Zaloguj się, aby obserwować  
Maxtreme

Seria GTA - temat ogólny

128 postów w tym temacie

Wg mnie Vice cityjest lepsze od san andreas. Ma lepszy klimat, sterowanie mi bardziej dpowiada i nie ma tam tylu niepotrzebnych simsopodobnych pierdół. Tam trza się chrzanić z pakowaniem, nurkowaniem, a w vc nie ma żadnych takch bezsensownych pomysłów takch jak randki, które są nudne i bezcelowe. Tak na koniec dodam, że vc ma chyba lepszą grafę(przynajmniej w moim odczuciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 17:38, Maxtreme napisał:

najlepsze wg.ludzi jest san andreas ale ja myśle że to vc należy sie ten tytuł

Dokładnie. Zresztą pamiętam jak u mnie w klasie pieprzyli o Vice city, grali w to chyba z rok. A na san andreas też sie poczatkowo napalili, a potem połowa go nie ukończyła a gdy sie kogos pytalem czy w to gra to słyszałem '''' Nie chce mi sie w ten szajs grac''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ma wydać Trylogie GTA.
Będzie tam GTA 1 ,GTA :London dodatek do GTA , GTA 2 i GTA 3. Wszystkie po poslsku! I za bardzo niską cene 24zł , będzie super :)
Premiera juz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem.
Kupiłem Trylogie GTA. Mam XP , jak chce grac w GTA 1 to sie zacina , co mam zrobić żeby popbawni działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jutro wybieram sie po trylogie GTA:) Musze to miec w swojej kolekcji:D Ciekawe czy GTA VC tez kiedys bedzie w KK?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:50, NuGGet napisał:

Ja juz jutro wybieram sie po trylogie GTA:) Musze to miec w swojej kolekcji:D Ciekawe czy GTA
VC tez kiedys bedzie w KK?:P


No napewno będzie :) Ja juz mam Trylogie zmaówiłem przez wirtus.pl
Wiesz co trzeba zrobić zeby GTA 1 niezacinało sie na XP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 20:52, Budep napisał:


Dnia 17.05.2007 o 20:52, Budep napisał:

Wiesz co trzeba zrobić zeby GTA 1 niezacinało sie na XP?


Moze zassaj z neta DosBoxa, taki programik zeby stare gry dzialaly dobrze pod XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. mam problem. Otóż zakupiłem dzisiaj Trylogię. Zainstalowałem GTA2 i gdy ją uruchamiam wyskakuje wiadomość, że należy włożyć płytę DVD do czytnika :| Co się dzieje? Przeciez płyta cały czas tam jest. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:51, Trancemorpher napisał:

Cześć. mam problem. Otóż zakupiłem dzisiaj Trylogię. Zainstalowałem GTA2 i gdy ją uruchamiam
wyskakuje wiadomość, że należy włożyć płytę DVD do czytnika :| Co się dzieje? Przeciez płyta
cały czas tam jest. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam


A nie korzystasz z jakichś emulatorów napędów typu Daemon Tools? Jak tak to wyłącz je, jak to nic nie da to sprawdź pomoc na stronie Cenegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba GTA. Wszystkie są fajne, ale najmniej spodobała mi się dwójka... Jedynka jest gittt. Uwielbiam tą grę, lecz brakuje tam mapy przez co trudniej jest się tam odnaleźć. Mapy też brakuje w trójce. Trójkę przechodziłem normalnie przechodziłem misję, jechałem zapisać, przechodziłem grę... a w V.C I S.A jeździłem po mieście i wszystko zwiedzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupiło wersję pudełkową, to się mapę miało :)(taką papierową, jak w premierowych wydaniach GTAIII i VC). Poza tym mapki drukowano w czasopismach, ale chyba tylko te z Secret Service''a do czegoś się nadawały (czyt. były na tyle duże, że nie stanowiły jedynie dekoracji dla poradnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 17:35, Rafcio Master napisał:

Wg mnie Vice cityjest lepsze od san andreas. Ma lepszy klimat, sterowanie mi bardziej
dpowiada i nie ma tam tylu niepotrzebnych simsopodobnych pierdół. Tam trza się chrzanić
z pakowaniem, nurkowaniem, a w vc nie ma żadnych takch bezsensownych pomysłów takch jak
randki, które są nudne i bezcelowe. Tak na koniec dodam, że vc ma chyba lepszą grafę(przynajmniej
w moim odczuciu).


Zgadzam się z tobą gta sa jest trochę przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:50, Trancemorpher napisał:

Faktycznie pomogło, dzięki wielkie za pomoc!


Ja miałem taki sam problem ale z Civilizacja 4 ale nadal nie chce działać więc zrobię obraz płyty. Oczywiście tą gre mam oryginalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

san andreas jest lepsze od vc bo posiada lepsza fabule,grafike i mozna w nim robic praktycznie wszystko.a poza tym jest dłuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować