeć w tym,
że save game mam na pamięci konsoli, a same łatki pobrały się na dysk. Halp.

Niestety dodatek został właśnie tak skonstruowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 18:04, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Niestety dodatek został właśnie tak skonstruowany :(

Matko... takiej ściemy jeszcze nie widziałem. Niby to tylko 80msp za jeden motor, który mnie interesuje, ale chyba i tak sobie odpuszczę. Dzięki za odpowiedź, nie spodziewałem, się, że ktoś tu jeszcze zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:08, Damianuss1 napisał:

> Niestety dodatek został właśnie tak skonstruowany :(
Matko... takiej ściemy jeszcze nie widziałem. Niby to tylko 80msp za jeden motor, który
mnie interesuje, ale chyba i tak sobie odpuszczę. Dzięki za odpowiedź, nie spodziewałem,
się, że ktoś tu jeszcze zajrzy.

Za darmo dostajesz update mapy świata, pojazdy są już płatne - tak to działa, a szkoda, według mnie powinni rzucić choć jeden motocykl za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu po uruchomieniu gry, mimo podania wszystkich danych konta ze strony tdu, kluczy etc. gra przełącza mnie do trybu offline dając komunikat: "nieprawidłowy klucz" coś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wyrwałem dzisiaj to w Biedronce za 2 dychy. I chyba odpuszczę. Co to jest za model jazdy? Jak to jest w ogóle możliwe w takiej samochodówce? Na ,,sport" wpadają w poślizg auta dość łatwo, ale w taki sposób, że wydaje mi się to w żaden sposób nieusprawiedliwone... Zniósłbym nawet tą głupią otoczkę kariery... Zobaczę jeszcze hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej... po przebrnięciu przez tą pierwszą licencję robi się trochę fajniej. Da się do tego modelu przyzwyczaić, choć jest on wg mnie gorszy nawet od tego dziwactwa z Hot Pursuit. Ale offroad i eksploracja bardzo mi się spodobały. I tyle ładnych autek...:) Da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc, że to mój trzeci post pod rząd w tym temacie, to nie sądzę, ale spytam - gra tu ktoś jeszcze w to po sieci? Bo tak to już chyba sobie tą grę odpuszczę, nawet na padzie grająć licencje mnie wpieniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU2 online padło chyba parę miesięcy po premierze. Gra jest niesamowitym rozczarowaniem po genialnej jedynce. Jeżeli nie widzisz nikogo na drogach, to nikogo zwyczajnie nie ma... Nawet w miesiąc po premierze było mało ludzi. Ciesz się, że nie zapłaciłeś pełnej ceny za grę. Serio ciesz się. Nie ma nic, czego w tej grze zwyczajnie nie spierniczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2013 o 20:34, Sipso napisał:

TDU2 online padło chyba parę miesięcy po premierze. Gra jest niesamowitym rozczarowaniem
po genialnej jedynce. Jeżeli nie widzisz nikogo na drogach, to nikogo zwyczajnie nie
ma... Nawet w miesiąc po premierze było mało ludzi. Ciesz się, że nie zapłaciłeś pełnej
ceny za grę. Serio ciesz się. Nie ma nic, czego w tej grze zwyczajnie nie spierniczono.


Szczerze mówiąc, to codziennie trochę ludzi widzę, parę razy udało się nawet z kimś pościgać. Da się w to trochę z przyjemnością pograć, dwóch dych raczej nie żałuję:) Ale bez wątpienia, dużo w to już nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ktoś tam jeździ. Ale jeśli jeździsz na klawie: odpuść. Na padzie i kierownicy jest dużo lepiej, a i to dopiero jak sobie te sterowanie ustawisz w Ustawieniach Kontrolera z pomocą poradnika na necie. Wtedy grać się da.
Niestety twórcy zamiast na frajdę z gry postawili na społecznościówkę, która nie ma sensu.
Naprawdę mnie zdziwiło, gdy wjechałem na offroad autem do tego nie przeznaczonym. 60 na godzine i licznik stoi, ani krzty więcej. Tymbardziej że był to Shelby Mustang...
I jeszcze taka ciekawostka, im ''późniejsze'' auta zdobywasz, tym prowadzą się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 10:24, Kirabaxior napisał:

Nie no, ktoś tam jeździ. Ale jeśli jeździsz na klawie: odpuść. Na padzie i kierownicy
jest dużo lepiej, a i to dopiero jak sobie te sterowanie ustawisz w Ustawieniach Kontrolera
z pomocą poradnika na necie. Wtedy grać się da.
Niestety twórcy zamiast na frajdę z gry postawili na społecznościówkę, która nie ma sensu.

Naprawdę mnie zdziwiło, gdy wjechałem na offroad autem do tego nie przeznaczonym. 60
na godzine i licznik stoi, ani krzty więcej. Tymbardziej że był to Shelby Mustang...
I jeszcze taka ciekawostka, im ''późniejsze'' auta zdobywasz, tym prowadzą się lepiej.


Jak dla mnie, to właśnie im dalsze auta tym ciężej się jeździ. Na padzie gram teraz. A to sztuczne ograniczenie dla aut nie offroadowych jest bez sensu, owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować