Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Mikołajkowy gram.pl - wystartował!

284 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2005 o 22:41, Arcik napisał:

Ej a gdzie jest spis tych gier z ktorych postacie mozemy przerabiac??

To gry CDP ;P
Grałeś w jakąś grę, to sprawdzasz na pudełku czy jest logo cdp...no chyba że masz piraty ;P
Poza tym można spokojnie polegać na znanych seriach CDP... Nie wiem tylko czy na tych dawniejszych też bo nikt mi jeszcze nie udzielił odpowiedzi.

Pewność możesz mieć co do gier z listy wydawniczej dostępnej na stronie gram.pl
poza tym serie takie jak Fajna cena, NXK, Platynowa kolekcja itd. się kwalifikują... pisma jak Ekstra gra chyba też... no i mam nadzieję że stara XK również wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 22:55, Arcik napisał:

Koles to wiem ale jest napisane ze mozemy brac gry ktore wyddane zostaly na swietego mikolaja czy cos takiego

Czytaj ze zrozumieniem ;P

Chodzi o to że postaci mają być przerobione na św. Mikołaja, a nie o to że postaci mają być z gier wydanych przez CDP na świętego Mikołaja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dobra tam, szybko przerobiłem swojego bohatera z pewnej gry wydanej przez CD-Projekt i już go zgłosiłem :]. Wydaje mi się, że pewnie jeszcze po zgłaszam parę przeróbek z moim wybrańcem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 08:20, Quan19 napisał:

Witam wszystkich


my Ciebie tez witamy. PS: To nie czat tylko forum - tu sie wymienia poglady/pytania/opinie. A pozdrowienia dodaje przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już robie. Ale fajnie by było gdy osoba wyróżnina np. mogłaby uwzględnić jaką najbardziej by chciała z tego zestawu nagród. (np. niech CDPROJEKT ustali zakres) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 2 prace :) jedna tak o a druga fajna :). Znalazłem gierke w której można zrobić wszystko. Mam nawet renifery i skrzaty :))) - wszystko na tle śniegu. HURA. Jak ktoś chce wiedzieć co to za gra to powiem mu 6 grudnia o 12:01 HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, dalem plame. pobieznie czytalem i wyczytalem, ze chodzi o zabawne przerobienie jakiejs postaci z gry - wyslalem dwie przerobki. Czytajac komentarze o mikolajach - przeczytalem dokladnie zasady konkursu. No coz. Pozostaje mi teraz przerobic te zabawne postacie na mikolajow i slac jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, i jeszcze pytanie: czy zgloszenie kilku prac musi sie odbyc za jednym razem (widze, ze tak jest przygotowany formularz zgloszeniowy) - czy mozna sobie dosylac co kilka dni kolejna prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 10:56, moonman napisał:

heh, dalem plame. pobieznie czytalem i wyczytalem, ze chodzi o zabawne przerobienie jakiejs postaci z gry - wyslalem dwie
przerobki. Czytajac komentarze o mikolajach - przeczytalem dokladnie zasady konkursu. No coz. Pozostaje mi teraz przerobic
te zabawne postacie na mikolajow i slac jeszcze raz.


uff, gotowe. jesli czyta to ktos z organizatorow konkursu to uczestnik moonman ;) wyslal 4 prace z czego 2 nalezy od razu skasowac - te "niemikolajowe"

na 2 pracach poprzestane, pozdrawiam rywali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować