Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Mikołajkowy gram.pl - wystartował!

284 postów w tym temacie

Ech... no i biorę sobie udział. 3 pracki wyślę minimalnie:)! Bo konkurs jest świetny...

Ciekawym, czy na same Święta także jakiś Konkurs (z "większymi";)) nagrodami będzie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poszło kolejne zgłoszenie... chyba 10... Nie wiem czy wszystko się będzie liczyć :( Właśnie się zorientowałem że jedna praca nie jest z gry CDP :/
Czy liczą się prace dotyczące gier będących dopiero w planie wydawniczym (takich, co jeszcze nie wyszły)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, poszedł. Mój też nie jest z CDP bo Gothiców, Morrowindów itp będzie pewnie mnóstwo(że nie wspomnę o WOWie), więc trudniej będzie się wyróżnić. Miło by było coś wygrać, np. GW bo bez abonamentu.
Jak nie wygram to się pochlastam i będzie afera, że przez CDP i gram.pl zabił się człowiek ;) Wcześniej jednak zadzwonię do Thompsona...
A tak na serio to powodzonka życzę wszystkim(siebie też w to wliczam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem prace ... wyslalem ja ... tylko ze 2 razy bo w jednym ze zgloszen zapomnialem dopisac nr domu :P i tak to wyszlo ... sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:29, Elldrigar Vallar napisał:

A ja nad swoją pracą nadal pracuję;-D Wyśle tylko jedną ;-) 6 grudnia to troche wcześnie, no ale postaram się zdązyć;-/
Pozdrawaim
All iżycze szczęścia oraz Weny twórczej!!

To musi być coś specjalnego ;>
Przyznaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem gimpa. :-) Nie lubie coś painta, bo jakiś taki archaiczny mi się wydaje. Niby ma tam pare opcji ciekawych, ale to i tak nic w porównaniu z gimpem. Tam można robić prawie cuda. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 12:03, ryba15 napisał:

a o co ch odzi z tym
3. W konkursie mogą brać tylko posiadacze aktywnego konta gram.pl.

Masz konto, możesz pisać na forum (masz zarejestrowane jakieś gry, ale tego nie jestem pewien, raczej nie), na górze masz kobrazek i napis "moje konto" ;)
Nie jesteś zbanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 12:14, ryba15 napisał:

czyli niemusze miec zarejestrowanej gry??

W sumie masz aktywne konto, nie jest zawieszone, masz pewnie nawet wPLN na koncie... Raczej nie trzeba mieć gier, ale lepiej zapytać kogoś z CDP.

Niestety coś ostatnio nikt z "niebieskich" nie dopisuje się w tym wątku i nie odpowiada na pytania :/
Poczytaj zasady forum, może gdzieś będzie wzmianka o tym co to jest aktywne konto. Ewentualnie wyślij maila z pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 12:40, lOkErS napisał:

tylko trzeba jeszcze umiec... cos czuje ze nie mam szans z moimi paintowymi rysunkami ;(

Przestańcie tak gadać ;P

Nie mam szans! Ooo! Jestem beznadziejny! Psujecie atmosferę ;)

Pamiętaj, już tysiąc razy ktoś wspominał, liczy się humor, a nie technika... Na przykład masz ogromne szanse przebić wszystkie moje prace, chociaż są robione w Corelu, z użyciem dobrych narzędzi, ale nie są wcale powalająco śmieszne ;)
I jak się postarasz to pewnie przebijesz tą trzydziestkę osób lepszych ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 13:56, Radger napisał:

Powiedzcie jakimi przyciskami ssie robi zdjecie (screenshot) z gry bo ja juz zapomniałem tylko szybko bo juz nie długo 6jest!!

Screen shota robi się przyciskiem "Prt Scr"
Jest nad tymi wszystkimi insertami i deletami ;)

ryba15 - Nie musi chyba wchodzić przez komin,ale to dobry pomysł, chyba go wtkorzystam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować