Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Test Drive Unlimited 2 - temat ogólny

853 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2011 o 22:50, maggit napisał:

Ee tam, cheatowanie jest domeną wszystkich narodów. :P

Zgadza się, napisałem tylko, że te dwa wiodą prym. Dokładna analiza tabeli wyników choćby TDU 1 i 2 to potwierdza ;]

Dnia 07.05.2011 o 22:50, maggit napisał:

Widziałem też kogoś w Ferrari 599XX (normalnie jest dostępnie Fioriano i GTO).

599XX to cudo kropka Jednak w grze nie widziałem.

Dnia 07.05.2011 o 22:50, maggit napisał:

Natomiast trzeba przyznać, że Eden wykonał niezły chwyt marketingowy [...] żeby
zachęcić nas do kupna. W każdym razie, do kupna ZR-1 mnie zachęcili. :P

TAK, ZR-1 wyborne, i kupić bedę chciał.. jeszcze tego SL65bs (ładny, przyzwoite prowadzenie) i żyć nie umierać :)

edit:
Co do chwytów marketingowych, wspomnę jeszcze o tym co mnie wkurzyło.. ze 100% odnalezionych wraków, mam teraz bodaj 68%, a jak juz wcześniej wspominałem, zadanie wykonane mam na full ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś grać w TDU2 na sprzęcie bliskim wymaganiom minimalnym? Jak wygląda optymalizacja w kontekście słaby komputer + low detail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wkrótce będę testował TDU2 na takim sprzęcie.

A tak nawiasem, czy mają pozwolenie na budowę tych nowych obiektów na Ibizie i Oahu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 23:12, deusER4 napisał:

edit:
Co do chwytów marketingowych, wspomnę jeszcze o tym co mnie wkurzyło.. ze 100% odnalezionych
wraków, mam teraz bodaj 68%, a jak juz wcześniej wspominałem, zadanie wykonane mam na
full ;|


Jeśli chodzi o Ferrari, to ja jestem wielkim fanem F40 i F50. 599 jakoś do mnie nie przemawia. Połowa
klasy samochodu to jednak też jego wygląd. A przynajmniej w przypadku Ferrari. :3

Niestety, jak włączyłem grę po patchu, już miałem odnalezione odpowiednio po 3 wraki każdego nowego samochodu. Teraz nie mogę dostać punktów za kolejne, nawet jak znajdę je na mapie (łąćznie z odnalezionymi ponownie starymi wrakami, które jakimś cudem mi zniknęły z listy wykonanych zadań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2011 o 15:26, maggit napisał:

Jeśli chodzi o Ferrari, to ja jestem wielkim fanem F40 i F50.

Osiągi super, reszty komentować nie trzeba, wielkie rozbieżności w opiniach fanów Ferrari są i będą ;)

Dnia 08.05.2011 o 15:26, maggit napisał:

599 jakoś do mnie nie przemawia. Połowa klasy samochodu to jednak też
jego wygląd. A przynajmniej w przypadku Ferrari. :3

Tak, dlatego właśnie 308/388 jest niedoścignionym wzorem :)

Dnia 08.05.2011 o 15:26, maggit napisał:

Niestety, jak włączyłem grę po patchu, już miałem odnalezione odpowiednio po
3 wraki każdego nowego samochodu.

Stratosy są dwa, ale;
Tak też było w moim przypadku, jednak wczoraj jeden wrak Shelby Daytona nie wiedzieć czemu zapunktował (zachodnie wybrzeże) na 9/10 xD Szok, ponieważ już dawno ten samochód odebrany, dopakowany i polakierowany. Cuda w TDU to chleb powszedni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 22:02, OmenGda napisał:

taki off top, ale czym najlepiej jechać puchar ibizy? subaru?

Śmię twierdzić że czym byś nie pojechał to puchar zaliczysz ..ale tak, Subaru najlepszy wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy można w grze, podobnie jak w jedynce dodawać własne stacje radiowe z własną muzyką? Bo te dwie stacyjki są słabe i nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 16:30, Kirabaxior napisał:

Pytanko, czy można w grze, podobnie jak w jedynce dodawać własne stacje radiowe z własną
muzyką? Bo te dwie stacyjki są słabe i nudne.

Niestety nie. Polecam przerzucić się na Foobar/Winamp/WMP, czy czego tam używasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:52, deusER4 napisał:

> taki off top, ale czym najlepiej jechać puchar ibizy? subaru?
Śmię twierdzić że czym byś nie pojechał to puchar zaliczysz ..ale tak, Subaru najlepszy
wybór ;)

Rozumiem :) :) :)
Dzięki za odpowiedź, trochę pewnie zajmie takim autem ta wyprawa.....
Coś w ogóle mało tych wyzwań... po tym wyścigu nie ma już nic więcej na Ibizie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:43, OmenGda napisał:

Dzięki za odpowiedź, trochę pewnie zajmie takim autem ta wyprawa.....

No problemo, a wyścig przejedziesz w ok 30 minut ;)

Dnia 16.05.2011 o 17:43, OmenGda napisał:

Coś w ogóle mało tych wyzwań... po tym wyścigu nie ma już nic więcej na Ibizie??

Nie pamiętam dokładnie, ale tak mi sie wydaje. Ibiza jednak to piękna wyspa, mała niestety, ale często spotykam tam ludzi na najwyższych levelach ;) Dodać należy że Exploration Pack + te nadchodzące, będą dorzucać kolejne zadania i pojazdy. Pojawiły się nawet plotki o nowym regionie (Dubaj), ale wyglada to na lekki żart, by nie powiedzieć prowokację. Co ma być to będzie, mimo to miło by było otrzymać dodatkowych ~4k km kwadratowych do zwiedzania, ale o czym ja tu piszę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:21, maggit napisał:

Niestety nie. Polecam przerzucić się na Foobar/Winamp/WMP, czy czego tam używasz.

Ale naprawdę nie ma bata na to? Niby można i tak, ale niestety psuje to klimat w pewnym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 20:43, Kirabaxior napisał:

> Niestety nie. Polecam przerzucić się na Foobar/Winamp/WMP, czy czego tam używasz.

Ale naprawdę nie ma bata na to? Niby można i tak, ale niestety psuje to klimat w pewnym
stopniu.

Nie, no jaja sobie robię.... Gdyby było inaczej, to chyba bym napisał, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2011 o 20:18, peter000 napisał:

Jak wziąć udział w tych pościgach policyjnych jako policjant? Bo widziałem to na trailerze
ale nie mogę tego znaleźć.

Gdy jakiś gracz uderzy w radiowóz tak, aby włączyć pościg, do innych graczy będących w polbiżu dzwoni telefon informujący o możliwości wzięcia udziału w pościgu. Aby uczestniczyć w pościgu jako policjant co najmniej dwóch graczy musi się zgodzić na bycie policjantem, w przeciwnym wypadku ścigany będzie uciekał przed AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować