Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

Command & Conquer: Tiberium Wars - Oficjalny Temat Ogólny

288 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 21:37, Kris_bla napisał:

Wiec chyba odpusc sobie ta gre i tyle ;-P

NIe bo przecież gra działa częściowo pozatym trudno sobie odpuścić taki tytuł.
Nadal prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 21:46, buraczek18 napisał:

> Wiec chyba odpusc sobie ta gre i tyle ;-P
NIe bo przecież gra działa częściowo pozatym trudno sobie odpuścić taki tytuł.
Nadal prosze o pomoc.


Z pustego to i Salomon nie naleje, wiec nie pograsz i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 21:46, buraczek18 napisał:

> Wiec chyba odpusc sobie ta gre i tyle ;-P
NIe bo przecież gra działa częściowo pozatym trudno sobie odpuścić taki tytuł.
Nadal prosze o pomoc.

Może podaj dokładną konfigurację komputera? Masz oryginał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 23:23, Pablo Querte napisał:

> > Wiec chyba odpusc sobie ta gre i tyle ;-P
> NIe bo przecież gra działa częściowo pozatym trudno sobie odpuścić taki tytuł.
> Nadal prosze o pomoc.
Może podaj dokładną konfigurację komputera? Masz oryginał?

Nie nie mam z demka ide powtarzam a konfig kompa to zależy co chcesz wiedzieć Celeron d 2.7GHz win xp sp2
1Gb ram 80 Gb hdd Intel 82915G/GV/910GL Express Chipset Family pozatym mam na gramsajcie podane też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 21:21, buraczek18 napisał:


no ot możesz popatrzeć na pudełko albo na screeny graczy ,a jest na co ... Ta piękna grafa , ech co ja tu będę pisał ;] O grze możesz zapomnieć z ta "kartą graficzną " oraz prockiem ( ach te Celerony )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graliście już na sieci??
Bo ja tak, no i cóż... czasem kijowo jest :/ zależy z kim się gra...

Powinni parę poprawek wprowadzić do gierki.
Niektórzy robią tak że stawiają elektrownie w taki sposób aby podejść z obszarem budowy pod wrogą bazę a potem stawiają działka... i pozamiatane... nie jeden raz się z tym spotkałem i wkurzające to jest :/
albo tank spam, koleś zasypuje nas chmarą czołgów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 12:36, Arczir2d2 napisał:


LOL, jak można dać się zrobić w tą głupią taktykę z wieżami ? LOL , nie mogę. Lepiej żebyś się nie przyznawał, ale rozumiem nie kazdy odrzu jest dobry . . . Zazwyczaj kolesie robia ( NoD ) obeliski więc wystarczy zrobić airy i wtedy pozamiatane. Co do spamu skorpiony/predatory to jedynie trzeba wymyślić jakąś taktyke, sam cosik obmysliłem ,ale trzeba to sprawdzić, jest to dość kosztowne ale lepiej zrobić tak a niżeli przegrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę zwiększyć prędkość gry. W instrukcji pisze że można to zrobić w opcjach - ogólne, ale tam jest tylko suwak do opisów i przewijania ekranu myszką.
Proszę o pomoc, z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaliscie to:
"Ostatnio słyszy się coraz więcej o błędach w grach, jednak najwięcej bugów wyłapuje się w sieciowych produkcjach, w których gracze co jakiś czas znajdują ciekawe “rozwiązania”, które przez pomyłkę wprowadzili programiści.

Tym razem błąd dopadł Command & Conquer 3. Chodzi o to że podczas gry online osoba, która pełni funkcję obserwatora może przejąć kontrole nad jednostkami jednego z graczy w taki sposób ze zacznie tworzyć budynki w jego bazie, bez jego zgody oczywiście. Przekonał się o tym niejaki TheGunrun, który podczas rozgrywki zauważył że elektrownie budują się same. Jako że to sprytny gracz był, zapisał replaya i zamieścił informację o błędzie na serwisie Planet Command & Conquer. EA ogłosiło iż błąd rzeczywiście istnieje, a zostanie poprawiony w nadchodzącym patchu oznaczonym numerem 1.05."
Gry.wp.pl

Niezla beka IMO ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:31, Skarmory napisał:

czy ktoś wie jakie ta gierka ma wymagania ?


WYMAGANIA SYSTEMOWE

System operacyjny Windows XP / Vista (32-bitowy)
Procesor – XP: 2.0 GHz / Vista: 2.2 GHz; Intel Penitum 4/AMD Athlon 2000+/2200+/wielordzeniowe
Pamięć – XP: 512 MB / Vista: 1 GB
Dysk twardy – 6.0 GB (wersja na płycie DVD) lub 8.0 GB (EA Link)
Napęd DVD – 8x
Karta graficzna – XP: 64MB / Vista: 128MB
Karta dźwiękowa – kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX – wersja 9.0c

Zabawa online – łącze internetowe 512 Kbps lub szybsze; 2-8 graczy
Sterowanie – klawiatura, myszka
Opcjonalnie – Zestaw słuchawkowy do komunikacji głosowej
DirectX 9.0c znajdzie się na płycie z grą, ale może wymagać zainstalowania najnowszych sterowników do karty graficznej i dźwiękowej. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce2 lub lepsza; ATI Radeon 7000 lub lepsza. Modele tych kart przeznaczone do laptopów nie są obsługiwane.

Uwaga: Gra zawiera technologie mające na celu uniemożliwienie kopiowania, które mogą spowodować konflikt z nielicznymi napędami CD-RW, DVD-ROM oraz DVD-RW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:37, Kris_bla napisał:

> czy ktoś wie jakie ta gierka ma wymagania ?

WYMAGANIA SYSTEMOWE

System operacyjny Windows XP / Vista (32-bitowy)
Procesor – XP: 2.0 GHz / Vista: 2.2 GHz; Intel Penitum 4/AMD Athlon 2000+/2200+/wielordzeniowe
Pamięć – XP: 512 MB / Vista: 1 GB
Dysk twardy – 6.0 GB (wersja na płycie DVD) lub 8.0 GB (EA Link)
Napęd DVD – 8x
Karta graficzna – XP: 64MB / Vista: 128MB
Karta dźwiękowa – kompatybilna z DirectX 9.0c
DirectX – wersja 9.0c

Zabawa online – łącze internetowe 512 Kbps lub szybsze; 2-8 graczy
Sterowanie – klawiatura, myszka
Opcjonalnie – Zestaw słuchawkowy do komunikacji głosowej
DirectX 9.0c znajdzie się na płycie z grą, ale może wymagać zainstalowania najnowszych sterowników
do karty graficznej i dźwiękowej. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce2 lub lepsza;
ATI Radeon 7000 lub lepsza. Modele tych kart przeznaczone do laptopów nie są obsługiwane.

Uwaga: Gra zawiera technologie mające na celu uniemożliwienie kopiowania, które mogą spowodować
konflikt z nielicznymi napędami CD-RW, DVD-ROM oraz DVD-RW.


wymagania małe nie są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie słyszałem o tym , LoL , chamskie to to. I właśnie m.in. dlatego nie gram terazn a sieci ;P Poczekam do tej mega łaty !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś odpaliłem demo na : athlonie 3800+ bodajże 512MB RAM i grafa radek x300/x550 ( czy jakoś tak było w menedżerze urządzeń ). demo chodziło na średnich detalach bez większych ścinek, grać się dało w miarę komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 08:22, skubsa napisał:

Nie słyszałem o tym , LoL , chamskie to to. I właśnie m.in. dlatego nie gram terazn a sieci
;P Poczekam do tej mega łaty !!!!


Ale zarabisty mowyt, ze Obs moze nagle przejac stery ;-) To nie jest blad IMO tylko niezly smaczek ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować