Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

jeżdże tak samo :)
ja na gre nie narzekam w zasadzie wcale, ta kwestia z czasówkami jest irytująca ale to w zasadzie jedyny wiekszy problem jaki ja mam z tą grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę spać przez wichurę ;/ odpaliłem tdu2 i jakiś nowy patch się zassał 28 mb -ciekawe co nowego się pojawi :) dajcie znać, czy macie jakieś zmiany :)

no to albo patch coś spierniczył albo serwery leżą znów bo grać się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 08:25, Kociomisio napisał:

Sukces!! Patch został anulowany.

czasem się zastanawiam, czy oni mają testerów w ogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko... czy na o''ahu są jakieś nowe salony samochodowe, czy tylko takie same jak na ibizie? bo odkryłem już ok 25% terenu i wciąż mi się powtarzają salony z takimi autami jak na ibizie.... w ogóle chyba jakoś mało tych aut jest co?

pozdro

ps. fajnie, że patcha wycofali bo można grać jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają ich kilkaset tysięcy, baa jeszcze dla nich nawet za to Atari nam nie płaci a my im ;)...
W sumie różnych aut jest 90 więc nie tak źle :-). Z tego co pamiętam Na Oahu jest kilka autek których nie znajdziesz na Ibizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:57, igor8472 napisał:

Mają ich kilkaset tysięcy, baa jeszcze dla nich nawet za to Atari nam nie płaci a my
im ;)...
W sumie różnych aut jest 90 więc nie tak źle :-). Z tego co pamiętam Na Oahu jest kilka
autek których nie znajdziesz na Ibizie.

hmmm 90 to chyba w takim razie na o''ahu muszą być jakieś dodatkowe... dobrym pomysłem by był dlc taki jak do tdu1 był +45 autek. brakuje mi lexusa i jakichś takich aut spokojniejszych do "lansu" - np jakaś limuzyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

90 + kilka klubowych których z racje gorszej platformy ;) jeszcze nie widziałem, zdaje się że wśród nich Gumpert będzie. Z tych 90 bodajże 7 to nagrody za duele i mistrzostwa wysp, jedne to Audi z kasyna, 1 to Merc za 9 czy 10, nie pamiętam, poziom ścigania prze policje - trzeba się te 9 razy nie dać złapać i 6 z wraków, z tych 90 kupnych jest ok 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam taki prolem
mam kierownice Logitech momo i nie moge w opcjach zmienic kontrolera z klawiatury na kierownice
mial ktos taki problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę teraz cofać. Miałem ustawione cofanie na pedał hamulca (na kierownicy), a teraz nagle gdy hamuję samochód nie chce cofać. Wiecie gdzie to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:32, ejkers napisał:

A ja nie mogę teraz cofać. Miałem ustawione cofanie na pedał hamulca (na kierownicy),
a teraz nagle gdy hamuję samochód nie chce cofać. Wiecie gdzie to zmienić?


Spróbuj po zatrzymaniu się samochodu nacisnąć jeszcze raz/kilka razy przycisk odpowiadający za hamowanie i cofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i nic, trochę lipa, bo teraz jak w coś przywalę muszę zaczynać wyścig od nowa, bo nie mogę cofnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 16:32, ejkers napisał:

A ja nie mogę teraz cofać. Miałem ustawione cofanie na pedał hamulca (na kierownicy),
a teraz nagle gdy hamuję samochód nie chce cofać. Wiecie gdzie to zmienić?

To błąd gry. W trybie automatycznym na padzie/kierownicy nie da się cofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 18:33, byverter napisał:

To błąd gry. W trybie automatycznym na padzie/kierownicy nie da się cofać.


A próbowaliście wcisnąć hamulec, i gdy wóz już stoi wcisnąć hamulec raz jeszcze? Bo w jedynce na automacie pier trzeba było wóz zatrzymać i dopiero wsteczny.
Poza tym na manualu gra się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 18:59, ejkers napisał:

Dzięki, Dobra już luz, po zatrzymaniu się muszę 4/5 razy wcisnąć hamulec, żeby wóz cofnął.

Nie tak w sumie powinno to wyglądać.. proponuję byś przywrócił ustawienia początkowe i od nowa skonfigurował po je swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2011 o 18:55, Sipso2008 napisał:

Poza tym na manualu gra się o niebo lepiej.


Nareszcie dowiedziałem się dlaczego niektórzy są tak bezsensownie szybcy na starcie i na prostej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 13:19, Kociomisio napisał:


> Poza tym na manualu gra się o niebo lepiej.

Nareszcie dowiedziałem się dlaczego niektórzy są tak bezsensownie szybcy na starcie i
na prostej.

no generalnie w grach model automatycznej skrzyni trochę odbiega od rzeczywistości.... w tdu on działa tak, jak zwykły D a nie S niestety. Najbardziej odczuwalne jak palisz gumę na starcie albo jedziesz na drodze nierównej.
Ja jeżdżę na automacie tylko z lenistwa :) jak zacznę online wyścigi odbywać to przejdę na manual :) póki co to się bawię w odkrywcę map i kolekcjonera aut :) nie zapominając o kasynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować