Zaloguj się, aby obserwować  
kosteck_yzf

Co jest lepsze PC czy X360

111 postów w tym temacie

Wg. mnie konsole idą w strone PC. Będzie ich coraz więcej i coraz więcej modeli. Potem pewnie dojdzie możliwość zmiany podzespołów. I historia znowu się powtórzy... (bo przeciez konsole to rodzice dzisiejszych PC).

A co do pytania, to najlepiej mieć i PC i XBOXa. Ale jeśli musisz wybrać to PC. Na PC są RPG i wychodzą właściwie wszystkie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:50, gabrielgoluszek napisał:

Na pewno PC... konsole są beznadziejne... na kompie możesz wszystko robić...

Kolejny zatwardziły PC- towiec ;] Spróbuj najpierw gry na konsoli, a potem się wypowiadaj. Jak można porównywać X360 z kompem skoro ma się tylko PC... ;] Zresztą konsole mają coraz więcej opcji... internet, oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć, słuchanie myzyki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:50, gabrielgoluszek napisał:

Na pewno PC... konsole są beznadziejne... na kompie możesz wszystko robić...


To zagraj cwaniaku w Gears of War na PC :P Zresztą na komputerze nie można również prać bielizny, smażyć naleśników, prażyć pop cornu i spawać ^_^ Sam teraz widzisz, że na komputerze nie można robić wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:49, tygryspz6 napisał:

Co jest lepsze konsola czy pecet


a w jakim sensie lepsze ? ładniejsze ? jako lepsza postawka pod kawe/piwo/soczek ? :) chyba, że chodzi o smak, ale tutaj odpadam, bo nie probowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:01, rob300i napisał:

Wg. mnie konsole idą w strone PC. Będzie ich coraz więcej i coraz więcej modeli. Potem pewnie
dojdzie możliwość zmiany podzespołów. I historia znowu się powtórzy... (bo przeciez konsole
to rodzice dzisiejszych PC).

Konsol nie będzie coraz więcej - rynek ma ograniczoną chłonność, ktoś to przecież musi kupić. A cały cykl produkcyjny konsoli, włącznie z opracowaniem technologii, jest bardzo kosztowny, więc trzeba liczyć na przyszłe duuże zyski. Im więcej konsol, tym te zyski będą mniejsze.
Konsole to wcale nie są rodzice dzisiejszych PC. Tymi rodzicami byli ENIAC i inne komputery, które zajmowały po kilka pomieszczeń i ważyły po kilka/kilkanaście ton :)

Dnia 18.02.2007 o 12:01, rob300i napisał:

A co do pytania, to najlepiej mieć i PC i XBOXa.

No logicznie - jak się ma wybrać co jest lepsze, to zawsze najlepiej mieć oba i problem znika :P Tylko że z reguły ludzie dysponują ograniczonymi środkami i muszą wybierać jedno z dwojga :(

Dnia 18.02.2007 o 12:01, rob300i napisał:

Ale jeśli musisz wybrać to PC. Na PC są RPG
i wychodzą właściwie wszystkie gry.

Na PC nie wychodzą wszystkie gry, vide Gears of War czy Gran Turismo. A co do RPG - bardzo niepewne jest pojawienie się na PC Mass Effect, doskonałego RPG :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoje plusy i minusy
na XBoxie nie za bardzo zagrasz w strategie czy pozadne RPGi, ktorych sie obecnie tak czy tak na PC robi mniej
XB ma ta przewage ze wychodza na niego takie gry jak Halo, Gears of War, oraz lepiej sie gra w platformowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PC jest lepszy bo jest uniwersalny, wychodzą na niego wspaniałe gry (rts, rpg) a już wkrótce grafiką przebije nawet xbox''a 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wasze wypowiedzi mnie rozśmieszają <lol2>... jeden pisze, że na konsoli nie ma internetu <lol2>.... inny pisze, że PC jest "leprzy", bo można z nim zrobić wszystko (PC wypierze ci ubrania?, posmaruje kanapki?), a ktoś jeszcze inny, że na PC wychodzą wspaniałe gry... a X360 to co... np. Gears of War, zagrasz w to na PC? ;] Ktoś jeszcze napisał, że PC wkrótce przebije graficznie XBOX''a 360... ile trwa wkrótce? Według mnie to wkrótce potrwa parę lat ;] <lol2> <hahaha> ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:04, lukas1144 napisał:

Niektóre wasze wypowiedzi mnie rozśmieszają <lol2>... jeden pisze, że na konsoli nie
ma internetu <lol2>.... inny pisze, że PC jest "leprzy", bo można z nim zrobić wszystko
(PC wypierze ci ubrania?, posmaruje kanapki?), a ktoś jeszcze inny, że na PC wychodzą wspaniałe
gry... a X360 to co... np. Gears of War, zagrasz w to na PC? ;] Ktoś jeszcze napisał, że PC
wkrótce przebije graficznie XBOX''a 360... ile trwa wkrótce? Według mnie to wkrótce potrwa
parę lat ;] <lol2> <hahaha> ;]


Wedlug mnie 2xGF8800 (a moze 1x) przebije Xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:06, kecal napisał:

Wedlug mnie 2xGF8800 (a moze 1x) przebije Xa.

Tylko kup dwie takie karty, taki procesor i sprzęt podobny do rzeczy zamontowanych X360 w cenie 1500 zł, a po drugie znajdź grę na kompa co generuje taką grafikę jak na X''ie 360 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na konsoli mozna tylko grac no i od niedawna ogladac filmy typu DVD natomiast na komputerze mozna zrobic wiele wiele innych rzeczy...najlepszym rozwiazaniem oczywiscie byloby miec konsole i kompa ale to juz duzy wydatek:/ no coz trzeba poczekac na jakie promocje w sklepach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:37, Brutus101 napisał:

Moim zdaniem leprzy jest PC bo na konsoli niema Internetu ...


Co konsole nei mają internetu???Czyżby Xbox360 tez internetu nei ma.Czytaj wcześniejsze komentarze(lukas1144 już ci na to odpowiedział).Ja lubie to i to,ale ostatnio wole konsole(Gears of war,God of war,Def jam fight for NY,Halo3 itd.) ,na kompie w to nie zagrasz no w Gearsa moze ale trzeba najpierw se w kompie dużo rzeczy pozmieniac jak proca i inne.Ja mam już dosyć kupowania tych procków,kart pamięci,grafike za te wydaną kase to bym mogł kupić Xboxa360 i jeszcze z 3 gry na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować