Zaloguj się, aby obserwować  
BzyQacz

Command & Conquer: Tiberium Wars - Oficjalny Temat Ogólny

288 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 14:42, skubsa napisał:

Jak juz pisałem wolę oglądać upadek Philadelphi a niżeli oglądać do coś ;)


Kwestia gustu :-D Mnie tam sie najbardziej podoba filmik jak Ion Canon udeza w Temple of Nod :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:43, Kris_bla napisał:

>

Bym zapomniał ;) Albo się smieję z DR.Boyla jak strzelał sobię w Scrinów z Ion Cannona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 14:46, skubsa napisał:

Bym zapomniał ;) Albo się smieję z DR.Boyla jak strzelał sobię w Scrinów z Ion Cannona;)


Fajny jest tez filmik egzekucji tej babki, co zdradzila Kaine''a :-) w ogole Kain to powinien dostac Oscara w kategorii, najlepszy fanatyk w grze komputerowej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:10, GanD napisał:

Polecam przejść tę misję jeszcze raz, tym
razem w ten "trudniejszy" sposób. Naprawdę użycie bomby nie jest Twoim obowiązkiem, wręcz przeciwnie.
A samo zakończenie może wielce różne nie jest, ale zawsze to dodatkowy filmik ;)

O, to ciekawe, w takim razie przejdę tamtą misję jeszcze raz. Wtedy jak rozumiem sytuacja jest odwrotna? Tzn. Boyle się wścieka, a generałek gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jednak nie. Ukończyłem tą misję nie używając bomby z płynnym tiberium i filmik na końcu był taki sam. Obie bazy zniszczyłem mamutami i juggernautami, z ion cannon skorzystałem dwa razy, ale tej bomby nie użyłem. Mimo wszystko skończyło się tak, jakbym tej bomby użył (zginęły miliony, Boyle jest zadowolony itd.). Chyba jednak nie ma dwóch różnych filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:23, skubsa napisał:

Są sam miałem takowe ( patrz moje posty )

Na pewno? Mi się wyświetlił dokładnie ten sam film, a zagrałem w tą misję od nowa bez użycia tej bomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:59, Czedwik napisał:

>

Na pewno, maszm oje słowo ;) Jesli uyjesz bombe na scrinów,albo na NoD ( jka chcez ) będzie ten filmik , który zapewne widziałeś, a jesli nie użyjesz to winieneś ujzeć drugi filmik ^ ^ Zresztą jak mi nie wieżysz to w EK jest poradnik i nawet tam jest napisane o dwóch zakończenach ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:09, skubsa napisał:

Na pewno, maszm oje słowo ;) Jesli uyjesz bombe na scrinów,albo na NoD ( jka chcez ) będzie
ten filmik , który zapewne widziałeś, a jesli nie użyjesz to winieneś ujzeć drugi filmik ^
^ Zresztą jak mi nie wieżysz to w EK jest poradnik i nawet tam jest napisane o dwóch zakończenach
^ ^

Ale ja właśnie teraz tą misję ukończyłem bez jej użycia jak mówiłeś. Rozwaliłem obie bazy mamutami i ion cannon (Nod jako drugą) i był film, jakbym tej broni użył - to samo gdy grałem za pierwszym razem, jak jej użyłem. Może błąd gry, ale nie chce już mi się 3 raz tej misji powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:27, Czedwik napisał:

>

No to na 100 % błąd gry
PS.Można obejść to inaczej, musi byc jakis katalog z filmami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm wlasnie skoczylem wszystkie kampanie w C&C3 :-)

Zawiodlem sie troche na finalnym filmiku Nod... w C&C1 byly takie fajne opcje zniszczenia, a tu 5 sekund i nic nie widzimy i po zawodach ;-(

Niemniej dla mnie gra 9/10, bo naprawde jest swietna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:31, skubsa napisał:

No to na 100 % błąd gry

Widocznie, bo nawet gdy wczytuję przed końcem misji ciągle mam to samo.

Dnia 21.04.2007 o 18:31, skubsa napisał:

PS.Można obejść to inaczej, musi byc jakis katalog z filmami ;]

Możliwe, tylko czym je odtworzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:54, Kris_bla napisał:

>

A może za pomocą gry ? Tak samo zrobiłem jak na poczatku nie wiedziałem jak zapisać rep do WC 3 ( nie smiać się ) i dawałe mtak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 19:08, skubsa napisał:

A może za pomocą gry ? Tak samo zrobiłem jak na poczatku nie wiedziałem jak zapisać rep do
WC 3 ( nie smiać się ) i dawałe mtak samo


LOL... no nie wiem ;-D Moze zadziala, ale watpie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą bo mi kampania nie chce działać kraszuje do pulpitu i błąd z plikiem gamedat.
A na potyczce to też czasami kraszuje tak różnie to co mam tylko trening przechodzić bo tylko tam moge grać.
Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie no poddaję się. Ukończyłem ostatnią misję GDI, tym razem biorąc powtórzenie wybierając ją na mapie (poprzednio wziąłem restart z menu) i dalej mam to samo, jakbym użył tej bomby :/ A nawet działa jonowego teraz nie użyłem. Heh, dziwny błąd, nie rozumiem gdzie może być przyczyna. Może ostatni patch to zmienił(jeśli nie grałeś na wersji 1.04)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 00:23, Czedwik napisał:


To zakonczenie miałem właśnie w patchu 1.04 ;) Może jak odpatchujesz albo nie wiem co to zadziała ;D
PS.Widze nowy avatar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 00:06, buraczek18 napisał:

Mam problem z tą grą bo mi kampania nie chce działać kraszuje do pulpitu i błąd z plikiem gamedat.
A na potyczce to też czasami kraszuje tak różnie to co mam tylko trening przechodzić bo tylko
tam moge grać.
Prosze o pomoc.


A masz wszystkie patche i oryginalna gre?

Jesli tak to proponuje nowe stery do karty graf i przeinstalowac DirectX, moze cos pomoze, a na pewno nie zaszkodzi ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 19:47, Kris_bla napisał:

> Mam problem z tą grą bo mi kampania nie chce działać kraszuje do pulpitu i błąd z plikiem
gamedat.
> A na potyczce to też czasami kraszuje tak różnie to co mam tylko trening przechodzić bo
tylko
> tam moge grać.
> Prosze o pomoc.

A masz wszystkie patche i oryginalna gre?

Jesli tak to proponuje nowe stery do karty graf i przeinstalowac DirectX, moze cos pomoze,
a na pewno nie zaszkodzi ;-P


Może tak powiem nie mam gry bo już demo mi sprawia kłopoty więć puki co nie widze sensu kupować pełnej.
Po drugie nie mam karty grafiki tylko "coś" zintegrowanego z płytą głowną intela.Ale gra wymaga 64 mb czyli mimo wszystko to coś co mam zamiast karty spełnia wymagania.Powiem też że to coś nie ma sterowników niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować