Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo C&C 3 wkrótce!

37 postów w tym temacie

bym się nie zdziwił gdyby "nagle" masa osób wykupiła płatne konto w fileplanet :]
a nawet - poczekać z tydzień lub dwa dalej i demko będzie dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tylko porównać to z Supreme Comander. Wiem że to zupełnie inne gry, ale w co mi się przyjemniej będzie grało to wybiore :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania maja byc identyczne jak te z Battle for Middle Earth 2:

OS - Windows XP
Processor - Intel Pentium 4/AMD Athlon 1.6 GHz
Memory - 256 MB RAM
Hard Drive - 6 GB
DVD Drive - 8 SPEED
Video Card - 64 MB*
Sound Card - DirectX 9.0c compatible
DirectX - Version 9.0c
LAN - TCP/IP Compliant, 2-8 players
Online - 56.6 Kbps; 2 Players
Online - Broadband; 3-8 Players
Input - Keyboard, Mouse

Jesli to sie sprawdzi >> malo ludzi bedzie bawilo w SC. Bylem wielkim fanem TA, czekalem na SC..deczko sie zawiodlem. Jesli C&C3 bedzie tak grywalny jak dawne C&C, bedzie spelnial takie wymagania, i ruszy na takim sprzecie jak BFME2 to SC padnie z zapomnienie.
Kto bedzie meczyl SC na 15 fps, skoro na tym samym sprzecie bedzie mogl wymiatac z pelna plynnoscia w C&C3?

Juz sie nie moge doczekac C&C3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL co ty tam wypisujesz sc dzila bardzo plynie na high a nie mam smoka tylko roczna grafe po za tym te wymagania to sa takie ze gra sie odpali a nie jest pwoiedziane ze bedzie dzialac płynnie pred napisal ze gra bedzie ladnie wygladac tylko z dobrymi bebechami czyli (min)gf 6800 256mb cpu najlepije c2d ale pewnie na p4 od 2,6 bedzie nawet chodzilo, 1 gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zobaczysz roznice plynnosci, i cene sprzetow na ktorych mozna plynnosc w obu grach uzyskac.

SC
PIV 3 GHz,
2 GB RAM,
Karta graficzna 3D 256 MB Geforce 6xxx

C&C3
Intel Pentium 4/AMD Athlon 1.6 GHz
Memory - 256 MB RAM
Video Card - 64 MB* Geforce 3 or better.

Roznica spora.A roznica w cenach kart graficznych jest ogromna.
Uzyskana plynnosc na 6600GT a na 7900GS to spora roznica. A grajacy na 7900GS i tak narzekaja na plynnosc SC.
Coz, demo C&C pokaze jak sie maja te wymagania co rzeczywistosci.Obecnie klocenie sie nie ma sensu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 11:02, zigihammer napisał:

Sam zobaczysz roznice plynnosci, i cene sprzetow na ktorych mozna plynnosc w obu grach uzyskac.

SC
PIV 3 GHz,
2 GB RAM,
Karta graficzna 3D 256 MB Geforce 6xxx

C&C3
Intel Pentium 4/AMD Athlon 1.6 GHz
Memory - 256 MB RAM
Video Card - 64 MB* Geforce 3 or better.


A wiesz co jest jeszcze najlepsze? To, że SC po pierwsze niemiłosiernie tnie na tej konfiguracji, po drugie... wygląda o wiele gorzej (ściągnijcie sobie demo!) niż C&C3, a nawet niż BofME2, a nawet BofME1.. a nawet Emperor: Battle for Dune (tak!).
Niesamowita porażka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorx za double posting
demko zarezerwowane, moze was zainteresuje ze ign download manager podaje przyblizona date dostepnosci jako poniedzialek 26 lutego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SC jest o tyle ciekawą grą ,że w przeciwiństwie do prawie każdej gry na rynku to nie karta graficzna a procesor ma największy wpływ na ilość fps. Ekipa gas powered garage ponoć gra na cztero rdzeniowych procesorach w SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na to demo z niecierpliwością. Jestem bardzo ciekawy jak wygląda następca serii C&C.
Chętnie kupiłbym najpierw C&C First Decade, ale jego cena jest nadal baaardzo wysoka.
Grałem w poszczególne tytuły serii, ale na półce z grami mam tylko Tiberian Sun i Generals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować